2733
2739
عنوان

عمل واریکوسل

| مشاهده متن کامل بحث + 1947 بازدید | 202 پست
من تقریبا دو سال بعد عمل باردار شدم گرید ۳ بود ما هم مشکل مورفولوژی داشتیم عزیزم من حس ششم دارم.ب ...

واقعا داری؟؟؟بچه من چیه؟؟؟

هیچ وقت به پسرم نمیگم مرد که گریه نمیکنه...اما همیشه اینو در گوشون زمزمه میکنم که مرد نامردی نمیکنه......یه دونه نی نی تو راهی داریم که داداش امیر عاشقشه...دعا کنید سالم بیاد 
ن عزیزم هیچ مشکلی ندارع هرچی بیشتر باشه تو عسل بریز زودتر نتیجه میگیری  حتما دعام کن اگه خوب بو ...

اگر خدا بخواد ممکن همین الان ک عقب انداختی باردار باشی.

توکل کن ب خدا استرس نداشته باشه استرس واسه ما سم

خیلیا رو دیدم ک تازمانیکه استرس داشتن باردار نمیشدن همین ک بیخیال شدن باردار شدن منم خودمو زدم ب بیخیالی اصن بش فک نمیکنم فقط همه چیزو سپردم دست خدا

خدای مهربونم آرزوی مادرشدن دارم میشه خواهش کنم درحقم مهربونی کنی ی فرزند سالم وصالح بم هدیه بدی. باآرزوی حاجت روایی همه دوستانی ک آرزوی مادرشدن دارند التماس دعا🤲🙏♥

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

هیچی هی دارو میداد 

نگفت واسه عمل همسرت؟؟؟؟

خدای مهربونم آرزوی مادرشدن دارم میشه خواهش کنم درحقم مهربونی کنی ی فرزند سالم وصالح بم هدیه بدی. باآرزوی حاجت روایی همه دوستانی ک آرزوی مادرشدن دارند التماس دعا🤲🙏♥
2731
راضی نمیشه میگه اصلا اسم دکتروازمایشودیگ پیشم نیاربنظرت بزودی باردارمیشم

همسرت بعد عمل دارو مصرف کرد،؟؟؟

خب نمیشه باید آز بده مگه بچه نمیخواد

تعداد اسپرم،مورفولوژی،کلاس آ،کلاس ب قبل عمل چند بود؟؟؟؟

نه گفت باردار میشی کلاس ا   ۹ درصد بود کلاس ب ۳۴ درصد بود مورفولوژی هم ۲۴

پس قبل عمل خوب بوده

ان شاالله بعد عمل بهتر میشه

نه گفت باردار میشی کلاس ا   ۹ درصد بود کلاس ب ۳۴ درصد بود مورفولوژی هم ۲۴

ببخشید شمارو اشتباه گرفتم با زی زی ⚘⚘⚘

عاره عزیزم شماهمسرت مشکل زیادی نداری 

2740
عمل نکردیم بنظرت ازمایش چطور بوده  یه دکتر دیگه نشون دادم گفت خیلی ضعیفه

نه عزیزم متوسط اگ آز همسر منو ببینی چی میگی 

همسر من مورفو صفر

کلاس آ صفر

تعداد پایین

عمل نکردیم بنظرت ازمایش چطور بوده  یه دکتر دیگه نشون دادم گفت خیلی ضعیفه

همسرت واریکوسل داره؟؟؟؟؟

گرید ۱ ک خیلی خفیف البته ممکنه باوجود پایبن بودن گرید واریکوسل رو اسپرم تاثیر زیادی بذار همسرت چرا ع ...

میگن عمل نمیخواد....راها رو بستن....خدا کجاست

یارا کوچولو.....تو هنوزم دل اومدن نداری مامان؟ اینجا مگه چقد ترس داره.....ینی ما لایق داشتنت نمی دونی....؟ ما دنیا رو برات گلستون می کنیم....چقد تو پیج های دکتر ها و زایمان هاشون باشم و اشک بریزم....حسرت به کنار اون شوق که پس من کی اون لباس آبی رو تنم می  کنم و تو آخرین تکونات و تو دلم میخوری و نیم ساعت بعدش میای بغلم....یارا تو اصلا چه شکلی هستی؟  چشما ت چه رنگیه....رنگه چشای مادرت تو ۲۹ سالگی میشی متمایل به حسرته....یارا دستات ....مث دستای مامان کشیده است.....چال لپ بابات رو صورت قشنگت هست....یارا مامان تو صدای گریه ات چه جوریه؟ چقد آخه انتظار ...یارا اشکام خشک شد بیا......این تن دلش میخواد مهمونش باشی ۹ ماه....این زندگی تو رو می خواد....یارا مامان منتظرم نزار دیگه....یکم دلت با ما باشه با مرام.....دلم برات پر میزنه.....خدایاااا به دادم برس.....یه صلوات مهمونمون کن
نه عزیزم متوسط اگ آز همسر منو ببینی چی میگی  همسر من مورفو صفر کلاس آ صفر تعداد پایین

عزیزم آزمایشگاه هم می‌تونه خطا کنه 

من دوست مادرم تو آزمایشگاه هستش میگه ماهم خطا میکنیم 

خدایا شکرت ازت سپاسگزارم 😍🌷🌸
اره

خب چرا عمل نمیکنه؟؟؟

2706