2737
2739

همسرم رو میگم

باهم از ۴شنبه بحثمونه توی تاپیک قبل گفتم علت رو 

الان از اون روز قهره تا امروز که باز تلفنی بحثمون د شد شمارمو‌بلاک‌کرد 

الان زنگ زده ب مامانم همه چیرو بگه اینکه دخترت توقعش بالایت ازمن میافرت خاسته منو مقایسه میکنه با بقیه میگه باید پیشرفت کنیم میگه باید پولدار شیم با حرفای قبل از ازدواجش عوض شده اونموقع میگفت من با هیچی کنار میام ولی الان یه چیزای دیگه میگه

ا☹️☹️ اره من تغییر کردم اره زندگی بقیه رو میبینم دلم میسوزه به حال خودم میبینم که چجوری همسرای بقیه با دلشون بالا میرن هرچی میخان براضون فراهم میکنن سختی میکشن 

تلاش میکنن بخاطر خانوادشون

زناشون نه کار میکنن نه توی خونه ،  خونه داری میکنن فقط پول خرج میکنن احترامشونم سرجاشونه

ولی من چی باید کار کنم خودم خرجمو بدم نه که همسرم کار نکنه ولی تا  دلم یه چیزی میخاد محکوم میشم به پرتوقعی به اینکه تو قبلا اینارو نمیخاستی الان نباید بخای 

من چیزی نخاستم گفتم ماهم پیشرفت کنیم توام برای من هرکاری بکن هرچند کوچیک میبینی دلم مسافرت میخاد ببر چرا اینا میشه توقع زیادی چرا واقعا 

یک روزی که خوشحال تر بودم می آیم و می نویسم کهاين نیز بگذرد مثل همیشه که همه چیز گذشته است

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بذار بگه

خانوادتم درکت میکنن و یه چیزی به همسرت میگن میشینه سرجاش

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
2738

بزار زنگ بزنه با مامانتم هماهنگ کن که حسابی پشت تو در بیاد بگه معلومه حق با دخترمه 

ولی دختر گل این چه عادتیه قبل ازدواج همه میگن آره باهم میسازیم فلان بعد ازدواج تازه مقایسه و این صحبتا شروع میشه 

خوشا به بخت بلندم که در کنار منی  

مگه کار نمی کنه؟دیگه یه مسافرت رفتن توقع شده انگار تو این دوره زمونه

آرامش است؛ عاقبت اضطراب‌ها....خلاصه که اینقد غصه نخورید بالاخره خوب میشه، قشنگ می‌شه، می‌رسیم، می‌بینیم، می‌خندیم👍😍😀

بذار به هرکی میخواد بگه توقعت اصلا بی جا نیست قبل ازدواج مثل پنجاه درصد دخترها تو‌هپروت بودی و دید واقعی به زندگی نداشتی و همه چی رو فانتزی میدیدی

بزرگترین دشمن هرکس خودشه
2706