2737
2734
عنوان

اگه برم ازاینجا؟

| مشاهده متن کامل بحث + 229 بازدید | 41 پست
هرجا میری بروفقط گیتارو با خودت نبر 

بلد نیستم بزنم 

⭐️هیچوقت دیوانه وار⭐️عاشق کسی نباش⭐️سعی کن صادقانه دوست داشته باشی⭐️تا اگر نامردانه رهایت کرد🌙تو ناعادلانه ویران نشوی . . .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من میرم یاد میگیرم بزار برای من 

همینم برایه تو بازچی میخایی؟

⭐️هیچوقت دیوانه وار⭐️عاشق کسی نباش⭐️سعی کن صادقانه دوست داشته باشی⭐️تا اگر نامردانه رهایت کرد🌙تو ناعادلانه ویران نشوی . . .
2728
به همون قورباغه پروفت قسم 

اسمش کرمیت ه 

من اگه حس کنم یکی ازم ناراحته ممکنه روم نشه ازش بپرسم که چرا ازم ناراحته یا اصن از دستم ناراحت هست یا نه، ولی بعدش انقد بهش خوبی میکنم تا اون ناراحتیه یا هرچی که بوده از ذهنش پاک بشه، اونوقت بعضیا عمدا دل میشکنن، کاش یکم وجدان داشته باشین
فقط نرو      

نه سایت بدرد نمیخوره برایه من که نه ولی برایه شما خوبه 

خوش وقتم از اشناییشون

ایشون هم همینطور 😊

من اگه حس کنم یکی ازم ناراحته ممکنه روم نشه ازش بپرسم که چرا ازم ناراحته یا اصن از دستم ناراحت هست یا نه، ولی بعدش انقد بهش خوبی میکنم تا اون ناراحتیه یا هرچی که بوده از ذهنش پاک بشه، اونوقت بعضیا عمدا دل میشکنن، کاش یکم وجدان داشته باشین
2738
نه سایت بدرد نمیخوره برایه من که نه ولی برایه شما خوبه 

از کجا معلوم به درد ما هم  بخوره   

بنویسید که این مرده به عشق - بر سر قبر خویش گریه نکرد - میلاد مزارش هم که رسید - غم را با دل خویش لمس نکرد
از کجا معلوم به درد ما هم  بخوره    

خب اگه بدرد نخوره نمیمونین که