2733
2734
عنوان

معلم دست بچه رو گاز گرفته میگه باهاش شوخی کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 2798 بازدید | 113 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

شاید مشکل داره چند وقت پیشا توی مهد پسر یکی از دوستای دخترعموم رو مربی می‌برده داخل سرویس بهداشتی با عرض شرمندگی ....بچه رو میک میزده مادرش داخل حموم متوجه  میشه وازش میپرسه گویا خیلی هم بچه  رو ترسونده بود که نگه 

همه آرزویم اما چه کنم که بسته پایم.....
جدای از این ک طرف بیماری روانی داره گاز انسان از گاز حیوان هم خطرناک تره هااا!!!

این ازکجا اومد؟انسان هم هاری داره یا؟

آذین،ن  هستم،تعلیق شدم،،،اهل دعوا نیستم،مهربان باشیم،،، خدایاروزای آخره ،،،نزار ایمانم به بادبره،،،خدای کن رحم کن بهمون بحق حسین شهیدت
شاید مشکل داره چند وقت پیشا توی مهد پسر یکی از دوستای دخترعموم رو مربی می‌برده داخل سرویس بهداشتی با ...

😳

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
خودمم شک کردم

مگه شما که مادرشی تا حالا به خودت اجازه دادی طوری گاز بگیری که کبود شه؟ مگه پدرش طوری بغلش کرده و فشارش داده که جای فشار انگشتاش رو بدن بچه کبود شه؟غلط کرده بچه مردمو کبود کرده برو جرش بده سگ هارو

حـٰالِ مـَـن خــوب است... امـّا تــو بٰاور نَکـن...
2706