2733
2734
عنوان

زنگ زده به مامانم داره همه چیرو میگه چیکار‌کنم😰😨😰😰

| مشاهده متن کامل بحث + 1094 بازدید | 76 پست
همسرت کار نمیکنه ؟اگر تلاش نمیکنه آره حق داری

چرا کار‌میکنه تلاش میکنه شب و‌ روز‌ولی نتیجه نداره کو‌پولاش چرا من نمیبینم 

من همه چیز رو‌با درامد خودم برای خودم میخرم

یک روزی که خوشحال تر بودم می آیم و می نویسم کهاين نیز بگذرد مثل همیشه که همه چیز گذشته است

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببخشید کارتون چیه؟ مگه شما بچه اید کار بد کردید زنگ زده به مادرتون مسخره

من شغلم ازاده

انقدر که مادر من طرفشه خیالش رو‌راحت کرده 

یک روزی که خوشحال تر بودم می آیم و می نویسم کهاين نیز بگذرد مثل همیشه که همه چیز گذشته است
2728
هر دوتاتون كار كنيد پيشرفت كنيد  يه نفر به جايي نميرسه

داریم‌کار‌میکنیم‌ولی‌باابن حقوقا هیچی نمیشیم

مثه دوستاش زناشون کار‌کردن تا الان ؟؟؟ هیچی نکردن هیییچی

من دلم بچه میخاد ولی نه پولشو دریم نه موقعیتش‌و‌منم‌ادمم خب 

چرا کار‌میکنه تلاش میکنه شب و‌ روز‌ولی نتیجه نداره کو‌پولاش چرا من نمیبینم  من همه چیز رو‌با د ...

خب عزیزم اشتباه میکنی چرا ازش نمیخوای ؟وقتی همه چیز رو خودت میخری اونم عادت کرده در ضمن اگه صبح تا شب تلاش می‌کنه دیگه دلیل نداره مقایسه بکنی در حد توانش ازش بخواه شما شرایطش رو از قبل می‌دونستی 

بذار بگه خانوادتم درکت میکنن و یه چیزی به همسرت میگن میشینه سرجاش

نه اتفاقا خانوادم خیلی طرفدارشن چون اخلاقش خوبه با همه 

ولی هیچ پیشرفتی نمیکنیم با ابن درامدمون اخلاقش برای من نمیشه مسافرت 

خب عزیزم اشتباه میکنی چرا ازش نمیخوای ؟وقتی همه چیز رو خودت میخری اونم عادت کرده در ضمن اگه صبح تا ش ...

بله قبلش دیدم ولی مگه همه از اولش داشتن؟چون قبلش نداشته الانم نباید داشته باشه؟

2740
بزار زنگ بزنه با مامانتم هماهنگ کن که حسابی پشت تو در بیاد بگه معلومه حق با دخترمه  ولی دخت ...

اشتباهه محصه 

خب اون موقع ادم دختره توی ناز و نعمته توی‌خونه پدرشه امنه بااین چیزا اشنا نشده سختیای زندگی‌رو‌ندیده فکرمیکنه باهیچی میشه زندگ‌کرد ولی‌وقتی میری توی زندگی میبینی خیلی چیزا تغییر میکنه و‌چضمات باز میشه توقعات تغییر میکنه 

داریم‌کار‌میکنیم‌ولی‌باابن حقوقا هیچی نمیشیم مثه دوستاش زناشون کار‌کردن تا الان ؟؟؟ هیچی نکردن هییی ...

شرایط آدما متفاوته در ضمن خیلی خوبه که کار می‌کنی یه خانم مستقلی نه مثل بعضیا تنبل و آویزون ولی اگر همسرت شبانه روز کارمیکنه خیلی بده که مقایسه بکنی من همسرم صبح تا شب کار می‌کنه خودمم در آمدم کمه ولی هر شب که میاد دستشو بوس میکنم تا حالا هم پیش نیومده مقایسه بکنم اونم تمام کارتاشو داده دست من

بله قبلش دیدم ولی مگه همه از اولش داشتن؟چون قبلش نداشته الانم نباید داشته باشه؟

مگه چند وقته ازدواج کردید این آقا چند سالشه پدر خودت بعد سی سال کار کردن چی داره که این آقا الان تو این شرایط اقتصادی باید همه چی داشته باشه؟

کوتاه نیا،،بگو من چیز زیادی ازت نخواستم پیشرفت فقط برای من نیست توهم میری جلو ،اگه میخوای درجا بزنیم ...

خب زورش میاد میکه تو عقده ای هستی  اینا عقده هاته که تا یکی‌رو میبینی یکاری کرده ماهم باید بکنیم

مگه چند وقته ازدواج کردید این آقا چند سالشه پدر خودت بعد سی سال کار کردن چی داره که این آقا الان تو ...

سه سال ازدواج کردیم و ۳۶سالشه من۳۲

شرایط آدما متفاوته در ضمن خیلی خوبه که کار می‌کنی یه خانم مستقلی نه مثل بعضیا تنبل و آویزون ولی اگر ...

نه ایشون ازاین کارا نمیکنه من دلم میخاد زود پیشرفت کنیم چون همه سنای من زودتر ازدواج کردن اما همه چیزشون عالیه

2706