2737
2734
عنوان

کیا تصمیم به طلاق دارن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 572 بازدید | 50 پست
مگ الکیه به زور شوهرت بدن.بگو مگ نون خور اضافیم. بگو شوهرم بدی با ی بچه برگردم دلتون خنک میشه.این حر ...

سه جورایی بابام احساس می‌کنه نون خور اضافیم یه بار بایام منو کتک زده خیلی بد یه بار ساعت ۱۲ و نیم شب بود منم اتاقم چسبیده به پذیرایی گفتم بابا میشه صدا تلوزیونو کم کنی بخوابم فردا امتخان دارم ساعت 8 صب 

همین که گفتم بابام گفت تو این خونه کی تعیین تکلیف میکنه ها پروو هیچی نگفتم خواستم برم دشویی یه جوری بخوابم به زور دستمو کشید منو انداخت کف اتاق تا دلت بخواد منو زد شکممو دستامو پاهامم کبود شده بود بینیمم خون اومد چون من یه حساسیت دوره وره بینیم دارم اگه یه کم بهش ضربه وارد شه زود خون میاد دیه اینم شرایطه خونه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من قصدشو داشتم اما پشیمون شدم خواستیم یه فرصت دوباره بهم دیگه بدیم فعلا به نظرم تا دلتو ازش نکنی نمی ...

من سه بار فرصت دادم هربار بدترشد هررربار

فقط 5 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 !Lets be clear i trust no one  !                                   بذار رو راست باشم؛ من به کسی اعتماد ندارم!🖤                  همیشه عشق باشد،همیشه برکت💙                          https://harfeto.timefriend.net/16545522888122
ن سه بار فرصت دادم هربار بدترشد هررربار

ما ۷سال ازدواج کردیم تا الان دعوا شدید نداشتیم تا این ۲ماه پیش که من گفتم طلاق ولی واقعا به جز این یه دعوا چیزی پیدا نمیکردم تا ازش بدم بیاد این بارم مقصرش نصف من بودم پسرخالش بهم گفت با یه دختر تو رابطس گفت میبره خانومه رو خونه پسر خالش منم رفتم اونجا دیدم تنها اونجاست به اونم پسر خالش گفته که من آویزونشم اصلا نذاشت توضیح بدم خوابوند در گوشم منم گفتم جدا میشم که اعتماد نداشتی بهم بعدش متوجه شد طرف چه نقشه ای داشته هی خواهش و تمنا حالا نمیدونم ایشالا که باز برگردیم به روال سابقمون خیلی سخته😔

2728
سه جورایی بابام احساس می‌کنه نون خور اضافیم یه بار بایام منو کتک زده خیلی بد یه بار ساعت ۱۲ و نیم شب ...

بعدش فردا قرار بود بعده امتحان برم پیش دوس پسرم قول داده بودم بهش رفتم فردا بعده امتحان نگام کرد گف هلیا چی شده عزیزم چرا زیر چسات کبود شده سرد حرف می‌زنی چی شده بگو گفتم نه هیچیم نیس پام پیچ خورد به خاطره این زیره چشام سیاه شده  بعدش یه دفه زیره فکمو دیدی کبود شده گف هلیا مقنعتو بده بالا ببینم گفتم نه گف میگم بزن بالا گف نترس بزن بالا زدم بالا دیه جاهای کتک ها رو دید گف هلیا بگو که اینجوریت کرده منم گریه میکردم میگف بگوو عصبی شده بود گفتم بابام ینی گفتم بابام رنگش عوض شد بغلم کردو نازم کرد قربون صدقم رف گف دیه مال خودم میشی نمی زارم دیگه یه تاره مو ازت کم شه دیه فرداش مامانشو فرستاد خواستگاری

ما ۷سال ازدواج کردیم تا الان دعوا شدید نداشتیم تا این ۲ماه پیش که من گفتم طلاق ولی واقعا به جز این ی ...

تاپیک اخرمو ببین همه حسمو اونجا میبینی😔

فقط 5 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 !Lets be clear i trust no one  !                                   بذار رو راست باشم؛ من به کسی اعتماد ندارم!🖤                  همیشه عشق باشد،همیشه برکت💙                          https://harfeto.timefriend.net/16545522888122