2737
2739
من خودم ۳۱ سالمه اینقد نگران نیستم😀

من کلا ادم نگرانیم واسه کوچک ترین اتفاق  بدترین استرس و میگیرم😐خاک تو سرم 😂😐

زندگی مثل یه گل سرخه بچینی پژمرده میشه نچینی خشک میشه پس باید از هر دقیقه اش لذت برد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
منم مثل تو ام از بهمن اقدامم ولی هر سری علایم جدید دارم اگ مامان شدی بیا بگو راسی چند روزه تست با ...

ایشالاه دامن تو هم سبز شه ممنون چشم میام همین جا میگم هر چی خدا بخواد❤دیگه میخوام بخیال باشم این یه هفته رو شد شد نشد هم بازم خدا بزرگه😊

زندگی مثل یه گل سرخه بچینی پژمرده میشه نچینی خشک میشه پس باید از هر دقیقه اش لذت برد
2738
منم فقط حس بویایی ندارم حال عمومیم خوبه

من اسفند ماه این جور بود کرونام زود خوب میشی اش و سوپ زیاد بخور  اب نمک قر قره کن گلاب بو کن 

😐تو ام ک مث من اختلاف با شوهر زیاد داری

من خودم اینجوری خواستم چون ازدواج قبلیم ۲ سال بود خیلی اختلاف داشتیم من زود بزرگ شدم از نظر عقلی