2733
2739
عنوان

قانون جذب و شکر گزاری و رسیدن به آرزوها ، خدای بی نهایت مهربانی در کنارت

| مشاهده متن کامل بحث + 2619498 بازدید | 66866 پست
توگوگل بزنین عباس منش میاره سایتشو
به لطف خدا سال ۱۴۰۱بهترین سال زندگیم شد وبه همه خواسته های بحق دلم به راحتی وزیبایی وازراه های عالی  رسیدم..باخداباش وپادشاهی کن...                                           
سلام م میلیاردها سلام روزتون پر از جذب عالی @@@@ دوستای گلم، عروس خوشبخت درست میگه منم خودم 90 درصد فایلهای رایگان عباسمنش را خودندم واقعا عالین. چون شما نمونه یه آدمی رو میبینین که عین خودمونه و به موفقیت رسیده الگوبرداری کنین. عباسمنش حرف جدیدی نمزینه همون حرفای استتید موفقیت و کتابهای جذب را میگه ولی خلاصه وار صوتی و با بیان شیرین که به دل میشینه. موفق باشین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلااااام سلاااااام ومیلیون هااااا سلااااااام دووستان آقای عباس منش مثل پریا چون خودش این م ش ک ل ا ت رو داشته حرفاش کاملا به دل میشینه من فایلای دیگه ای ازاساتید دیگه گوش داده بوودم ولی هیچ کدوم به اندازه ایشون برام دل چسب نبووده الان دوسه روزه روزی ده ساعت.کمتر بیشتر فقط فایلای ایشونو گوش میدم...ب خاطر اینکه باورم عوض شه ایشون دید دیگه ای ازخدا به ما میده که بااچیزاایی که تاالان ماازخدا میدونستیم خیلی فرق داره ولی وقتی مقایسه میکنی حرفاشو با اتفاقاتی ک برات افتاده میبینی دید ایشوون کااملا درسته حتما وحتما استفاده کنین ازفایلاشون اگر میخاایین واقعا تغییر کنین ازهرلحاظ نه فقط ی مووضوع سربلند.شاد.موفق.ثروتمند وسعادتمند باااشین
به لطف خدا سال ۱۴۰۱بهترین سال زندگیم شد وبه همه خواسته های بحق دلم به راحتی وزیبایی وازراه های عالی  رسیدم..باخداباش وپادشاهی کن...                                           
سلام سلام خوبین ❤ وای hanna عالی بود 😂سوباسا ... وقتی بارون میاد مراقبه انجام میدم ارتعاش های قوی دورم حس میکنم باز هم دوست دارم بارون بیاد 😉
بیزارم از این کهنه خدایی که تو داری💜هر روز مرا تازه خدایی دگر هست
2731
سلام و میلیاردها سلام به روی ماهتون @@@@ از اسمون برام طلا و جواهر میباره @@@ امروز بینهایت عالی و خارق العادس. امروز فقط و فقط مثبت می اندیشم و فقط منتظر معجزات عالی هستم @@@ هر روز جذبهای بینهایت عالی را تجربه میکنم خدایا بینهایت سپاسگزارم سپاسگزارم و سپاسگزارم که همه دوستانم اینجا شاد و خوشحال و سالم هستن

