2733
2739
عنوان

قانون جذب و شکر گزاری و رسیدن به آرزوها ، خدای بی نهایت مهربانی در کنارت

| مشاهده متن کامل بحث + 2618776 بازدید | 66864 پست
من.نیستم عزیزم .سه چهارصفحه عقب برکرد فکر کنم باشه

باشه مرسی عزیزدلم 😍

دفتر خاطرات 6 سال قبلمو پیدا کردم :) همش نوشتم کاش من و علی تا آخر عمر با هم بمونیم :|                  حالا نموندنمون هیچ :(          چرا هر چی فکر میکنم یادم نمیاد علی کیه ؟  :/
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اگه توی دفتر بنویسید وتاریخ بزنید روزانه بهتره.ساعت بزارید که قراموش نکنید

هشدارگوشيموفعال كردم من فكركردم بايدازاول شروع كنم متاسفانه برگشتم روزاول.ممنون گلم

ميشه راجب اين بازى توضيح بدى؟جريانش چيه ؟از كجا بايد دانلود كرد؟

ازبازار بازي فراواني رودانلود كن توضيحاتشم هست .مثل قانون جذبه كه هروز يه مقدارپول ميدن مثلاروزاول 1ميليون روزدوم2ميليون تاروز365كه365ميليون بايدپول هرروزرو همون روزتو24ساعت خرج كني روزي كه يادت بره يانتوني خرج كني بازي برميگرده روز اول درواقع خودت روباراحت پول خرج كردن عادت ميدي وپول روبه خودت جذب ميكني 

2742
میگن اگه یک روزفراموش بشه باید برگردی از اول

اره عزيزم .من فراموش نكرده بودم يادم رفته بودكه گوشيموخاموش روشن كردم چون وقتي خاموش روشن ميكني بايدبازي روبزني ازروزي كه موندي بياد ولي من فكركردم برگشته روزاول براي همين بازگشت به تنظيمات اوليه روزدم

چرا اينجا انقدر آروم شده!!! بچه ها كجا رفتين☹️☹️☹️ @mehrgan     @miss_mk   &nb ...

سلام 

تو چرا تو گروه نیسی

تله پاتی زدماشب به فکرت بودم الان دیدم تگم کردی

من سایت نمیام چون میرم تاپیکا دیگه وقتم گرفته میشه

اونی میشم که بالاسری بگه بنده منه هااا...
ازبازار بازي فراواني رودانلود كن توضيحاتشم هست .مثل قانون جذبه كه هروز يه مقدارپول ميدن مثلاروزاول 1 ...

مرسى عزيزم از راهنمايت

سيستم عامل من ios رفتم ديدم اپ استور و سيب اپ نداشتن اين بازى رو 😩

🦋تا خدا هست كسى تنها نيست🦋
2740
سلام  تو چرا تو گروه نیسی تله پاتی زدماشب به فکرت بودم الان دیدم تگم کردی من سایت نمیام چون ...

خيييييلى دوست دارم بيام باهات بحرفم يه عالمه🥰

ولى تل بستم كه وسوسه نشم بازم شيطون بره تو جلدم بچه مردمو اذيت كنم😅

سلام انرژی مثبتی عزیز، من تازه اومدن، از این قانون تقریبا یه چیزایی میدونم و بهش ایمان دارم که میتونه خیلی موثر مفید باشه، لطفا کمک کنید که من تازه وارد باید چیکارا کنم و اینکه کانال ندارین؟ 

امیدوارم برای من هم سریع جذب بشه ممنونم که جواب دادید

میشه اگه صد درصد باورش کنی 

(هرچیزی که توی زندگی میخواین همین الان ماله شماست. فقط طوری زندگی کنین که انگار همین الان اون رو دارین و دنیا هم اونرو براتون میاره. شما یک قدرت محشر دارین که میتونین هر چیزی رو بهش اعتقاد دارین ظاهر کنین. )

دوستان ی قرعه کشی ای هست (جایزش ماشینه)از طریق خریدن گل و گلدون از نمایشگاشون هر کی ک بخره اسمش وارد قرعه کشی میشه از اون روزی ک قرعه کشیو فهمیدم ی حسی بهم گفت این ماشینه مال ماس (کُلش واس ماس  ) و من میتونم بدستش بیارم الانم اونقد حسم عمیقه هر وقت برنده شدم میام اینجا میگم   

دوستان من تو مرحله رها سازی مشکل دارم از ته قلبم توکل ب خدا میکنم ولی نمیتونم از مخم بیردن کنم چون دوست دارم بابتش خوشحالم ک اتفاق بیفته 

یک تمرین بدین لطفا ک راحت رها سازی کنم 

وگرنه مخم قد نمیده انقد روش کارکردم

خدایاشکرت که هر روز سه اتفاق عالی برام میفته😍😍خدایاشکرت که لیزر کردم😍😍😍😍😍😍😍😍😍خدایاشکرت دندونامو خوشگل کردم😍😍😍😍😍😍خدایاشکرت ک ب لطف خودت سه جفت کفش گرون باسه جفت کیف ستش که مارک و گرون هستن خریدم😍😍خدایاشکرت که میکرونید لینگ انجام دادم😍😍خدایاشکرت که به لطف خودت یک شغل عالی که عاشقشم پیدا کردم با درآمد عالی😍😍😍😍😍😍😍خدایاشکرت که به لطف خودت ماشین خریدم و گواهینامه گرفتم😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍خدایاشکرت که به لطف خودت خونه خریدم عااالی😍😍
2706