2737
2734
عنوان

شمام جلو بابا و داداشتون مانتو یا لباس پوشیده میپوشین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 24211 بازدید | 389 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه تاپ شلواریا تاپ شلوارک مانتو مامانت مشکل داره 

هنگامی که خداانسان رااندازه میگیردمتررادورقلبش می گذاردنه دورسرش....🌹✌                                         بهترین جفت درجهان خنده وگریه ست آنها هیچگاه یکدیگرراهمزمان ملاقات نمی کنندولی اگرآن دویکدیگرراملاقات کردندآن لحظه بهترین لحظه شماست آرزومیکنم امروزبهترین جفت براشما اتفاق بیفتد 💗😍🌹گیرم غم روزگارسنگین باشد🌹گیرم دل بی قرارغمگین باشد🌹بایدبکنیدبیستونی درخویش🌹تاآخرشاهنامه شیرین باشد🌹...دوستان لطفا واسه خانه دارشدم صلوات من کاربری ۱۳۳هستم تعلیق شدم😐بااین کاربری امدم😍

نه عزیزم چه حرفیه من با تاپ بندی و شلوارک حتی بعضی اوقات دامنم و میکشیدم رو سینه ام شلوارم پام نبود هیچ وقتم بابامون بهمون چیزی نگفت و همینطور داداشم، تو واقعا مانتو میپوشی؟ 

🥴امضام نمیاد 
2728
2740

اسی مامانت هم مانتو میپوشع؟😐

دا هشساد منی سوویندیرمیر نینماخ اولار           ♧ تورکون دیلی تک سوگیلی ایستگلی دیل اولمازاوزگه دیلی قاتسان بو اصیل دیل اصیل اولماز❤.......در حال تحصیل♡♧جانیم اولان گونجان منیمسن❤🖇
آره بخدا ☹️☹️

در بیار چیزای دیگه بپوش،هرچیم گفتن جوابشون بده 

یعنی چی اخه تو گرما باید خودتو اذیت کنی؟ بیرون کم بخاطر مانتو شال از گرما میپزیم داخل خونه هم باید بپزیم؟

بزن پاره کن بنداز اونور😂😭

مادرت خودش چی می پوشه جلوی بابات وداداشت

لحاف کرسی فک کنم

انگار داداشه کوچه خیابون همه جوره نمیبینه

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
2706