2738
سلام جذاب ترینا امروز روز عشق و آرامش امروز رو ترک کردن خصلت های بد و تقویت خصلت خوب امروز روز بخشش خدایا شکرت برای همه ی نعمت هایی که در اختیارم گذاشتی ،سپاسگزارم،سپاسگزارم،سپاسگزارم جمله تاکیدی: من مانند آهن ربا ثروت الهی را به سوی خود جذب میکنم...
ﺭﺍﺯ ﺁﺭﺍﻣﺶ، ﺩﺭ ﺭﻫﺎ ﮐﺮﺩﻥ ﺫﻫﻦ ﺍﺯ ﻧﮕﺮﺍﻧﯽ ﻫﺎ و توکل و شکرگزاری از خداوند است💚
سلام دوستان گلم.من تازه تاپیکتونو پیدا کردم..راستش زیاد نخوندم.زیاده اخه.من به جذب و انرژی مثبت خیلی اعتقاد دارم..الانم یه دفتر دارم که توش هرچی میخوام مینویسم..و بابت همه چی شکر میکنم..ولی نمیدونم چه جوری بنویسم که بیشتر تاثیرگذار باشه.کمکم میکنین؟
منم تازه اشنا شدم منم میخوام مامان بشم جذبش کنم
برای چیزی که پنج سال دیگه ارزشی نداره بیشتر از پنج دقیقه غصه نخور.😮‍💨.کانال دعا برای هرنوع مشکلی خیلی عالی و مجرب نذر کردم جواب گرفتم به بقیه هم معرفی کنم khodavakaenat@
گیلدا و رومیسای عزیز خوش اومدین امیدوارم اینجا تحقق خواسته هاتونو ببینیم: میتونین از راهکارهای زیر هر چند تا رو دوست داشتین، در جهت جذب هر خواسته ایی استفاده کنین:::: 1- یه کاغذ بردارین هدفتونو دقیق با تمام جزئیات بنویسین. زمان رسیدن به هدفتونو بنویسین. جملتون به صورت زمان حال باشه مثال: خدایا سپاسگزارم، سپاسگزارم و سپاسگزارم که تا پایان سال 95 یه آپارتمان 100 متری عالی سه خوابه با حیاط باغچه دار در منطقه شهرک غرب خریدم. 2- جملات تاکیدی مثبت در هر موردی و هم در مورد اهدافتونو را با صدای خودتون ضبط کنین و شبها قبل خواب در گوشت بزارین و گوش کنین یا هر تایمی که وقت آزاد دارین گوش کنین تا باورهاتون عوض بشن 3- تو فایل صوتی میتونین قربون صدقه خودتون برین تا خودتو دوست داشته باشیین و اول از همه عاشق خودتون باشیین. 4- هر روز صبح هر چقدر میتونین شکرگزاری بنویسین و بگین .هر لحظه هر چی میگیرین، شکرگزاری آنرا بنویسین. 5- اخبار و داستان منفی اصلا گوش ندین 6- کتاب بینهایت مهم حضور در وضعیت صفر جو وایتلی( زندگیتو دگرگون میکنه) که باعث میشه پاکسازی کنی. 7- به راحتی ببخشین به دیگران عشق بی قید و شرط داشته باشین 8- مدیتیشن یا خودهیپنوتیزم هم دوست داشتین انجام بدین 10- تکنیک آینه- بزارین رو میز کارتون و هر روز چند دقیقه بهش لبخند بزنین. 11- تقریبا یک روز در میان تجسم خلاق انجام بدین 12- باور اینکه فردای از پیش تعیین شده ای وجود ندارد رو هر روز بنویسین و بنویسین "من امرزم را با شادی میسازم" 13- اهدافتونو را با عکس هر جایی در معرض دیدت است بچسبون 16- سه هدف اصلیتونو را روی زنگ هشدار موبایلت بزارین 17-اصل مهم اصل احساسات است. قانون جهان، قانون احساسات است. اگه احساس مثبت و شادی داشته باشی بدون و آگاه باش که فقط اتفاقهای مثبت به سمتت جذب میشن و صددرصد مطمن باش اگه احساس منفی داشته باشی فقط و فقط اتفاقهای منفی را به سمت خودخودت جذب میکنی.

مرسی عزیز دلم حتما امتحان میکنم
برای چیزی که پنج سال دیگه ارزشی نداره بیشتر از پنج دقیقه غصه نخور.😮‍💨.کانال دعا برای هرنوع مشکلی خیلی عالی و مجرب نذر کردم جواب گرفتم به بقیه هم معرفی کنم khodavakaenat@
ممنون دوستان عروس خوشبخت ممنون.دوستان یکی از اساتید بهم گفت بشین به ترسات عمدا فک کن .فک کن واقعا اتفاق افتاده اون وقت دیگه نمیترسی .و چون نمیترسی جدبش نمیکنی.نظرتون چیه
زندگی دقیقا به ما آن چیزی را میدهد که به دنبالش هستیم
2706