2737
2739
عنوان

خیلی حس بدی دارم🥺☹️

287 بازدید | 55 پست

ما چهار تا دوست هم سن و سالیم که رفت و آمد خانوادگی هم داریم هر آخر هفته مادرا و ما با هم میریم خونه یکی یا پارکی جایی 

دوستام خیلی خوشگلن من کنارشون اصلا به چشم نمیام همه قد ۱۶۵ به بالا و فوق العاده خوشگللللل ولی خوب من ۱۵۰ هم و قیافم کاملا معمولیه همیشه مادرا میان جلو مامانم از خاستگارای دختراشون میگن که ماهی ۵ ،۶ نفر میان خواستگاری دختراشون ولی مادر من هیچی نداره بگه چون من اصلا تا حالا هیچ خاطر خواه و خواستگاری نداشتم واقعا شرمنده مادرم میشم  حالا اون یه تا متاهل شدن یا در شرفن ولی من موندم 😂جالبه اونا با حلقه تو دستشون بازم پیشنهاد دارن

مامانم،دوستام ،خواهرام  هر روز میگن  هر روز هر روز😵‍💫 خوب من چیکار کنم دست منه مگهه ☹️

منم تا جایی که میتونم خودمو مشغول کردم تا کمتر بیام خونه یا کمتر برم تو همچین جمع های سمی و کمتر حرف بشنموم ولی واقعا بعضی وقتا تو اوج مشغولیتم باز دلم میگیره هعیییی💔💔منم دلم میخواد ولی واقعا چرا اینقدر نخواستنیم☹️☹️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

منم قدم ۱۷۵ هس 

ب قد نیست من ظاهرم رو نمیپسندم مخصوصا بینیم رو

بنظرم همه خوشگلن جز خودم💔🥲

غصه نخور 

اونا هم زیادی کصشعر میگن مگه شاهزاده ان ۶ تا خواستگار تو یه ماه

اگر کسی را به اشتباه قضاوت کنم دنیا تمام تلاشش را خواهد کرد تا به من ثابت کند که اشتباه میکردم . محدثه هستم و ۱۷ سالمه از بودن تو جمع بزرگا لذت میبرم   لطفا تجربیاتتون رو با من به اشتراک بذارید . گیمر هستم و ب امید مستقل شدن دارم درس میخونم و تلاش میکنم   مدافع حقوق زنان هستم و مخالف کودک همسری  
2740
من ۱۶۵.۵ ام ولی دختر بلند تر از خودم میبینم اعتماد به نفسم میاد پایین 🤕😑

وای فک میکردم فقط من اینطوریم

البته ۱۵۵ ام

وقتی دخترای قد بلندو می بینم اعتماد ب نفسم میاد پایین

وای فک میکردم فقط من اینطوریم البته ۱۵۵ ام وقتی دخترای قد بلندو می بینم اعتماد ب نفسم میاد پایین

ینی قد مهم تر از قیافس؟؟؟

اگر کسی را به اشتباه قضاوت کنم دنیا تمام تلاشش را خواهد کرد تا به من ثابت کند که اشتباه میکردم . محدثه هستم و ۱۷ سالمه از بودن تو جمع بزرگا لذت میبرم   لطفا تجربیاتتون رو با من به اشتراک بذارید . گیمر هستم و ب امید مستقل شدن دارم درس میخونم و تلاش میکنم   مدافع حقوق زنان هستم و مخالف کودک همسری  
من که همه ازم قدشون بلند ترن همههههه حتی بچه مدرسه ای ها💔💔

الان مشکلت چهرته یا قدت

2706