2733
2734
مردی که پوشش تحریک کننده ببینه و پوشش کامل بسته وهیچ فرقی براش در ذهنش نداشته باشه مشکل داره طبیعتا.

دقیقا

اقایون درخواست ندن                       من قرض کردم تا برات خرج کردم               من کف خیابون وبرات فرش کردم     من واسه داشتنه تو نذر کردم         من تو رو ی فرشتع فرض کردم
شما یا از خارج خبر ندارین یا نمیدونین داره چطور میشه همون کشورایی که میگین سیر شدن رو به ازدواج با ...

هرجور هم که باشن حداقل هیز نیستن خواهرم تو شهر ساحلی تو اروپا زندگی میکنه میگه با لباس شنا میان تو فروشگاها کسی نگاشون نمیکنه چون چشمشون سیره مثل مردای ایرانی ندیدبدید نیستن. مردای خانواده خودم و شوهرم هم تقریبا  همینطورن  چون از اول تو خانواده راحت بزرگ شدن الان‌ چشمشون نمیگرده اینوراونور 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شما یا از خارج خبر ندارین یا نمیدونین داره چطور میشه همون کشورایی که میگین سیر شدن رو به ازدواج با ...

اخطار لغو کاربری

سلام امکان حذف تمام تاپیک ها نیست.لطفا برای حذف تاپیک های خصوصی در روزهای زوج، لینک تاپیک رو به پی وی niniyar_1@  ارسال کنید