2737
2734

تاحالا براتون پیش اومده بگید ؟ یکم اروم شم 

عصری با شوهرم حوصلمون سررفته بود گفتیم بریم یه جایی بشنیم یه قلیون بکشیم بیایم 

رفتیم یه قلیون گرفتیم یه سرویس چایی و یه سرویس میوه شد ۲۸۵ تومن 

اعصابم خورد شد 

اصلا تو این فازا نیستیم ک خسیسیمون بشه 

خیلی رستوران میریم 

ولی ایندفعه پول نداشتیم گفتیم همینجوری بریم یه ۵۰ بشه بیشتر نشه بعد ک پول اومد دستمون حسابی بریم 

با این قیمت اعصابم خورد شد

مهم اینه بهتون خوش گذشته😉

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

با میوه کیلو ۶۰تومن چطوری حسابتون بشه۵۰؟؟

تا دهان مفت و گوش ها مفتن؛ پشت مان حرف مفت بسیار است .🖖🏻🧡آن کس که بداند و بخواهد که بداندخود را به بلندای سعادت برساند/آن کس که بداند و نداند که بداند چون کوزه آب است ولی تشنه بماند/آن کس که نداند و بخواهد که بداند/جان و تن خود را ز جهالت برهاند/آن کس که نداند و نخواهد که بداند/حیف است چنین جانوری زنده بماند/عاشق شعر خنده سرگرمی.💚 درخواست دوستی نده کاربر عزیز⛔❤
ن بابا خوشم نگذشت

چرا

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻
2738

همه جا شده حرام خواری

اخه چطوری حساب کردن سیصد

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!

با شوهرم رفتیم خرید لباس واسه عروسی برادرش ناهار خوردیم تویه رستوران خیلی معمولی ۸۰۰ تومن شد ۵ سال پیش

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔

ن پیش نیومده چون از ی هقته قبلش با دوستم میشینیم حساب کتاب در میاریم از توی منوشون😂😂😂

دامبلدور: هری رنج کشیدن نشون میده تو هنوز یک انسانی درد بخشی از انسان بودنه هری:پسمن نمیخوام انسان باشم.
2706