2737
2734
عنوان

بیا بگو یا علی تا ببینی چی میشه✌🌹

106 بازدید | 16 پست

هر کی بگه یا علی خدا کمکش میکنه راحت میشه کاراش، پس بگو "یا علی"

عید تون مبارک شاد باشید🌹🎉💐🌹

ساقی بیا کعشق ندا میکند بلند.....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

یا علی (ع)

اگ امضامو خوندی برگرد بوگو وااااای چ امضای باحال و پرمحتوایی داری ک یکی ببینه بیاد بخونه اسکل شه بش بخندیم  روانیم اودتی                                                                                                                                                                                                                                                                           

یاعلی 💚

عید شما هم مبارک

کجا باید برم یه دنیا خاطرت تو رو یادم نیاره😔                      کجا باید برم که یک شب فکرتو منو راحت بذاره😔                 چه کردم با خودم که مرگ و زندگی برام فرقی نداره😔           محاله مثل من توی این حال من کسی طاقت بیاره😔           کجا باید برم که تو هر ثانیم تو رو اونجا نبینم 😔                   کجا باید برم که بازم تا ابد به پای تو نشینم😔                      قراره بعد تو چه روزایی رو من تو تنهایی ببینم😔                    دیگه هر جا برم چه فرقی میکنه از عشق تو همینم😔
2738

یا علی❤️

مَرا هزار امید هست و هیچکدومِش ديگه تو نیستی😎                                                                                   دید هرکسی به دنیا متفاوته و همین تفاوت دیدگاه ها زندگی و صحبت ها رو جذاب میکنه، پس نگاه هیچکس به زندگی غلط نیست، چون ما هنوز از خیلی اتفاقایی که تو این دنیا رخ میده خبر نداریم😉😊
2706