2737
2734
عنوان

شوهرم 😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 888 بازدید | 43 پست

عزیزم احساساتت رو کنترل کن همیشه 

نه خیلی نرم باش که از رفتار خوبت سو استفاده بشه 

نه خیلی سفت و خشک که ازت دلزده بشه

اگر مقصر اون بود نیاز نبود همش تو منت کشی کنی 

ولی نیازم نیست اخم و تخم کنی سکوت معنادار میکردی

درضمن براچی خواهرش بیاد اخه. تو این دوره زمونه دوری بهتره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خلی بخدا شوهرت چیه ک خانوادش چی باشن ازخداشم باشه ک توخانوادشو بخوای 

اجازه نده بی ارزشت کنه و انقد راحت خوب نشو تومگه بهش بدی کردی ک تازه تو پیش قدم میشی برا اشتی واقعا که 

اه

وقتی شوهرت داره سرت داد می زنه و بهت فحش میده و کلا روی عصبانیته اصرار نکن به خوبی

این غلطه

بهترین راهش اینه جواب حرفش رو بدی البته نه سوزناک طوری که آتیش بگیره و بعدشم سکوت کنی

نه اینکه اون فحش بده تو از عشق و ارامش و لبخند بحرفی!

2731

تو اگه توقع داری به خواهرش بگو 

بنده خدا به خواهرش بگه برو از زن من سر بزن؟

من داداشم بهم بگه میگم به من چه 

ببخش ولی توقع زیادیه 

دوست داری برو

دوست داری نرو

ولی نمیتونی دستور بدی بیان ازت سر بزنن 

مگه زوره؟

برام مهم نیست دیگه خواست منو طلاق بده چون باخونوادم رفت وامد نمیکنی الان که دارم بش میگم خب بابا من ...

شوهزت فازش چیه ؟ چون با خانوادش ارتباط نداری طلاق ؟ اصلا ارزشی واست قائل هست ؟

2738
خواهر همیشه ام لبخند خوب نیس منطقی باش به  کسی ک فحش میده لبخند نمیزنن طوری رفتار میکنن ک ب خود ...

تو نمیشناسیش خیلی بی اعصابه 

من واکزار کردم به خدا ی بالا سر اگر اون خداست امشب بسوزه 

تو اگه توقع داری به خواهرش بگو  بنده خدا به خواهرش بگه برو از زن من سر بزن؟ من داداشم بهم بگه ...

اونا بازور منو میکشونن به من میگه طلاقت میدم چون به خوانوادم سر نمیزنی اونوقت این نمک نشناس بش میگم سالی یه بار خوارت بم سر بزنه بم میگه مگه خواهرم علافه

خیلی نامرده من قصدم ارتباط بود ولی اون دلمو شکوند منم حق دارم خواهرش مجرده هیچ کاری نداره ولی من بدب ...

ببین تا وقتی اجازه بدی عین خرازت کار بکشن و سواری بگیرن هیچ ارزشی نداری

این مثاله 

توبرا خودت ارزش قاعل نیسی انتظار نداشته باش باهات خوب باشن

برای چی بخاطر رابطش باخواهرت بهت فحش داد اصلا حق نداش این یک  دوما توچرا هیچی نگفتی بخدا حرصم ...

فحشش بدم ؟

چون نمیخوام طلاقم بده یه پا دیونست به دخترشم محل نمیده کلا ۱ساله بی اعصاب شده چون نظامیع

تو نمیشناسیش خیلی بی اعصابه  من واکزار کردم به خدا ی بالا سر اگر اون خداست امشب بسوزه

شغل شوهرت چیه؟

بنظرم زیاد نشون نده ک میخوای رابطه داشته باشی با خانوادش و اینکه حوصلت سر میره تنهایی وقتتو پر کن حتی گاهی وقتی شوهرت خونس کم محلی کن وانمود کن سرت شلوغه تو هم مثل شوهرت مشغله داری زن موفقی هستی منتظر نشستی تا شوهرت بیاد از تنهایی درت بیاره خودت برا خودت انگیز درست میکنی پیگیر هنر و .... هستی 

2706