2752
2734
عنوان

عمل واریکوسل

| مشاهده متن کامل بحث + 1957 بازدید | 202 پست
نه عمل نکرده خودم هم ضعیف بودم شوهرم هم ضعیف بود

گلم دکترت چی بت گفت؟؟؟

خدای مهربونم آرزوی مادرشدن دارم میشه خواهش کنم درحقم مهربونی کنی ی فرزند سالم وصالح بم هدیه بدی. باآرزوی حاجت روایی همه دوستانی ک آرزوی مادرشدن دارند التماس دعا🤲🙏♥
چ زیاد

اره ولی همشون باردار شدن خداروشکر درسته پول آدم خرج‌ می‌کنه ولی در عوضش یه بچه داره همون فامیل مادریک بار اول ای وی اف کرد بچه دومش طبیعی باردار شد مشکل از شوهرش بود 

خدایا شکرت ازت سپاسگزارم 😍🌷🌸

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ولی بازم واسه عراقی ها ۳۵تا چیزی نیست والاه باید از عراقی ها ۱۰۰ تا گرفت چون الان پول اونا ارزشش از ...

اره بابا چیزی نیست براشون یه کفش تو یزد خریدن یک میلیون می‌گفت چقد عالی

به شوهرت چلغوز -جنسینگ-کندر آسیاب کن چلغوز مثلا ۳۰تا دونه کافیه جنسینگ هم یه انگشت کندر هم ۲۰گزم یا ...

جنسینگ یه انگشت یعنی به چه میزان؟؟؟؟

البته من جنسینگ گرفتم آسیاب کردم ریختم تو کپسول هرشب یه دونه میخوره

خدای مهربونم آرزوی مادرشدن دارم میشه خواهش کنم درحقم مهربونی کنی ی فرزند سالم وصالح بم هدیه بدی. باآرزوی حاجت روایی همه دوستانی ک آرزوی مادرشدن دارند التماس دعا🤲🙏♥
عزیزم منم شوهرم برج۱۲عمل واریکوسل کرداماتاخالانتیجه نگرفتیم اهوازی هستیم

عزیزم یه دستوری هست دکتر خودم به شوهرم داد دو هفته انجام بدی اسپرمش بیشتر میشه امتحان کن ضرر ندارع 

جنسینگ کندرتلخ چلغوز بگیر آسیاب کن یا بکوب بریز تو شیشه عسل بزار یه جایی که چشمت ببینه هم خودت بخور هم شوهرت 

اگه خوب بود دعام کنید

عزیزم منم شوهرم برج۱۲عمل واریکوسل کرداماتاخالانتیجه نگرفتیم اهوازی هستیم

گلم پیش کدوم دکتر عمل کرد؟؟؟؟

سه ماه بعد آز داد؟؟؟

خب عزیزم ممکن تا یک سال یا یک سالو نیم طول بکشه جواب گرفتن.

جنسینگ یه انگشت یعنی به چه میزان؟؟؟؟ البته من جنسینگ گرفتم آسیاب کردم ریختم تو کپسول هرشب یه دونه م ...

منظورم اینه جنسینگ اندازه یه انگشت باشه چون عطاری ها تیکه تیکه هستش بگیر آسیاب کن یا بکوب تا دو هفته بخوره نتیجشو میبینی 

گلم پیش کدوم دکتر عمل کرد؟؟؟؟ سه ماه بعد آز داد؟؟؟ خب عزیزم ممکن تا یک سال یا یک سالو نیم طول بکشه ...

دکترعباباف ن دیگ ن ازمایشی دادن رفت پیش دکتر

راضی نمیشه دیگ امیدم فقط بخداست

عزیزم یه دستوری هست دکتر خودم به شوهرم داد دو هفته انجام بدی اسپرمش بیشتر میشه امتحان کن ضرر ندارع&n ...

حتما گلم این کارو میکنم فقط عزیزم میزانش باید چقدر باشه اگر از هر کدوم ۱۰۰ گرم بگیرم واستفاده کنم مشکلی ندار؟؟؟؟

یعنی مقدارش ب یک میزان باشه

حتما گلم این کارو میکنم فقط عزیزم میزانش باید چقدر باشه اگر از هر کدوم ۱۰۰ گرم بگیرم واستفاده کنم مش ...

ن عزیزم هیچ مشکلی ندارع هرچی بیشتر باشه تو عسل بریز زودتر نتیجه میگیری  حتما دعام کن اگه خوب بود 

به نظرت من تا دوماه دیگه باردار میشم

دکترعباباف ن دیگ ن ازمایشی دادن رفت پیش دکتر راضی نمیشه دیگ امیدم فقط بخداست

چرا خب باید آز بده ک مشخص بشه عمل تاثیر داشته یانه

2706