2752
2734
عنوان

قانون جذب و شکر گزاری و رسیدن به آرزوها ، خدای بی نهایت مهربانی در کنارت

| مشاهده متن کامل بحث + 2623012 بازدید | 66904 پست

توکل یعنی اجازه دادن به خداوند که خودش تصمیم بگیرد! تو فقط بخواه و آرزو کن اما پیشاپیش شاد باش! و ایمان داشته باش که رویاهایت هم چون بارانی در حال فرو ریختنند! پیشاپیش شاد باش و شکر گذار چرا که خداوند نه به قدر رویاها بلکه به اندازه ایمان و اطمینان توست که می بخشد!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام دوست ای گلم ی سوال میگم میشه خواسته هلمونو ب جای اینکه تو دفتر بنویسیم تو گوشی بنویسیم آخه دوست ...

سلام عزیزم بله میشه 

ولی نوشتن روی کاغذ ارتعاش بالاتری داره

سلامتی،ارامش وخانواده ام🙇🙇🙇🙇🙇
2731

سلام دوستای عزیزم خیلی از دوستان برداشت اشتباهی از رها سازی دارن شما وقتی خواسته ای به ذهنتون میرسه کائنات همون لحظه خواسته شما رو برآورده میکنه حالا شما باید در مدار مثبت باشین و ارتعاش مثبت بفرستین تا خواسته تون رو دریافت کنید یعنی نگران چگونگی رسیدن به خواسته تون نباشین این یعنی رهاسازی. 

مثلا نکید آخه من با حقوق 1500 چطور میتونم خونه بخرم بسپارید به خدا و توکل کنید به چگونگی اش کار نداشته باشین

هوا خوبه، چون تو هوامو داری...  ketabeangizeshi2@
عزیزم من پیامهارو بهدترتیب نخوندم.الان دیدم.روش eft میتونه موثر باشه (ضربه تراپی برنقاط خاص مثل طب س ...

نه من ی شهرستان کوچیکم اصلا اینجاها این روشها نیست کلا منظورم همون افکار مثبته ک نتیجه دیدن یا نه

♥️
نه من ی شهرستان کوچیکم اصلا اینجاها این روشها نیست کلا منظورم همون افکار مثبته ک نتیجه دیدن یا نه

eft ربطی به منطقه ی زندگی نداره عزیزم.کانال برو مطالعه کن انجام بده .چون بعضی هاخیلی خوب بااین روش نتیجه میبینن..

خود مثبت اندیشی هم باتلاش باید همراه باشه

سلامتی،ارامش وخانواده ام🙇🙇🙇🙇🙇
من دارم تلاش میکنم منفی نباشم مطمئنم میتونم جذب کنم لکنت پسرم خوب شه.میتونم جذب کنم پوست دخترم سفید ...

بله 

یه کم که بگذره و جذب های ریز و درشت خودت و بقیه رو بخونی کم کم دلت قرص میشه

پروردگارا یاری ام ده تا بدون اینکه از ایمان افراد بپرسم و بدون اینکه بدردم بخورند ، همدل و همدردشان باشم زیرا در سودای هر انسانی “ روح تو ” خانه گزیده است !

بچه ها منم یه جذب کوچولو داشتم چند وقت بود تو فکرم بود یه لباس با رنگ روشن بخرم اخه من معمولا لباسای خیلی روشن نه که نخرم نه ولی کم می خرم

یه روز اتفاقی  از جلوی یه فروشگاه رد می شدم دیدم همونی رو که من میخوام داره ولی قیمتش با اون چیزی که تو ذهن من بود فرق می کرد به ناچار مدلای دیگه روامتحان کردم هیچ کدوم اندازم نشد که یک دفعه فروشنده گفت اون لباس رو بردار تخفیف می دم به قیمت لباسای قیمت پایین تر ببرمثلا قیمت لباسه 120 بود ،98 حساب کرد واقعا خشکم زده بود بعد فکر کردم اینم از جذبم بوده

خانومايه سوال من4روزبودكه بازي فراواني روشروع كرده بودم امروزروزپنجم بود كه دركمال ناباوري ديدم برگشته روزاول درحالي كه من همه ي پولموخرج كرده بودم كسي ميدونه چرااينطوري شده؟مجبورشدم دوباره شروع كنم

سلام دوست ای گلم ی سوال میگم میشه خواسته هلمونو ب جای اینکه تو دفتر بنویسیم تو گوشی بنویسیم آخه دوست ...

منم یه زمانی توی گوشیم مینوشتم ولی حسی که توی کاغذ و استفاده از سه انگشت مدیتیشن در نگارش میشه، خیلی ارتعاشش بالاتره برای همین سعی کن روی کاغذ بنویسی ولی اگه توی گوشی هم بنویسی اکی هستش

2706