2737
2739
عنوان

شمام جلو بابا و داداشتون مانتو یا لباس پوشیده میپوشین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 24250 بازدید | 389 پست

یا ابلفضض😐😑

جلو بابا داداش مانتو؟؟!

منم داداشم ۲۴سالشه ولی خونه تاپ شلوارک میپوشم

بهر حال دیگ هم محرمن هم دیگ برادر پدره دا😐

دا هشساد منی سوویندیرمیر نینماخ اولار           ♧ تورکون دیلی تک سوگیلی ایستگلی دیل اولمازاوزگه دیلی قاتسان بو اصیل دیل اصیل اولماز❤.......در حال تحصیل♡♧جانیم اولان گونجان منیمسن❤🖇

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آزاد باشین 

مردا باید یاد بگیرن چشاشونو درویش کنن

چقد مادخترا خودمونو بپیچیم😑😑😑😑

یه مازندرانی باتعصب😎🙌                               امضا ندارم انگشت میزنم😐☝🔵
2742

تیشرت شلوار یا شلوارک زیر زانو 

خودم پوشیدن تاپ و شلوارک کوتاهتر رو نمیپسندم 

خوب من،هنر عشق در پیوند تفاوت هاست و معجزه اش نادیده گرفتن کمبودها... زندگی ست دیگر...همیشه که همه رنگهایش جور نیست،همه سازهایش کوک نیست، باید یادگرفت با هر سازش رقصید،حتی با ناکوک ترین ناکوکش...اصلا رنگ و رقص و ساز و کوکش را فراموش کن! حواست باشد به این روزهایی که دیگر برنمی گردد،به فرصت هایی که مثل باد می آیند و می روند و همیشگی نیستند؛به این سالها که به سرعت برق گذشتند،به جوانی که رفت، میانسالی که می رود،حواست باشد به کوتاهی زندگی !                                                                               زندگی به همین آسانی می گذرد... 
2738

پوشیده اره ولی نه تونیک و مانتو . تیشرت شلوار پیراهن یا دامن با تیشرت و مانتو زوره اخه 

بنویسید که این مرده به عشق - بر سر قبر خویش گریه نکرد - میلاد مزارش هم که رسید - غم را با دل خویش لمس نکرد

نه والله خانوادمم مذهبی بودن نسبتا ولی همیشه با تاپ و شلوار کوچکترم بودم با شلوارک 

مانتوووووووو؟؟؟؟؟؟؟؟😶😶

گاهی اوقات دستهایم به آرزوهایم نمی رسند شاید چون آرزوهایم بلندند ولی درخت سرسبز و شاداب صبرم می گوید : امیدی هست ؛ چون خدایی هست آری ، و چه زیبا نوشته بود همواره با خود تکرار میکنم، امیدی هست ؛ چون خدایی هست خدا

ن والا من ک با تاپ و شلوارک جلو داداشم و بابام میگردم

من تازه وقتی پر**ود میشم ب بابام یا داداشم میگم برام پد بخرن

مثل موهاش بود.       نه صاف بود، نه فر.         موجی بود:/

مانتووووو

برگای منو کی برداشتههههه😡😡😡😡

💕🌱برای‌سلامتی‌آقاامام‌زمان(عج)صلوات‌بفرستین🌱💕.                                                                                                                 ❤یارب تنها نظرت باشد پایان رنج هایم❤
2706