2737
2734
عنوان

قانون جذب و شکر گزاری و رسیدن به آرزوها ، خدای بی نهایت مهربانی در کنارت

| مشاهده متن کامل بحث + 2614379 بازدید | 66848 پست
سلام دوستان من یکساله که خواننده خاموش بودم...این تاپیک خیلیییی به من کمک کرد تا قوانین زندگی کردن رو به زبان ساده یاد بگیرم ازهمه دوستان مخصوصا پریای عزیزم تشکر میکنم
منو ببخش
سلام دوستان من چند روز پیش با این تاپیک اشنا شدم وفقط چند صفحه اول رو خوندم یه مشکل بزرگ که من از اول مهر داشتم این بود که پسرم توی مدرسه تغذیه نمیخورد حتی صبحانه با دوتا مشا و ر صحبت کردم با معلمش صحبت کردم پیش متخصص اطفا ل بردم ولی فایده نداشت خودم و معلمش خیلی نگران بودیم تا اینکه اینجارو دیدم واز این روش استفاده کردم به پسرم هم تا حدودی یاد دادم باورتون نمیشه یه روز بعداز اشنایی با اینجا پسرم اومد و گفت امروز تغذیه خوردم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واما دومین تجربه عصر همون روز پسر کلاس تکواندو داشت بهش گفتم بگو من قهرمان تکواندو میشم وگفتم که چشمت رو ببند و خودت رو روی سکوی قهرمانی ببین که مدال طلا گرفتی و از این حرفا (پسرم تازه یک ماهه که میره تکواندو و فقط5.5 سالش هست) عصر بعد از کلاس یه پسری که چند سال بود کار میکرد بهم گفت پسرتون خیلی خوبه
🔰🔰🔰 #قانون_بسیار_مهم_باور چرا ترامپ رئیس جمهور آمریکا شد؟! 🔰اگر با قوانین کیهانی به اتفاقات اخیر در جریان انتخاباتِ ریاست جمهوری امریکا و نتیجه ای که حاصل شد نگاه کنیم، به این نتیجه می رسیم که دو عامل در شکل گیری این نتیجه، نقش داشت: باورهای ترامپ 💡فرکانس های غالبِ مردم آمریکا.💡 🔰اگر رفتارها، حرف ها و استراتژی ترامپ را بررسی و با قواعد و قالب هایی که دنیای سیاست برای پیروزی یک حزب در نظر گرفته است مقایسه کنیم، حتی خوشبینانه ترین نگاه، استدلال و منطق نمی تواند به این نتیجه برسد که فردی با چنین رفتارهایی برنده میدان شود. ترامپ نه تنها هیچ قواعدی را رعایت نکرد، هیچکدام از فاکتورهای لازم برای برنده شدن را نداشت، بلکه حتی در درون حزب جمهوری خواه نیز محبوب نبود و سوال اینجاست: “چه عاملی این فرد را پیروز میدان کرده است؟” 🔰معمولا مفسران جواب این سوال را در رفتارهای ترامپجستجو می کنند. اما من یاد گرفته ام هر اتفاقی را بر اساسِ قوانین کیهانی بسنجم. زیرا سوالِ صحیح این است که بپرسیم: این فرد چه باورهایی داشته و چه فرکانس هایی این نتیجه را ایجاد نموده است؟ 🔰وقتی باورهای ترامپ را بررسی می کنیم، با فردی مواجه می شویم که فارغ از قواعد و قالب های موجود، سبکِ زندگیِ خودش را دارد. جمله معروفی در کتابش دارد که می گوید: من خودم و خدای خودم را باور دارم و فارغ از اینکه دیگران چه نظری درباره ی من دارند، من بر اساسِ آنچه عمل می کنم که درونم به من می گوید. به همین دلیل با اینکه هیچ قواعدی را رعایت نکرده، هیچ فاکتورِ واضحی برای ریاست جمهوری در او دیده نمی شود، فردی که هرگز نه تنها دنیای سیاست را نمی شناسد، بلکه رفتارهای مناسبی هم ندارد و از نظر دنیای سیاست، فردی کاملا شکست خورده در قاعده ی بازی است، حتی هیچ اخلاقیاتی را نیز رعایت نکرده، اما نتیجهدر هیچ منطقی نمی تواند بگنجد. 