2733
2739
منم فقط حس بویایی ندارم حال عمومیم خوبه

منم کرونا داشتم اینماه و اقدام بودم

درست زمانیکه پریود شدم کرونا اومد سراغم

الان حال عمومیم خونه فقط حس بویایی و چشایی ندارم

منم۳۱ سالمه برای دومی دو سال و نیمه اقدامم و نمیشه البته تنبلی تخمدان دارم. درمانو از آذر پارسال شروع کردم اینماه لتروزول خوردم فردا ک روز ۱۳ باید برم سونو و آمپول

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

منم کرونا داشتم اینماه و اقدام بودم درست زمانیکه پریود شدم کرونا اومد سراغم الان حال عمومیم خونه ف ...

انشالله این ماه نتیجه بگیری عزیزم

کاش تصویرت نفس می کشید مادر
2731
من لتروزول و متفورمین مصرف کردم روز ۱۴ پریود یک فولیکول بالغ داشتم۲۶ بود دکتر برام آمپول آزاد سازی ت ...

احتمالش خیلی زیاده انشاالله باردار باشی  اما فولیکولت اندازه اش خیلی بزرگ نبود؟

بچه ها من دارم پریود میشم لکه دیدم امروز این ماه هم نشد😭😭😢😢ایشالا شما خوش خبر باشید

زندگی مثل یه گل سرخه بچینی پژمرده میشه نچینی خشک میشه پس باید از هر دقیقه اش لذت برد
2740
بچه ها من دارم پریود میشم لکه دیدم امروز این ماه هم نشد😭😭😢😢ایشالا شما خوش خبر باشید

ممکنه لاکه لانه گزینی باشه عجله نکن ، اگر هم پریود شدی اصلا غصه نخور ماه هم قوی تر و با تجربه تر اقدام میکنی

ممکنه لاکه لانه گزینی باشه عجله نکن ، اگر هم پریود شدی اصلا غصه نخور ماه هم قوی تر و با تجربه تر اقد ...

نمیدونم اما میخوام این ماه برم دکتر اگه مشکلی هم داشتم اقدام کنه شوهرم واسه طلاق اینجوری واسه هر دو مون بهتره 😔💔خدایا شکرت اینم زندگی متاهلیم

زندگی مثل یه گل سرخه بچینی پژمرده میشه نچینی خشک میشه پس باید از هر دقیقه اش لذت برد
نمیدونم اما میخوام این ماه برم دکتر اگه مشکلی هم داشتم اقدام کنه شوهرم واسه طلاق اینجوری واسه هر دو ...

مگه چند وقته اقدامی اینقد نا امید شدی چند سالته؟؟ 

طلاق چرا فقط به خاطر بچه 

منم مثل تو ام از بهمن اقدامم ولی هر سری علایم جدید دارم اگ مامان شدی بیا بگو راسی چند روزه تست با ...

من آزمایش خون دادم منفی بود

2706