2737
2739
عنوان

معلم دست بچه رو گاز گرفته میگه باهاش شوخی کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 2793 بازدید | 113 پست
چرا باور نمیکنم همچین اتفاقی رو؟ معلم  اصلاچندشش میشه دهنش رو بزنه بچه غریبه

چون هنوز آدمای خوب دور ویران بیای تو جامعه مثلا پرستاریازندانبان  بشی انواع بیماران و خلافکاران رامیبینی

سراسر زندگی من معجزه بود 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

بخدا منم شنیدم تا مدتها حالم خراب می‌شد دخترعموم میگفت چند روز نتونستم غذا بخورم

لعنت بهش .بچه کوچیک چرا باید از الان با اینجور مسائل آشنا بشه...بد بودنم حدی داره

یه صلوات برا امام زمانم میفرستی؟
2731
آره خب شوخیه دیگه مثلا به شوهرتون بگید با مشت بزن پا چشش بگم ما هم اینطوری شوخی میکنیم

آفرین دقیقا👌👌👌

الهم عجل لولیک الفرج 💚💚                                                                                                                  متاهل و متعهد آقایون لطفا درخواست دوستی ندن 🙏🙏
2740
لعنت بهش .بچه کوچیک چرا باید از الان با اینجور مسائل آشنا بشه...بد بودنم حدی داره

عزیزم اینا مرض هست  وگرنه چرا باید همچین کثافتکاری بکنه

همه آرزویم اما چه کنم که بسته پایم.....
الهی بمیرم.چقدر بدجنس بوده که کبودم کرده طرف فقط اخراج شد یا کاریم تونستن کنن؟

بخدا نمیدونم من دخترعموم واسه م تعریف کرد بچه دوستش بود 

همه آرزویم اما چه کنم که بسته پایم.....

مریض روحی روانیه خاک بر سر .شکایت کنید

دانشجو معلم 💭درخواست دوستی ندین اگه خیلی واجب بود تو یکی از تاپیکام اطلاع بدین ✨️ تُ خوب مطلقی...من خوب ها را با تو می سنجم🩶 لا حول و لا قوه الا بالله علی العظیم🌱 🖇نمیدونم چند سالگیه ولی از یه سنی به بعد همین میشه که جناب #سعدی میگه:" ببین و بگذر و خاطر به هیچکس مسپار... "
فردا بچه ت میاد خونه میبنی پاش نیست، یهو میگه معلممون خورده! پای بقیه بچه ها رو هم خورده!🥲😂 تعجب ...

😂😂مگه زامبیه 

الهم عجل لولیک الفرج 💚💚                                                                                                                  متاهل و متعهد آقایون لطفا درخواست دوستی ندن 🙏🙏
2706