🔰چنین اتفاقاتی ثابت می کند که “باور، همه چیز است“💡. یادتان باشد قوانین موفقیت را در تفسیرهای منطقی نجویید، بلکه در درونِ باورهایی بجویید که آن نتیجه را بوجود آورده است. ✨وقتی فردی، سدهایی را که دیگران در قالبِ قوانینِ منطقی بر سرِ راهِ موفقیت اش گذاشته اند را نادیده می گیرد و فقط به خدای درونش اعتماد و بر اساس سبکِ شخصی خودش و باورهایش پیش می رود، همه ی جهان حتی مخالفانش نیز به او کمک می کنند تا به هدفش برسد. همانگونه که فرکانس های مخالفانِ ترامپ، به یاری او شتافت تا رئیس جمهور شود. 🔰در تمامِ این مدت من فقط دو گروه را در آمریکا دیدم: گروه موافقان ترامپ و گروه مخالفانِ ترامپ… که البته گروه مخالفان ِ ترامپ، تعدادشان خیلی بیشتر بود. اما گروهی به عنوانِ موافقانِ کلینتون، دیده نمی شد. آنها به جای تمرکز بر پیروزی کلینتون، فقط می خواستند کاری کنند تا ترامپ انتخاب نشود ( تمرکز بر ناخواسته هاشان). 💡جالب این جاست که همه ی این فرکانس ها، هم جهت با هدفِ ترامپ و کمک به او برای پیروزی بود. رای مردمآمریکا ترامپ را برنده نکرد، بکله فرکانس های غالب این اتفاق را رقم زد. 💎این مثالِ خوبی است برای ساختنِ این باور است که: انسان می تواند به هر آنچه می خواهد برسد اگر باورهای مناسب را در خود ایجاد و هیچ قالب محدود کننده ای را نپذیرد. اگر تصمیم بگیرد فارغ از چشم و هم چشمی های عرف و نیاز به تأییدِ دیگران، رابطه اش با خدای درونش را بسازد، تنها به کمکِ حرکت بر اساسِ سبکِ شخصیِ زندگی اش، قدرت را از قالب های محدود کننده عرفِ جامعه گرفته و به باورهای خودش بدهد. 🌟اگر تصمیم بگیرد آنچه را که نمی خواهد و دوست ندارد، نادیده گرفته و به قولِ قرآن “فَأَعْرِضْ عَنْهُمْ“ نموده و فقط بر آنچه می خواهد متمرکز شود. 💈این یک قانون است که به هر آنچه که توجه کنید، آن را در فرکانسِ خود و سپس در تجربه ی خود فعال می کنید. "سید حسین عباس منش"
2731
تجربه من از جذب روزای اول محرم به همسرم گفتم یه پرچم یاحسین کوچیک برای پسرم بخره پسرم خیلی دوسداش ولی همش یادش میرفت منم بیخیالش شدم...یکی دوهفته بعد با خودم گفتم کاش یه کیف اسپرت کوچیکی داشتم برای گوشی وکلید واین چیزا...فرداش رفتیم خونه مامانم.همسرم گفت من برم بیرون خرید دارم از خرید اومد یه کیف اسپرت کوچیک برام خریده بود بدونه اینکه من بهش بگم...خیلی ذوق کردم وشکر گذاری کردم چند روز بعد داشتم کیفمو نگاه میکردم دیدم پشتش هم یه جیب داره بازش کردم دیدم یه پرچم کوچیک یاحسین توش بودهمون که برای پسرم میخاستم من وهمسرم خیلی تعجب کردیم.ایشون در جریان جذبای من هست...اینو هم بگم تواین چند ماه خیلی پاکسازی بدون نیت وتجسم انجام دادم وخیلی چیزا جذب کردم
منو ببخش
سلام ومیلیاردها سلام به روی ماه همتون بینهات دوستون دارم امروز همه چیز عالیه عالیه از اسمون طلا و جواهر میباره من در حال مشاهد یه عالمه آدم ثروند و پولدار هستم چقدر حس خوبی رو اینجا حس میکنم فراوانی نعمت خوشحالی راحتی مهربونی ارتعاشم رفته بالا الان دارم با اونا میچرخم

