2737
2734
ما که مسیول کنترل عریزه دیگران نیستیم ولی میتونیم از زنمون محافظت کنیم

همسر شما با توجه به اینکه بالغ و عاقل هست می‌تونه نوع پوشش خودش رو تعیین کنه

مطمئن باشید نیاز به محافظت شما نداره

چه ربطی به زنش داشت

گلم هر پستی نه سمتای ارشد باید زن و بچت نمی گم محجبه ولی حداقل هارو رعایت کنن...

اول برای حال دلم و دلت یه صلوات بفرستید...{الهم صل علی محمد و آل محمد}...دوم با هم مهربون باشید، به اندازه کافی تو جامعه پاچمونو میگیرن.... سوم اگه کامنتام دور از ادب بود یا کسی رو ناراحت کرد، ممنون میشم بهم تذکر بدید.... چهارم برای حال خوبتون دعا می کنم برای حال خوبم دعا کنید....  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من اگه شوهرم از این متعصبا بود اصلا زنش نمیشدم متنفرم از مردایی که خودشونو مالک زن میدونن و فکر میکنن زن خودش عقلش نمیرسه باید بهش بگن چجوری لباس بپوشه چجوری رفتار کنه. 

من اصلا قران نمیخونم و برا قران نگفتم برا غیرت خودم گفتم

یه چیز دینی مذهبی رو برای غیرت خودتون مصادره کردین!!البته بهتره بگید برای زیر دست نگه داشتن زنا!که روشون سلطه داشته باشید چی بپوش چی نپوش!حجاب صرفا یه عمل مذهبیه و برای کسی که بهش اعتقاد داره)اونم خود زن(و هیچکس حق اجبار کردنش رو نداره مثل مجبور کردن به نمازی میمونه که بهش اعتقادی نباشه!فکر کن مردی که اصلا مذهبی نیست و کاری به قران نداره زنشو مجبور کنه به نماز خوندن!اجبارش به حجابم همینقدر مسخره اس!

لطفا مغالطه نکنید پوشش و حجاب واسه تحریک نشدن مردا نیست فوری هرچیزیو به نفع خودتون مصهدره میکنید!هیچ ...

قرآن که حتما نباید همه چی رو مستقیم بنویسه.عقل هر کسی میتونه بفهمه که پوشش قطعا در جدب وتحریک موثره

السلام علیک یا اباعبدالله الحسین علیه السلام
2740
اگر احترام به وجود و شخصیت یک فرد روشن فکری هست بله من روشن فکرم

اتفاقا اوج بی احترامیه وقتی بیینم ناموسم جوری بره بیرون که باعث لذت دیگران شه

مایه لذت دیگران اسمش احترام نیس

یه چیز دینی مذهبی رو برای غیرت خودتون مصادره کردین!!البته بهتره بگید برای زیر دست نگه داشتن زنا!که ر ...

حالا شما باور نکنین

فعلا که الان با این حچابا زن مصادره شد

برا لذت مرد

برا تبلیغ صابون هم باید عکس زن بی حچاب باش

قرِن که حتما نباید همه چی رو مستقیم بنویسه.عقل هر کسی میتونه بفهمه که پوشش قطعا در جدب وتحریک موثره

عزیزم این یه توجیه خیلی سطحیه که قران هرچیزیو نمینویسه!چون قران هرچیزیو نمینویسه هرچیزی که به خوردمون دادن رو دیگه باید بپذیریم؟!قران هرچیزیو نمینویسه ولی استنباط از قرانه که راهو نشونومیده نه استدلالای رو هوا!!اینکه مردا تحریک میشن از هیچ جای قران استنباط نمیشه هیچ مفسریم ایات حجابو اینجوری تفسیرنکرده که چون مردا تحریک میشن این ایات اومده!!یه سری توجیهات سطحی که ربطی به قران نداره برای تشویق یه عده به حجابه .تاپیک قبلی منو بخون.سه تا ایه ی حجابو گفتم اونجا 

یه چیز دینی مذهبی رو برای غیرت خودتون مصادره کردین!!البته بهتره بگید برای زیر دست نگه داشتن زنا!که ر ...

حجاب صرفا دینی نیست‌.پادشاهان گذشته هم که ایمان نداشاند به دین خاصی خانواده شون پوشش های باز نداشتن.

السلام علیک یا اباعبدالله الحسین علیه السلام
2706