2733
2734
عنوان

کیا تصمیم به طلاق دارن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 572 بازدید | 50 پست
چجوری ببینه بنظرت مگه میشه شناخت خودشم با این سن کم

من نمیدونستم ۱۵ ساله شه پاک کردم پیامو😑

خداحافظ تا کنکور 1402😊 مطمئنم بعد پزشک شدنم دوباره میام این قول رو هم دارم توی امضام میدم 💪 پس قرار نیست زیر اش بزنم من به هدفام میرسم در هر دم بهش نزدیک تر میشوم از همین لحظه یعنی ساعته ۱۳:40روز ۱۵ مرداد ۱۴۰۰ میرم ولی اگه شیطون رفت توجلدم و زودتر اومدم هم بهم بگین زود برو درساتو بخونم😁بعضی اوقات شیطونی میکنم🤪 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من وضعیتم ازت بدتر انقدی ک الان نشستم دارم خون گریه میکنم هرلحظه عذاب میکشم ولی خوشبحالت خانوادت راض ...

خانواده منم اولش راضی نبودن یعنی بدیای اونو نمیدیدن اما من بقران یک ساله وایسادم رو پام گفتم نمیخوام که نمیخوام بعدشم که خودشون با چشم خودشون بی عرضه بازگی اینارو دیدن بالاخره راضی شدن و الان پشتمن

2728
نمی دونم چ خاکی به سرم بریزم

اگه میخوای درس بخونی که بگو فعلا میخوام درس بخونم 

خداحافظ تا کنکور 1402😊 مطمئنم بعد پزشک شدنم دوباره میام این قول رو هم دارم توی امضام میدم 💪 پس قرار نیست زیر اش بزنم من به هدفام میرسم در هر دم بهش نزدیک تر میشوم از همین لحظه یعنی ساعته ۱۳:40روز ۱۵ مرداد ۱۴۰۰ میرم ولی اگه شیطون رفت توجلدم و زودتر اومدم هم بهم بگین زود برو درساتو بخونم😁بعضی اوقات شیطونی میکنم🤪 
می دونی از چی می ترسم بابام منو یده به یکی که دوسش نداشته باشم چون هر لحظه امکان داره منو شوهر بدن ه ...

مگ الکیه به زور شوهرت بدن.بگو مگ نون خور اضافیم. بگو شوهرم بدی با ی بچه برگردم دلتون خنک میشه.این حرفارو بزار کنار بچسب ب درست و از زندگی و مجردی لذت ببر

خانواده منم اولش راضی نبودن یعنی بدیای اونو نمیدیدن اما من بقران یک ساله وایسادم رو پام گفتم نمیخوام ...

خیلی خوبه خوشبحالت

من دوساله هیچی از شوهرم ندیدم ن عاطفی ن مادی انگار فقط یه خط خطیه تو شناسنامم تاپیک ک تازه الان زدمو ببین

بهترین کارو میکنی موفق باشی برام دعاکن😔

فقط 5 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 !Lets be clear i trust no one  !                                   بذار رو راست باشم؛ من به کسی اعتماد ندارم!🖤                  همیشه عشق باشد،همیشه برکت💙                          https://harfeto.timefriend.net/16545522888122
2740
خو همین از طرفی خانوادم از طرفی رلم کلا من بدبختم

عزیزدلم عهد بوق نیس ک بدون رضایت خودت شوهرت بدن از اون طرفم به رلت بگو حداقلش دوسال دیگه بیا خاستگاریم یه سالم نامزدو بعدش ازدواج اینجوری هم خودت چشم و گوشت باز تر میشه هم اونم موقعیت بهتری به دست میاره عجله نکنین

می دونی از چی می ترسم بابام منو یده به یکی که دوسش نداشته باشم چون هر لحظه امکان داره منو شوهر بدن ه ...

تا خودت نخوای هیچ اتفاقی نمیفته کشک نیست که وایسا رو پای خودت قوی باش بگو نمیخوام بگو این زندگی مال منه خودم میسازمش خودمم حق انتخاب دارم این چرت و پرتا چیه

من وضعیتم ازت بدتر انقدی ک الان نشستم دارم خون گریه میکنم هرلحظه عذاب میکشم ولی خوشبحالت خانوادت راض ...

استقلال مالی داشته باشی معمولا راحت تر طلاق میگیری چون خودت کار هاتومیکنی واسه طلاق و دیگه خوانوادت هم نیستن بگن چرا طلاق گرفتی

من قصدشو داشتم اما پشیمون شدم خواستیم یه فرصت دوباره بهم دیگه بدیم فعلا به نظرم تا دلتو ازش نکنی نمیتونی جدا بشی و اگه جدا بشی سالها خودتو برا اینکه یه فرصت دوباره ندادی به خودتون سرزنش میکنی خانواده منم اصلا کاری باهام نداشتن گذاشته بودن اختیار خودم باید عاقلانه تصمیم بگیری نه از روی احساس ببینی زندگیت ارزش جنگیدن داره یا نه

خیلی خوبه خوشبحالت من دوساله هیچی از شوهرم ندیدم ن عاطفی ن مادی انگار فقط یه خط خطیه تو شناسنامم تا ...

الهی عزیزم حتما برات دعا میکنم توام برام دعا کن بتونم زودتر خلاص شم

2706