2733
2734
عنوان

چجوری با چهرم کنار بیام؟

276 بازدید | 21 پست

دوستان من روی چهرم حس بدی گرفتم احساس میکنم جذاب و خواستنی نیستم و پسرا از من خوششون نمیاد 

تا حالا شده که پیشنهاد بگیرم یا پیگیر بشن واسه اشنایی ولی هیچ وقت کسی اونقدر منو نخواسته که بخاطرم تلاش کنه 

هیچ کس اونقد عاشقم نشده که بیاد خواستگاریم...

حس بدی دارم سنمم داره بالا میره اضطراب سنمم هس ۲۷ سالمه. فک میکنم تا الان کسی منو نخواسته دیگه بعد این کسی نمیخواد چون سنم بالاتر میره

چیکار کنم بنظرتون؟ کسی مث بوده؟ 

من مثل تو ام دقیقا حس میکنم اونقد زیبا و جذاب نیستم که پیشنهاد داشته باشم خبلی یا کسی منو دوست داشته باشه پسرا هم با چشمشون عاشق میشن بعد من اخلاق انچنانی هم ندارم که طرف مجذوبش بشه اتفاقا اخلاقم و رفتارم خیلی مشکل داره ..همین میشه که تنهام الان ۲۴ سالمه و خواستگار و پیشنهاد اشنایی ندارم اصلا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
باید واقعیت رو قبول کنیم اما من نمیتونم

منم نمیتونم ینی همیشه اینجوری ام که ینی من لیاقت اون رابطه ای که میخوام داشته باشمو ندارم تو این دنیای مسخره؟؟ولی خب چیکارش کنم بیشتر الان دارم سعی میکنم سرگرم خودم باشم تا ببینم چی میشه 

پسرا عاشق همه دخترا میشن خدا یه جوری افریده که از هر دختری خوششون میاد

این الطالب بدم المقتول بکربلا.     السلام علی الحسین و علی علی ابن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین(ع)

یا باید عمل کنی و تغییرات بدی و...

یا باید با یه چیز دیگه جبرانش کنی. مثلا روابط اجتماعیتو قوی کنی سر و زبون داشته باشی، اندامت خوب باشه رو لباس پوشیدنت کار کنی، حواست باشه بوی خوبی بدی رفتارات با کلاس باشن معلوماتت زیاد باشه وضع مالیت خوب باشه همه ی اینا تاثیر دارن.

اگه از ظاهر کسی ایراد گرفتم/ بهش توهین کردم/ سلیقه‌شو زیر سوال بردم و... به خاطر اینه که خودش چنین چیزی خواسته. وقتی تاپیک می‌زنید یعنی : لطفا نظر خودتون رو بیان کنید. این یعنی هر نظری باشه می‌پذیرم. اگر غیر از اینه لطفا توی توضیحات ذکر کنید که فقط هر چی میگید رو تایید کنم.
یا باید عمل کنی و تغییرات بدی و... یا باید با یه چیز دیگه جبرانش کنی. مثلا روابط اجتماعیتو قوی کنی ...

اخه چهرم مشکلی نداره بخوام عمل کنم میگم خیلیا میگن خوشگلی 

منتها اعتماد بنفسم کمه و مدل حرف زدنم جذاب نیس فک میکنم

اخه چهرم مشکلی نداره بخوام عمل کنم میگم خیلیا میگن خوشگلی  منتها اعتماد بنفسم کمه و مدل حرف زد ...

پس مشکلت کلا یه چیز دیگه‌ست. 

مهمترین عامل که اعتماد به نفسه رو نداری دیگه اگه تو نگاه اول هم جذبت بشن از چشمشون میوفته.

اگه از ظاهر کسی ایراد گرفتم/ بهش توهین کردم/ سلیقه‌شو زیر سوال بردم و... به خاطر اینه که خودش چنین چیزی خواسته. وقتی تاپیک می‌زنید یعنی : لطفا نظر خودتون رو بیان کنید. این یعنی هر نظری باشه می‌پذیرم. اگر غیر از اینه لطفا توی توضیحات ذکر کنید که فقط هر چی میگید رو تایید کنم.
2706