2733
2734
عنوان

خیلی حس بدی دارم🥺☹️

| مشاهده متن کامل بحث + 292 بازدید | 55 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

خوشگل و بانمک  من که ایرادی پیدا نکردم

🥲❤️ان‌شالله ک همینطور باشه من ک کلا وسواس پیدا کردم راجب ظاهرم

اگر کسی را به اشتباه قضاوت کنم دنیا تمام تلاشش را خواهد کرد تا به من ثابت کند که اشتباه میکردم . محدثه هستم و ۱۷ سالمه از بودن تو جمع بزرگا لذت میبرم   لطفا تجربیاتتون رو با من به اشتراک بذارید . گیمر هستم و ب امید مستقل شدن دارم درس میخونم و تلاش میکنم   مدافع حقوق زنان هستم و مخالف کودک همسری  
خداروشکر مامانم اصن ب کتفش نیست برعکس میگه هرچقد دیرتر شوهر کنی بهتره ب من یکی دو نفر گفتن دماغم رو ...

من بر عکس بابام حمایتم می‌کنه 

دقیقا منم از نتیجه میترسم همش میگم اگه بهم میاد چییی چون این دماغم درسته عروسکی و ... اینا نیست ولی به چهرم میاد 

سوال منم هست،حتی چهره مم معمولی رو به خوب بود

دانشگاه یا محیط‌های اجتماعی میرفتی؟

بعدشم چه اهمیتی داره آدم صد تا خاطر خواه داشته باشه تهش با یه نفر ازدواج می کنه... مهم اینه که از ازدواج فعلیت راضی باشی

🥲❤️ان‌شالله ک همینطور باشه من ک کلا وسواس پیدا کردم راجب ظاهرم

تو سن نوجوانی طبیعیه وسواس 

منم ۱۹ سالمه این وسواس رو دارم

محاله جایی برم و کسی نگه چه قدر خوشگلی.‌.

ولی بنظر خودم خیلی معمولی ام و از تعریف های بقیه خوشحال نمیشم 

من بر عکس بابام حمایتم می‌کنه  دقیقا منم از نتیجه میترسم همش میگم اگه بهم میاد چییی چون این دم ...

زندگیتو بکن بیخیال

مگه اینایی ک شوهر کردن چ تاجی رو سرشون گذاشتن

خودتو دوس داشته باش فداتشم

اگر کسی را به اشتباه قضاوت کنم دنیا تمام تلاشش را خواهد کرد تا به من ثابت کند که اشتباه میکردم . محدثه هستم و ۱۷ سالمه از بودن تو جمع بزرگا لذت میبرم   لطفا تجربیاتتون رو با من به اشتراک بذارید . گیمر هستم و ب امید مستقل شدن دارم درس میخونم و تلاش میکنم   مدافع حقوق زنان هستم و مخالف کودک همسری  
تو سن نوجوانی طبیعیه وسواس  منم ۱۹ سالمه این وسواس رو دارم محاله جایی برم و کسی نگه چه قدر خو ...

نظر بقیه انگار پوچه 

وقتی ادم ب اینه میرسه و خودشو میبینه😂😂😂

عیبی نداره پسرام‌ دارن‌ کوتاه میشن‌😁

و نگران نباش همه چی تو بهترین زمان خودش درست میشه. اصلا شاید یکی داره شب‌ و روز بهت فکر میکنه جرئت نداره بیاد جلو 

کیپاپر‌ (کارات‌)، کیدرامر‌، اوتاکو،‌ کرم کتاب، INTJ، یه روزی مهاجرت میکنم فنلاند :> / PRETTY BI*CH
2706