2737
2739
عنوان

مشاور تحصیلی هست اینجا؟

87 بازدید | 14 پست

سلام بچها دختر داییم قراره انتخاب رشته بده ولی یکم گیر کرده و نمیدونه کدوم رشته نظری رو انتخاب کنه

ریاضیش الف تجربی و انسانی هم ب اما داییم میگه غیر انتفاعی هم ثبت نامش میکنه بنظرتون کدوم خوبه من خودم رشتم ریاضیه بهش میگم ریاضی هم خوبه بره و شانس قبولی بیشتره 

میشه برای چیزی که میخوام یه صلوات بفرستین جورشه🥺🤍 این یه مدت بیو من بودبخاطر دل پاک شما چیزی که غیرممکن بود جور شد🙂👆🏻👆🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

ریاضی خوبه اما یکم بازار کارش خوب نیست من خودمم ریاضی بودم

تجربی قبولیش سخته هنرم اگه علاقه نداره بیخیال

میمونه انسانی ببینه علاقه داره به رشته های خوبش مثل روانشناسی حقوق یا تربیت معلم اگه نه رشته های دیگه رو انتخاب کنه

چی علاقه داره 

میگه خودمم نمیدونم همرو علاقه داره😄

میشه برای چیزی که میخوام یه صلوات بفرستین جورشه🥺🤍 این یه مدت بیو من بودبخاطر دل پاک شما چیزی که غیرممکن بود جور شد🙂👆🏻👆🏻
بستگی به علاقه خودش داره  هدفش و ایندشو تو کدوم رشته میبینه

2740

نمیشع ک هدفش چیه میخاد اخرش چکاره بشه؟ببین متقاضی تو رشته تجربی زیاده پس پذیرشش تو دانشگاهم یکم نسبت به رشته انسانی و ریاضی سخت تره حتما باید رتبه خوبی بیاره تا یه رشته خوب قبول شه تو انسانی باز پذیرش راحت تره نسبت به تجربی نمیگم اسونه ها نه در مقایسه با تجربی یه مقدار راحت تره میتونه خیلی راحت با معدل  بالا و رتبه خوب وهرد دانشگاه بشه انسانی فقط و فقط حفضیاته اگ حافظه خوبی داره بره انسانی اما همش بستگی به هدفش داره

رتبه ش چنده عزیزم؟بالای ۶۰هزاره؟

عزیزم انتخاب رشته کنکور نه .انتخاب رشته نهم

نمیشع ک هدفش چیه میخاد اخرش چکاره بشه؟ببین متقاضی تو رشته تجربی زیاده پس پذیرشش تو دانشگاهم یکم نسبت ...

ممنونم عزبزم از نظرت❤

والا رشته انسانی بخاطر عربیش یکم سردرگمه رشته ریاضیم یکم نظرش هست بهرحال دنبال یه رشته ای که بازار کار داشته باشه و نمیخوادم یه چیز خیلی تاپ مثل پرستاری یا مهندسی نفت و ..اینا برداره یه چیز متوسط که بتونه از پسش بربیاد و آینده به دردش بخوره

2706