2752
2734
عنوان

قانون جذب و شکر گزاری و رسیدن به آرزوها ، خدای بی نهایت مهربانی در کنارت

| مشاهده متن کامل بحث + 2623012 بازدید | 66904 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دوستان من تو مرحله رها سازی مشکل دارم از ته قلبم توکل ب خدا میکنم ولی نمیتونم از مخم بیردن کنم چون د ...

عزيزم 

رهايي ي مرحله اي هستش كه بعد از مرحله باور مياد،يعني اگه شما اينقدر روي باورات كار كرده باشي(چه با تجسم چه شكرگزاري،چه نوشتن جملات،و ...)و به اون حد از اطمينان برسي كه دگه ارزو و خواستت حتما حتما اجابت ميشه،اونوقته كه بدون ي ذره شك و حتي نگراني،بايد خواسته تو رها كني.

رها كردن هم به اين معني نيست كه دگه بهش فكر نكني،به اين معني كه اگه هروقت تو ذهنت اومد خوشحالي و شكرگزاري كني،انگار كه الان واقعا بدستش اوردي.

من خالق زندگي خودم هستم❤️❤️❤️
اره رها سازی واسه منم سخته

برای اینکه بخواید به مرحله رهایی برسید باید به مرحله باور برسید
تا وقتی به مرحله باور نرسید
نمیتونید رها کنید
این اصلی ترین مسئله هست
کسایی که می پرسید چجور میشه رها کرد
جوابش اینه باید به مرحله باور قلبی برسید
چجوری به مرحله باور برسید بهتون میگم
اول یه مثال میزنم
فرض کنید که رفتید فروشگاه جنسی دیدید که خیلی چشمتون گرفته و تنها یکی ازش هست و مبلغ کافی ندارید که الان بخرید واسه همین بیعانه میدید بهش که جنس رو نگه داره براتون
خب آیا شما الان نگران هستید بابت از دست دادن اون جنس خیر چون بیعانه داده شده و اون مال شماست و شما براتون دیگه مهم نیست نگران نیستید و به وقت مناسب پول دستتون بیاد میتونید بیاریدش خونه و مطمئنید که اون مال شما شده
اما اگر پول نداشتید بیعانه رو هم بدید و ناچار بیرون میومدید تا اینکه پول دستتون بیاد تا یه روز دیگه بیاید بخریدش هم اینقدر خیالتون راحت بود؟ خیر شما همس فکرتون مشغول میشد نکنه کسی بخره ببره نکنه دیر پول دستم بیاد نکنه از دست بدمش... چون مطمئن نیستید مال شما شده یانه
پس ذهنتون نمیتونه رهاش کنه ...

اما وقتی به مرحله باور برسید ذهنتون خیلی راحت رها میکنه و خیلی راحت بدستش میارید تو همه مسائل زندگی این قانون صدق میکنه

یا وقتی قراره چیزی با پست برسه دستتون و شما خرید اینترنتی کردید دیگه براتون مهم نیست کی و چجوری پستچی قراره براتون بیاره فقط خوشحالید که صاحب فلان جنس هستید و گاهی تصورش میکنید حتی و شادید

باید نسبت به خواسته هاتون به مرحله باور برسید تا بتونید رهاش کنید...

2731
دوستان من یه سوالِ یکم تخصصی دارم  سوالات و کی جواب میده؟؟ خواهش میکنم کمکم کنید.  انرژ ...

عزيزم سوالتو مطرح كن،اگه بچه ها بتونن،كمك ميكنن

ی تاپیکی  در مورد رهایی دیدم مطلب خوبی گذاشته براتون میزارمش (فکر کنم از سایت عباس منش گرفته مطالبو)

رهایی چیه ؟

آدم چیکار کنه بتونه خواسته اش رو رها کنه؟

آیا رها کردن یعنی تمرکز نکردن به خواسته؟

چرا رها نکردن بین ما و خواستمون فاصله میندازه؟

اینها سوالات پر تکراری هست که میپرسن و شاید برای شما هم پیش بیاد

رهایی یعنی اینکه چه به خواستت برسی چه بهش نرسی تاثیری در حال خوبت نداشته باشه

یعنی از نظر روحی شادمانیت وابسته به تحقق اون هدف نباشه

به معنای دقیقتر رهایی یک توکل عمیق و سپردن همه چیز به خدا و داشتن خیالی راحته

به معنای دقیق تر رهایی یعنی باور داری شک نداری دو دلی و تردید و ترس و نگرانی نداری که خدا تو رو از راههایی که میدونه به خواستت میرسونه

اما مهم نیست چجوری؟

مهم نیست چه زمانی؟

رهایی یعنی تو فقط لحظه رسیدن به خواستت رو ببینی

و به مسیری که باید طی بشه و چگونگیش فکر نکنی

نوک قله رو ببینی نه موانعی که تو مسیر هست نه اینکه فکر کنی چجوری قراره به اون نقطه برسی

