2733
2739
عنوان

اگه برم ازاینجا؟

229 بازدید | 41 پست

اگه ازسایت برم چه اتفاقی میفته؟🤔🤔

⭐️هیچوقت دیوانه وار⭐️عاشق کسی نباش⭐️سعی کن صادقانه دوست داشته باشی⭐️تا اگر نامردانه رهایت کرد🌙تو ناعادلانه ویران نشوی . . .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

شمعدونی ها دق میکنن😕😕😕😕

مادرم یاعلی گفتو،مرا زاد😊نماد حلال زادگی عشق علی و اولادش🤫🤫                         👈👈🙆🙋عضوکمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ😷:شوشو(شوهر)😧آخایی  سِز(سزارین)   آقایی😈عجقم(عشقم)🙊رل🤑🤑😷عجیجم(عزیزم)😒پشمل(پسر)😶آز(آزمایش)😐پری😕کراش😩😷😷تودلی  کنجد😱دوزپسر😟خودم پز  به ما چه،به توچه من توام یا تو منی😶اسی(استارتر)😕باکِل(باکلاس)😧😧اِستا(استامینوفن)😷😧😬😦بِِز(بذار)👉👉😦😦فاصله اجتماعی😕😐پروتکل های بهداشتی😡😬کیوت😧پارتنر🐒پسمل😤دخمل😐😕کادر درمان بیمارستانِ .... ازتون متنفرم😓😓😓

من وسط سایت خودکشی میکنم

کاربرخاموش بودم  ...........یهوروشن شدم                                              ↖↯↯سعــــی نکــــــن مـــــــــنو دور بزنی…خیــــــــــــلی ها پیش ✘مـــــــــــن✘دوره دیـــــدن..↯↯⇧⇩...........بلع اینجوریاس🤘↙↯↯گــفتم درجــریان باشــی..!!✘✘✘کاربری دونفرس
شمعدونی ها دق میکنن😕😕😕😕

اوناروهم باخودم میبرم

⭐️هیچوقت دیوانه وار⭐️عاشق کسی نباش⭐️سعی کن صادقانه دوست داشته باشی⭐️تا اگر نامردانه رهایت کرد🌙تو ناعادلانه ویران نشوی . . .
2738

هرجا خواستی بری برو،هرچی خواستی ببری ببر فقط گیتارو با خودت نبرر😢😐

هیچی ازیه اعتیاد بزرگ نجات پیدا میکنی

بیشتر به خودت وزندگیت میرسی،بیشتر مطالعه میکنی،بیشتر برا خودت وقت میذاری 

اما نکته اینجاست که رفتن سخته 

من وسط سایت خودکشی میکنم

راضی به خودکشی نبودما همین که گریه کنی بسه 

هیچی تغییر نمیکنه 😬

من اگه حس کنم یکی ازم ناراحته ممکنه روم نشه ازش بپرسم که چرا ازم ناراحته یا اصن از دستم ناراحت هست یا نه، ولی بعدش انقد بهش خوبی میکنم تا اون ناراحتیه یا هرچی که بوده از ذهنش پاک بشه، اونوقت بعضیا عمدا دل میشکنن، کاش یکم وجدان داشته باشین
هیچی ازیه اعتیاد بزرگ نجات پیدا میکنی بیشتر به خودت وزندگیت میرسی،بیشتر مطالعه میکنی،بیشتر برا خودت ...

وقتی ازهمه چی دل کنده باشی رفتن هم آسون میشه

هیچی تغییر نمیکنه 😬

اصلا بدرد نمیخورینننننن

2706