2737
2734

منم یه دختره ۳ساله دارم یدونم نوزاد۶ماهه 

دخترخواهرشوهرم اومد خونمون گلاب ب روتون بدجوری تب و سرفه واسهال و استفراغ داشت.بعد از رفتنه اونا دختر بزرگم ازش مریضی گرفت دقیقا علائم اونو داش ب شدت استفراغ و..داش چن بار دکتر بردم دختر کوچیکمم از دختر بزرگم گرفت دو هفتس اسیرم شب و روز ندارم انقد دکتر رفتم آخر دختر۶ماهمو بستری کردن آب بدنش کم شده پدرم دراومده انقدم ازش خون میگیرن رگ میگیرن دیگه خسته شدم😭آدم چقد میتونه بیشور باشه وقتی بچش مریضه ببره خونه ی کسی ک نوزاد داره خدا لعنتش کنه دختره من دوهفته شب وروز نداش انقد گریه کرد از بدحالی الان هنوز بیمارستانیم اما یکم بهتر شده  دعا کنید زود خوب شه مرخصش کنن بیایید عکس دخترمو بذارم♥️🌸

💜♡مَـگه‌ماچِقَدر‌مُبهم‌بودیم‌ڪ‌ِڪسۍنَفهمیدمارو💜♡مامان نفس خانوم💜🌸♡هرجا مَرز کشیدند شما پُل بزنید♡ماهلین خانوم یماه دیگه میاد بغلم😍♥️دخترگلم صحیح وسالم اومد بغلم خدایا شکرت💜🌸

💜♡مَـگه‌ماچِقَدر‌مُبهم‌بودیم‌ڪ‌ِڪسۍنَفهمیدمارو💜♡مامان نفس خانوم💜🌸♡هرجا مَرز کشیدند شما پُل بزنید♡ماهلین خانوم یماه دیگه میاد بغلم😍♥️دخترگلم صحیح وسالم اومد بغلم خدایا شکرت💜🌸

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

الهی زودتر شفا پیدا کنن عزیزم 🙁

بشقاب که آرایش مارا نتراشی ... ( اشرف حجت زاده! )😁 /// خدا یکی زن یکی بچه یکی یکی یکی 🥰 نه به تک فرزندی /// خوشگل خانومای زیر ۱۸ سال لطفاً کامنت های منو ریپلای نزنید من برای تبادل با بزرگسال ها میام سایت ❤️ /// اللهم عجل لولیک الفرج 🌱
2738

الهی عزیزممممم 

انشاالله به زودی زود حالش خوب میشه 

فقط چون پستونک میخوره تند تند پستونکش رو بشور 

در امیدِ واهیِ یک مرحمیم این روزها ❤️‍🩹.                دیگه‌نه‌یه‌دلیم‌نه‌هم‌نظر /حس‌خوب‌قبلُ‌به‌هم‌نزن 🌙✨

دعا کنید ماهلین منو زود مرخص کنن میترسم اینجا بمونیم یه ویروس بیمارستانی هم بگیره بیچاره شم 😓

چه فرشته ایه 😍🥺

بشقاب که آرایش مارا نتراشی ... ( اشرف حجت زاده! )😁 /// خدا یکی زن یکی بچه یکی یکی یکی 🥰 نه به تک فرزندی /// خوشگل خانومای زیر ۱۸ سال لطفاً کامنت های منو ریپلای نزنید من برای تبادل با بزرگسال ها میام سایت ❤️ /// اللهم عجل لولیک الفرج 🌱
2706