2726

خب مگه اونا نمی‌دونن من چی دارم ؟؟

چرا باید به خاطر دختر بودنم یک‌سره با تونیک و مانتو باشم تو این گرما 

خودم اینو نخواستم مامانم بهم گفته جلو بابات و داداشت پوشیده باش داداشمم ۲۶ سالشه و مجرده.

الان یه سری میگن برو تو اتاقت راحت باش.

خب اتاق من که نه پنجره داره چیز خنک کننده درم که می‌بندم کلا زود پز میشم توش میام بیرون که یکم هوا بخورم اونم باید مانتو یا تونیک بپوشم.

اصلا بحث من گرما و فلان نیستاااا حرف من اینه با این رفتار مامانم انگار من جلو بابا و داداشمم امنیت ندارم ☹️

خدا شاهده الان تو حال نشستم مانتو ام تنمه دارم اینارو تایپ می‌کنم اصلا یهو دلم گرف اونا تیشرت شلوارک من مانتو تونیک اونم چون دخترم ☹️☹️

✨﷽✨ شهر از بالا قشنگه آدما از دور :)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

واقعا انقد پوشیده؟؟؟

نه من تاپ و شلوارک برمودا نهایت حجابمه 😶🤦🏻‍♀️

من همیشه به همه میگم آدم نمیمیره که؛تحمل کن اینم تموم میشه؛ولی دروغ میگم، آدم میمیره؛هربار یه کوچولو میمیره!

حالا حتما مانتو نباشه

تیشرت لش بپوش با شلوار گشاد نخی

تا دهان مفت و گوش ها مفتن؛ پشت مان حرف مفت بسیار است .🖖🏻🧡آن کس که بداند و بخواهد که بداندخود را به بلندای سعادت برساند/آن کس که بداند و نداند که بداند چون کوزه آب است ولی تشنه بماند/آن کس که نداند و بخواهد که بداند/جان و تن خود را ز جهالت برهاند/آن کس که نداند و نخواهد که بداند/حیف است چنین جانوری زنده بماند/عاشق شعر خنده سرگرمی.💚 درخواست دوستی نده کاربر عزیز⛔❤

وا 

ی لیست از افرادی ک بهت محرمن بنویس بزن رو یخچال مامانت هی ببینه ملکه ی ذهنش شه

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    
2706