2737
2734
عنوان

تاحالا شده برید رستوران بعد موقع حساب کردن هنگگگ کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 2252 بازدید | 80 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آره رستوران اسکای لانژ رفتیم و قیمتا خیلی بالا بود و هنگ کردیم 😯

‏انگلیسی‌ها ضرب المثلی دارند با این مضمون : کسی که فقط لندن را دیده باشد؛ لندن را هم‌ نمیشناسد !               منظور این است که شما باید رم، پاریس و برلین را هم ببینی تا بتوانی بگویی لندن شهر خوبی هست یا نه...           «تک منبعی بودن» انسان را متعصب و خشک بار می‌آورد و عمق فهم او را به طرز عجیبی کاهش میدهد !
2728
۲۸۰تومن قلیون و چای و میوه؟؟؟؟ 😱😱😱😱😱 خب همینارو خونه میخوردین خب 😂😂

همینو بگو برگشتنی 

شوهرم گفت خودم از بیرون غذا می‌گرفتم میرفتیم پارک 

میشستیم قلیون میزاشتیم بیشتر خوش میگذشت

2740
وای جررر منم همینطور😂😂😂😂😂

فک کردم تنها ماییم😪

تازه موقع کارت کشیدنم کلی میترسیم‌نکنه موجودی کافی نباشه همیشه اخرش از دماغمون میریزه بخاطر این چیزا😂😂😂😂😂

دامبلدور: هری رنج کشیدن نشون میده تو هنوز یک انسانی درد بخشی از انسان بودنه هری:پسمن نمیخوام انسان باشم.
چقدر بود🤣

دقیق یادم نیست ولی یادمه پول خیلیییی زیادی بود

شاید حدود صدوخرده ای اون موقع ولی تنها باری بود که نقره داغ شدیم😂

بقیه جاها رو با علم اینکه چقدره رفتیم

شانس ما همون یکی دو سال هم در اون حد لاکچری بود😂😂بعد ارزون شد الانم که انگار فست فود شده اون‌موقع غذاهای دریایی داشت و چند مدل کباب

فقط 18 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بخدا زیر بادکولر توی خونه بیشتر حال میده من دیگه توبه کردم کافه اینا نرم از بس جیب ادم خالی میکنن

يه روزي، يه جايي، يه جوري، يه كسي، يه چيزي صبر داشته باش  صبر داشته باش!

رفتیم نشستیم خوردیم هایعنی خوردیم بعدصورتحاسبش شد۱تومن داییم بنده خداهنگ کردقاط زدحساب کردآدامس تودهنشم چسبوندرو سالادالوژه دم درواومدیم😐حدود۸نفربودیم چندهفته قبل

یه روانپزشک میگفت:اونایی که میان اینجاروانی نیستن،روانیای واقعی معمولابااعتمادب نفسشون زندگیشونومیکنن وکاری میکنن ک بقیه ب روانپزشک احتیاج پیداکنن:)
دو هفته پیش فرحزاد یه چلو گردن و سالاد و ... سیب زمینی با سرویس چایی ۴۸۰  قلیون نگرفتیم

عکس پروفایلت رو دیدم

یاده اون دخترایی افتادم که ازدواج میکنن خودشونو واسه همه میگرنو فک میکن شاخ غول شکوندن

البته شاید اصلا اونطوری نباشی‌ها

برای خودت ارزش قائل باش تو لایق بهترین‌ها هستی

ما هرجا میریم سریع قیمت میپرسم شوهرم بدش میاد واسه همین رسید ها رو بهم نشون نمیده😕

❤️👰🏻🤵🏻❤️💃📢آهاااای پسر عمو جان بیا خانومتو وردار ببر🕺⬇️ 🍃جز عشق جهان نکته ی ارزنده ندارد🍃                                مادرم همیشه می‌گفت اگر میخواهی قلبت بیرون از بدنت بتپد بچه دار شو❤️⁦👨‍👩‍👧⁩❤️                                                                                   ⁦خدایا پسرمو خودت برام نگهدار عاشقشم نا امیدم نکن🙏💞
2706