2752
2734
عنوان

قانون جذب و شکر گزاری و رسیدن به آرزوها ، خدای بی نهایت مهربانی در کنارت

| مشاهده متن کامل بحث + 2623012 بازدید | 66904 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

يعني بايدامروز5ميليون بهم پول ميدادكه ديدم نوشته بازي ازروزاول    

اگه 24 ساعت بگذره و خرج نکنی برمیگرده روز اول

یا اگه گوشیت خاموش روشن شه باید روزی که ادامه بازی هس رو خودت وارد کنی مثلا روز 5

لیست خریدت ببین اگه اونا پاک شدن که یعنی بازی برگشته روز اول  

عشق الهی هم اکنون برای من و از طریق من سلامت کامل و ثروت فراوان و سعادت بیکران می آورد  
اگه 24 ساعت بگذره و خرج نکنی برمیگرده روز اول یا اگه گوشیت خاموش روشن شه باید روزی که ادامه بازی هس ...

اي دادبيداد اره گوشيم هنگ كرده بودخاموش روشن كردم ولي ليست خريدم مونده بودنوشته بودشروع بازي ازروزچندم ولي من ازتنظيمات زدم رفت روزاول  

2731
دوست خوبم مثلا چه جوری میشه توضیح بدین لطفا  نوشتید و گذاشتین کنار؟

دوتا از خواسته هام رو ی هفته ای براشون تاریخ زدم دقیقا سر همون تاریخ جذب شدن روزی ی بار از رو جمله ای ک نوشته بودم میخوندم میزاشتم کنار و فراموش میکردم تا روز بعد ولی اونقد ذهنم درگیرشون نبود بااینکه خواسته های مهمی بودن با خودم گفتم شد شد نشدم بیخیال

خواسته ی سومم رو هم تاریخ زده بودم تا قبل عید ک اونم هر وقت ب دفترم نگاه میکردم ی دور از رو اونم میخوندم این ی ماه طول کشید ولی همین دوسه روز پیش جذب شد خلاصه ک اونقد زیاد تکرارشون نکردم (حالا ی جوری شدم فک میکنم هرچیو تو دفترم بنویسم جذب میشه واسه همین خواسته هامو با مداد مینویسم ک اگه بعدا نخواستمشون پاک کنم ک جذب نشن البته اینم ی باوره )

خواسته هاتو بنویس هرچند بار دوست داشتی تکرار کن جمله هاتو برا خودت جوری نباشه ک استرس بگیری و ذهنت درگیرش باشه رها کنی خیلییییی سریع جذب میشه ها ینی سریعا

دوتا از خواسته هام رو ی هفته ای براشون تاریخ زدم دقیقا سر همون تاریخ جذب شدن روزی ی بار از رو جمله ا ...

عالیه. 

فقط یه سوال توی, دفترتون زمانی را تصور کردین که به خواستتون رسیدین. و شکر گزاری کردین و یا 

زمان اینده چه زمانی, نوشتین؟ 

خدایا سپاسگزارم سپاسگزارم سپاسگزارم من نمره مورد احتیاجم را توی امتحان 11/اسفند/97 آوردم.من قبول شدم چقدر عالیه شکرت. 
عالیه.  فقط یه سوال توی, دفترتون زمانی را تصور کردین که به خواستتون رسیدین. و شکر گزاری کردین ...

ن عزیزم تصور نکردم اصلا فقط جمله تاکیدی گفتم و رها کردم  نگران نتیجه اصلا نبودم  

جملمم روجوری نوشتم ک انگار اون خواستم اتفاق افتاده و من الان دارم بابتش خدارو شکر میکنم

سلام جذاب های خوشکل 😍😍من از وقتی پاکسازی میکنم حس بخودم خیلی بهتر شده و حس میکنم پوستم گل انداخته و بهتر شده😊😊من قبلا بدون ارایش تا سرکوچه هم نمی رفتم الان بدون ارایش همه جا میرم 😉😉

پروردگارا یاری ام ده تا بدون اینکه از ایمان افراد بپرسم و بدون اینکه بدردم بخورند ، همدل و همدردشان باشم زیرا در سودای هر انسانی “ روح تو ” خانه گزیده است !