انرژی مثبت عزیزم..من قبلا از ته دل خدارو شکر میکردم.اون موقع اصلا تو فکر جذب و اینا نبودم.فقط عمیقا به خاطر داشته هاشم شکر میکر م.الان حس میکنم از ته دلم شکرگزاری نمیکنم.نمیدونم چرا..انرژیمم کم شده..راهنمایی میکنین منو؟
2740
خانمهای عزیز سلام امیدوارم حال همگی خوب باشه . ممنون میشم منو راهنمایی کنید. راستش مشکلی که من با قانون جذب دارم اینه که جذبهایی که انجام میدم اتفاق میوفته ولی متاسفانه برای خودم نه. با وجود اینکه هنگام جذب تمرکزم فقط روی خودم هست و لمسش میکنم ولی در واقعیت اون اتفاق برای شخص دیگه میوفته. نمیدونم کجای کارم اشتباهه جوری شده که دیگه در مورد مسائلی که دوست دارم جرعت نمیکنم تمرکز کنم و واقعا دارم اذیت میشم. ازتون خواهش میکنم راهنماییم کنید
سلام جذابااااااا خوبید یک تجربه از پاک سازی و دوست داشتن خود همسر من گاهی اوقات بی دلیل دچار ابریزش بینی میشه و بعدش اینقدر عطسه های پشت سر هم و بی وقفه میزنه که اشکش هم جاری میشه چند روز قبل به شدت حالش بد شد و دیگه نمی تونست خوب نفس بکشه یک لحظه یادم افتاد چرا من روی این مساله پاک سازی نکردم اول روی خودم کار کردم بعد به همسرم گفتم بیا روی تو هم ریشه یابی کنم رها بشی بعد یادش امد که وقتی 6 سالش بوده از نردبان افتاده و بینی اش شکسته و به خاطر اسیب زدن به خودش احساس گناه می کنه روی همین مساله با هم پاک سازی کردیم و بعدش بهش گفتم حالا بگو با وجود اینکه به خودم اسیب زدم اما خودم می بخشم و خودمو دوست دارم ده بار تکرار کرد ابریزش بینی اش به کل قطع شد و خداروشکر تا الان که حالش خوبه و ان شاالله خوب خواهد موند
سلام و میلیاردها سلام بروی ماهتون امروز پر از جذبهای زیبایت خدایا بینهایت مممنوم که امروز از زود اومدن به اینجا نتایج بینهایت عالی گرفتم امروز روز بارش عشق و نعمت الاهیه @@@@##رخساره عزیزم اول این باورتو که جدبات برای دیگری انفاق میافته را پاکسازی کن ریشه یابی . این موصوع را پاکسازی کن @@@@@ روسهای دوست داشتن خود را بخون و تمرین کن بنویس که عاشق خودتی خودتو دوس داری صداتو ضبط کن و هر روز گوش کن تا در صمیر ناخوداگاهت حک بشه یه بار این روشو امتحان کن خواستتو 15 بار بنویس و در جایی نگه دار و هر روز هم خولستتو بنویس یه دفعه چک کن ببین همه مراحل جدب خوب انجام میدی1_ درخواست 2 ایمان به تحققش و اینکه خواستت محقق شده از قبل 4 داشتن احساس خوب5 تلاش در جهت خواسته 5 رها کردن خواسته یعنی نگران نبودن از نتیجه خواسته و... موفق باشی عزیزم

@گیلدای عزیز همین موصوع را پاکسازی کن شروع کن هر لحطه شکرگزاری برای هر چیزی برای اکسیزن هوا برای هر خریدی که میکنی یه دستبند مهره ایی دستت کن و هر لحطه با لمس اون مهرها ها بخاطر بیار گه باید شکرگزاری کنی مطمن باش نتایجشو میبینی دوست خوبم، کم کم با شکرگزاری داءم حس میکنی عشق الهی تمام وجودت رو فراگرفته و تو به منبع عشق لایزال الهی وصل شدی و در قیر د و بند ابن مسایل نیستی

سلام دوستان منم جذب این قانون جذب شدم.فقط مراحل شکرگذاری رو تو صفحات قبل دیدم.ولی اینکه چه جوری پاکسازی امجام بدم یا مراقبه و...... رو بلد نیستم.میشه راهنمایی کنید؟
زندگی خیلی خوبه.........چون که خدا تورو داده........
سلام به همه دوستان من از اینجا واسه جذب خواسته هام شروع کردم اما چون حجمش زیاد بود نتونستم ادامه بدم و رفتم تو تایپک خوشبخت ترین زوج که انگار الان تعطیل شده
خدایا به خاطر همه چیز ازت ممنونم