2737
2734
عنوان

حوصله دارین ی داستان واقعی تعریف کنم که خیلی خطرناکه

| مشاهده متن کامل بحث + 144774 بازدید | 959 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از اول تاپیک تو ذهنم داشت اون آهنگ عربیه که میگفت هیفا انه تو ذهنم می‌پیچید. به آخرش که رسید کلا حالم گرفته شد😓

به تو از دور سلام ، به سلیمانِ جهان از طرف مور سلام ، به حسین از طرف وصله ی ناجور سلام 💔 کاربر جدید نیستم ، بعد از یه دوره ترک نی نی سایت ، با کاربری جدید اومدم😓

متاسفانه این روزا ایقدر فسادخیانت زیاد شده ک نگو نپرس و همه از بی غیرتی های مرداست ک زنشون رو ازاد و رها گذاشتن 

منطقه جنوب معمولا خیلی بزاشون اینچیزا زشته و بی ابروبی درکل ولی ایقدر عادی شده این چیزا توجانعه ک کسی دیگه کاری ندارع من خودم ب عنه دخترهمسایمون با۳تابچه تواتاقش ادم گرفتن روش ولی باز شوهرش اجازه داد و برگشت ب خونشون الانم بچه دوباره دنبااورده باخودش😔اکه ازردز اول بزنی دهنش خوردش کنی بندازیش بیرون ایقدر اینجوری نمیشه کاش نکشته بودنش ولی خب هرچند گناهکاربوده

من خودم ب عینه شوهرم میگه اگه یروزی بفهمم خیانت کردی اول خودتومیکشم بعدم خودمو🙄😐

اللهم عجل فرجه مهدی ❤♥️
2742
اسی حس میکنم خودت خیلی ساده دلی که همه این کارهای زهراروبه سادگی میپنداری

ازنظرمن هرچندادم کمبودمحبت داشته باشه نباید سمت اینچیزا بره ساده نبوده هوس بازبوده و چوبشم خورد

اللهم عجل فرجه مهدی ❤♥️
عزیزم گفتم که بحث محدودیت و ازادی نیست بحث امنیت هست که متاسفانه بعضی جاها امنیت نیست و حتی ادمی که ...

درسته اما خب همه جای دنیا هست 

باید خیلی مراقب بود 

منم اصلا تنهایی بیرون نمیرم 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با فنجانی چای هم میتوان مست شد! اگر اویی که باید باشد، باشد💜
مغزم داره سوت میکشه چرا بعضیا تو ۱۴۰۰سال پیش و زمانی که پیامبر اسلام اومد موندن؟؟؟؟ برادر؟؟؟؟؟ غیرت؟ ...

عزیزم با همه ی قسمت های حرفات موافقم یه جز قسمتی که به دین خدا و پیامبر ربطش دادی.

چون کار برادرهای زهرا به هیچ عنوان مورد تایید دین نیست.

خدا در توبه رو همیشه باز گذاشته.

کی گفته اگر کسی خطا کرد حق دارید اونو بکشید.

حتی برای سنگسار انقدر شروط سفت و سخت گذاشته که قابل احرا نباشه.

یکیش اینه که چهارتا شاهد عادل لحظه ی دخول رو ببینن و همین نگاه کردن به لحظه ی دخول باعث میشه از عدالت خارج بشن.

حضرت علی زن زناکاری پیشش رفت و اعتراف کرد ، هربار حضرت به بهونه ای ردش کردند.

پس این مسئله هیچ ربطی به اسلام نداره و از لحاظ اسلام کاملا مردوده.

به تو از دور سلام ، به سلیمانِ جهان از طرف مور سلام ، به حسین از طرف وصله ی ناجور سلام 💔 کاربر جدید نیستم ، بعد از یه دوره ترک نی نی سایت ، با کاربری جدید اومدم😓
2740
متاسفانه این روزا ایقدر فسادخیانت زیاد شده ک نگو نپرس و همه از بی غیرتی های مرداست ک زنشون رو ازاد و ...

این نگاه شما به مسائل اجتماعی خودش نوعی آسیب اجتماعی هست.

مسائل باید ریشه ای و با فرهنگ سازی حل بشه خانوم.

جنگل که نیست همه با خشونت برخورد کنن.

استارتر خداباباتو رحمتت کنه مرسی از داستان پند آموز ت واقعا آدم نباید به هیچکس اعتماد کنه هیچکس تنها کسی که این وسط واقعا آسیب و ضربه دید فقط همین زهرا بود 😑

هنگامی که خداانسان رااندازه میگیردمتررادورقلبش می گذاردنه دورسرش....🌹✌                                         بهترین جفت درجهان خنده وگریه ست آنها هیچگاه یکدیگرراهمزمان ملاقات نمی کنندولی اگرآن دویکدیگرراملاقات کردندآن لحظه بهترین لحظه شماست آرزومیکنم امروزبهترین جفت براشما اتفاق بیفتد 💗😍🌹گیرم غم روزگارسنگین باشد🌹گیرم دل بی قرارغمگین باشد🌹بایدبکنیدبیستونی درخویش🌹تاآخرشاهنامه شیرین باشد🌹...دوستان لطفا واسه خانه دارشدم صلوات من کاربری ۱۳۳هستم تعلیق شدم😐بااین کاربری امدم😍
ببخشید عزیزان یکی درخواست دوستی فرستاده کجا برم جواب بدم و اگه درخواست دوستیش قبول کنم برام خطری دار ...

بنظرم قبول نکن اگه نمیشناسیش

یا الله، یا رحمن یارحیم یا مقلب القلوب ثبِّت قلبی علی دینک🙏 کتاب «سه دقیقه در قیامت» رو بخونین شاید یکم ب فکر فرو رفتین  
اره بعضی ها خیلی بدبختن عزیزم من که دلم میسوزه میگم حتما خیلی بهشون فشار میاد که افسارشون میدن دست ش ...

عزیزم اگه از این داستان های واقعی داری بازم بگو 

ولی خداییی اصلا لازم نبود اسم علی و هیفا و فیحارو بیاری !!!اینجوری بقیه هم گیج نمیشدن،،،

چون اصلا به این داستان ربط نداشتن اومد 

همون داستان زهرا و وحید و غلام رو میگفتی دیگه !!

2706