خوب جذب الانمم بگم و برم ک بخوابم
دخترم غروب خوابیده بود و الان هرکاری میکردم الان خوابش نمی اومد یهو یادم اومد چندوقته بهش نور ندادم
خلاصه دست ب کار شدم چشمامو بستم پاکسازی کردم بعدم تصور کردم نوری اونو احاطه میکنه و چشماش کم کم سنگین میشه و می خوابه
باورتون نمیشه ب ۵مین نرسید دخترم خوابش برد😊😊😊همه چی عالیه من چقد خوشبختم😍😍خدایاشکرت خدایاشکرت خدایاشکرت

پروردگارا یاری ام ده تا بدون اینکه از ایمان افراد بپرسم و بدون اینکه بدردم بخورند ، همدل و همدردشان باشم زیرا در سودای هر انسانی “ روح تو ” خانه گزیده است !

بچه ها من هرچی میخوام بخوابم ولی  باز نمیتونم همش دوست دارم هی برم شکر گزاری بنویسم و ذوق کنم😊😊اخه خیلییییی حس خوبی دارم و حس میکنم رو ابرام😊😊هیچ اتفاف خارق العاده ای برام رخ نداده ولی فکر میکنم همین ک همسرم و دخترم دارن کنارم نفس میکشن خیلییییییی خوشبختم

همین که میتونم بگم خدایاشکرت و ازش بابت داشته هام سپاسگزاری کنم خوشبختم😍😍همین که خونه ای دارم که با ارامش توش دارم زندگی میکنم یعنی همه چی دارم😊خوشحالم که اینقد بی دغدغه و نگرانی تو تختخوابم دراز کشیدم و حس میکنم دنیا اماده وایساده تا من سفارش بدم و هرچی رو اراده کنم تقدیمم کنه😉😉خلاصه حال عجیبی دارم نمیدونم تاثیر سابه ک گوش میکنم یا خدا بغلم کرده😁برای همتون از این حس های خوب و دلخوشی و سرخوشی بی بهونه رو طلب  میکنم

شبتون پرستاره لبتون خندون جیبتون پر پول و از همه مهمتر دلتون خوش

شب بخیر

جذب امروز من:بعداز دوماه اومدم شهرخودمون واز دیروز برای امروز ظهر تافرداظهر هواشناسی اعلام طوفان وباران وبادشدید کرد.دقیقا زمانی که مامیخواستیم بیاییم وبرگردیم وچون روزهای قبل اب گرفتگی وسیل زیادبود شوهرم حسابی ن گران بود.من اما راحت لباسهارو جمع کردم گذاشتم توی چمدون و گفتم هواخیلی هم خوبه نهایتش ابری بانم بارون که خیلی هم عالیه.خلاصه از ظهر که راه افتادیم تاشب که رسیدیم هواا عاالی .ابری وخنک.(حتی خیلی سردهم نبود طوری که اعلام کرده بودن ۸ درجه سردترمیشه)

سلامتی،ارامش وخانواده ام🙇🙇🙇🙇🙇

دفعه ی قبل برای دخترهام بلوز خونگی باجنس عالی کزفته بودم که فروشنده گفت سایز شما نمیشه.امروز از وقتی نشستیم توی ماشین در قسمت یادداشت گوشی  نوشتم بلوز شبیه بلوز دخترم وشلوارلی دخترم از فلان نمایندگی(لازم به ذکره دخترم میکفت اصلا شلوار نمیخوام امسال😨😨😨😨)))))وارد مغازه شدم فروشنده گفت سایز شاید نشه گفتم پرو میکنم ودرکمال تعجب بزرگ.هم بود دوسایز کمتربه من داد.همونجا به فروشنده گفتم شلوار جین هم اگه دارید برای دخترم ببینم که چندین مدل نشون دادودخترم خیلی راحت یکی رو انتخاب کرد.

ومهم تراز همه بعداز شش سال یابیشتر که مشتریشون هستیم ویک ریال تخفیف نمیدن چون نمایندگی هست امروز درمجموع ۱۶ هزارتومن تخفیف دادن که برای من خیلی ارزش داشت چون دردوران سپاسگزاری هستم..

سلامتی،ارامش وخانواده ام🙇🙇🙇🙇🙇
2706