2752
2734
عنوان

این برنامه ام واسه نهایی خوبه یا نه

218 بازدید | 17 پست

میخوام فردا و پس فردا کتاب هایی که درسای نخونده دارم ازشون رو بخونم زبان ریاضی ۱ درس،جامعه عربی ۲ درس.

دوشنبه و سه شنبه میخوام اقتصاد بخونم(نوبت دوم ۷ درسه هیچی نخوندم)

چهارشنبه و نصف پنجشنبه فارسی میخونم

مدرسه مون تو حوزه نهایی شنبه امتحان دینی کل کتاب رو گذاشته نوبت دوم ۳ درس نخوندم میخوام از پنجشنبه عصر تا شنبه نوبت دوم رو بخونم با همون امتحان مدرسه رو بدم بعد شنبه یکشنبه ادامه دینی رو بخونم

خوبه یا نه برنامه ام؟؟؟؟؟؟؟

چنین‌نماندو‌چنین‌نیز‌نخواهد‌ماند!🍊🎻
2731
عزیزم یه سوال امتحان آزمایشگاه برای نوبت دوم هست تو کارنامه میره؟

نمیدونم قطعا نمره ش تو کارنامه میره ولی تاثیری رو کنکور و نهایی و دانشگاه و... نداره

به نظرتون مشکلی پیش نمیاد امتحان مدرسه رو نوبت دوم فقط بخونم بدم؟

نه نکن چون بارم نصف اول و دوم کتاب یکی شده اگرم یکی نشده باشه اختلافشون به شدت کمه

یهود ستیز، ضد کمونیست، ناسیونالیست. به اتهام نژاد پرستی افتخار کنید، وقتی برای آزادی‌ِ تان مبارزه می‌ کنید ، شما را بیگانه‌ ستیز می‌ نامند . وقتی برای کشورتان مبارزه می‌ کنید ، شما را نژاد پرست می‌ خوانند . عمر این کلمات منزجر کننده به پایان رسیده است.
نمیدونم قطعا نمره ش تو کارنامه میره ولی تاثیری رو کنکور و نهایی و دانشگاه و... نداره

من فردا دارم بنظرت برم؟معاونمون گفت اگه نیاد اشکال نداره ولی امتحانات داخلی رو باید بیاد مدرسمون برای آزمایشگاه چیزی نذاشته ولی معلممون میخواد بگیره

نه نکن چون بارم نصف اول و دوم کتاب یکی شده اگرم یکی نشده باشه اختلافشون به شدت کمه

من دیدم بارم بندی رو از نوبت اول ۸ نمره میاد

و اینکه دوشنبه امتحانه من پنجشنبه عصر تا جمعه نوبت دوم رو میخونم شنبه و یکشنبه نوبت اول اشتباه میکنم یعنی؟

من فردا دارم بنظرت برم؟معاونمون گفت اگه نیاد اشکال نداره ولی امتحانات داخلی رو باید بیاد مدرسمون برا ...

اگه بقیه میرن برو ریسک نکن دیگه خودت میدونی در هر صورت موفق باشی هر کاری درسته رو انجام بده

2706