شما نباید وقتی درخواستی دارید به چگونگی رسیدن بهش فکر کنید

از خدا خونه میخوای بچه میخوای پول میخوای و... خب عالیه اما نزار باورهای محدود بیاد سراغت با خودت نگو آخه چجوری ما که حقوقمون کمه چند سال باید جمع کنیم تا خونه دار شیم ... با خودت نگو آخه چجوری من که کیست تخمدان دارم من تنبلی دارم چجوری باردار شم وقتی کلی مشکل هست ... با خودت نگو پس کی میشه من به خواسته هام برسم ... انقدر درگیر موانع و زمان و ... نشو

رها کن

اعتماد کن توکل کن

به خداوند و تدبیرش اون خودش کارشو بلده

وقتی اعتماد کنی ولی نگران باشی یعنی توکلت واقعی نشده یعنی هنوز نگرانی های داری ترسهایی تو وجودت هست

پس انتظار نداشته باش با این فرکانس ها و احساسات منفی خواستت رو جذب کنی

تو داری بیشتر از خواستت فاصله میگیری

واسه همینه که چسبیدن به خواسته ها باعث میشه دیرتر بهش برسیم یا نرسیم

چون قانون اینه ما نتیجه باور و فرکانسمون رو می گیریم

رهایی باعث میشه حست خوب باشه

رها باشی بخندی شاد باشی باور داشته باشی خدا کارشو خوب بلده و زمان بندی خدا بی نقصه🥰

اره رها سازی واسه منم سخته

توکلمونو باید تقویت کنیم ارتباط باخدامونو

خدایاشکرت که هر روز سه اتفاق عالی برام میفته😍😍خدایاشکرت که لیزر کردم😍😍😍😍😍😍😍😍😍خدایاشکرت دندونامو خوشگل کردم😍😍😍😍😍😍خدایاشکرت ک ب لطف خودت سه جفت کفش گرون باسه جفت کیف ستش که مارک و گرون هستن خریدم😍😍خدایاشکرت که میکرونید لینگ انجام دادم😍😍خدایاشکرت که به لطف خودت یک شغل عالی که عاشقشم پیدا کردم با درآمد عالی😍😍😍😍😍😍😍خدایاشکرت که به لطف خودت ماشین خریدم و گواهینامه گرفتم😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍خدایاشکرت که به لطف خودت خونه خریدم عااالی😍😍
عزيزم  رهايي ي مرحله اي هستش كه بعد از مرحله باور مياد،يعني اگه شما اينقدر روي باورات كار كرده ...

مرسی عشقم فقد نمیدونم چجوری باورامو تعقییر بدم فعلا فقد دارم مطلب میخونم اما هیچ تمرینی پیدا نکردم ک در این باره کمکم کنخ

خدایاشکرت که هر روز سه اتفاق عالی برام میفته😍😍خدایاشکرت که لیزر کردم😍😍😍😍😍😍😍😍😍خدایاشکرت دندونامو خوشگل کردم😍😍😍😍😍😍خدایاشکرت ک ب لطف خودت سه جفت کفش گرون باسه جفت کیف ستش که مارک و گرون هستن خریدم😍😍خدایاشکرت که میکرونید لینگ انجام دادم😍😍خدایاشکرت که به لطف خودت یک شغل عالی که عاشقشم پیدا کردم با درآمد عالی😍😍😍😍😍😍😍خدایاشکرت که به لطف خودت ماشین خریدم و گواهینامه گرفتم😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍خدایاشکرت که به لطف خودت خونه خریدم عااالی😍😍
مرسی عشقم فقد نمیدونم چجوری باورامو تعقییر بدم فعلا فقد دارم مطلب میخونم اما هیچ تمرینی پیدا نکردم ک ...

روی باورهات کار کن.

سعی کن باورهای قوی بسازی:

خداوند همه آرزوی ها و خواسته های من رو شکل میده اونجوری که من میخوام
من اگر فرکانس خواسته هامو بسازم اگر همه مردم جهان هم جمع بشن نمیتونن جلوشو بگیرن چون این قانون خداونده که خواسته من شکل بگیره اونجوری که من میخوام
خداوند قدرت همه وجوده ، و همه کارها رو مدیریت میکنه و من رو در زمان مناسب هدایت میکنه
 این باورهارو بسازید تا بتونی با اطمینان خواستت رو رها کنی ❤️

سلام

من تو کتاب قانون شفاکاترین پاندرا خوندم که یک دهم از مال رو ببخش واین ببخش به جای مثل عارف معنوی وکلیسا باشه نه فقیر.حالا ما که مسلمان هستیم یعنی مسجد.من میخوام ببینم این پول رو من به فقیر بدم یا مسجد کلا به چه نیتی این پول رو ببخشم.وضع مالی انچنانی ندارم که به مالم خمس وزکات تعلق بگیره.ممنون میشم راهنماییم کنید❤️❤️

غلط املایی نگیرید اگر باسوادین باهمون تایپ اشتباه منظور رو میگیرید
2706