1874
2106

وا چ ربطی به کارمند بودن یا بازاری بودن داره =////

این برمیگرده به عقیده طرف

ما هیچ الهی همه تو ••• خوشا به بخت بلندم که در کنارِ منی♡  متاهل و متعهد💍 جانِ من است او  میشه واسه خوشبختیم یه صلوات مهمونم کنی دوستم  

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2124

فک نکنم ربطی به کارمند و بازاری داشته باشه مرد غیرتی فرقی نمیکنه چه کارمند باشه چه بازاری حساسه

فقط 9 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💛💛💗🌸💗 🤰پرنسس مامانی (♡ماه مادر♡)🤰 🌸💛💛💛💛mahda🌸🌸   خدایا هزاران شکر بابت تو راهیم (دخترم)  خودت مراقبش باش  
2050
🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ پوشش زن مگه به مرد مربوط میشه اخه؟؟؟؟ خدایی کجا زندگی میکنید؟چقدر طرط تفکراتتون سط ...

نه مربوط ک نیست 

ولی همین جا خیلی دیدم میگن شوهرامون گیر میدن 

جاریم اپن که چه عرض کنم کم مونده بود لخت شه تو خیابون....

اماااااا....

قرار بود برادرشوهرم یه پست ارشد دولتی بگیره....یکی از زنش تو خیابون عکس گرفت برد نشونشون داد... اونا هم پستو ازش ازش پس گرفتن

اول برای حال دلم یه صلوات بفرستید...{الهم صل علی محمد و آل محمد}...دوم با هم مهربون باشید، به اندازه کافی تو جامعه پاچمونو میگیرن.... سوم اگه کامنتام دور از ادب بود یا کسی رو ناراحت کرد، ممنون میشم بهم تذکر بدید.... چهارم برای حال خوبتون دعا می کنم برای حال خوبم دعا کنید....  
نه مربوط ک نیست  ولی همین جا خیلی دیدم میگن شوهرامون گیر میدن

اونا شوهراشون تو عهد پارینه سنگی گیرکرده که فکر میکنن زنشون برده است و حق دارن در مورد خصوصی ترین مسائلش تصمیم بگیرن و اظهار نظر کنن

Law🗽
ببخشید شما چنین مردی دوس دارین که بگ پیش غریب حجابت دست خودت هرجوری خودت تشخیص دادی؟

اصلا دوس ندارم گیر بده و اینا بگه ب خودت مربوطه 

همون جوری ک منم تو پوشش اون دخالت نمیکنم 

شوهرمن وبرادراش همه شغل ازاددارن اوناخیلی سخت گیرن اماشوهرمن اصلاسخت گیرنیست

فقط 1 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
می‌گویند دنیا متعلق به کسانی است که زود از خواب بیدار میشوند ؛ دروغ است ‏دنیا متعلق به کسانی است که از بیدار شدن خود خشنودند ..هیچ کس لیاقت اشک‌های تو را ندارد و کسی هم که چنین ارزشی دارد باعث اشک ریختن تونمی شود. 
2051