2737
2739
عنوان

دوقلو نارس ۲۸ هفته

| مشاهده متن کامل بحث + 6713 بازدید | 55 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دکتر گفته خونریزی مغزی داره  و اسیب دیده  شما تجربه داری؟؟؟

بمیرم برات که الان پراز نگرانی و استرس فقط از دستم بر میاد برای سلامت گل پسرت دعا کنم منم دوماه ونیم پیش دختر قشنگمو از دست دادم دارم دق میکنم براش 😢😢😢

دراین دنیا اگر غم هست ...صبوری کن خدا هم هست...
2728
اسیب مغزی  ن گفته باید مرخص بشا بفرستیم ژر نظر دکتر تا بفهمیم چقدره 😔😭😭😭😭😭

بابا خودشم هنوز نمیدونه در چه حد هست،اصلا شاید زیاد نباشه،برا خدا که کاری نداره پسرتو صحیح و سالم بزاره بغلت،توکل بخدا هیچ چیش نیست

خدا تو دستمو بگیری،شاید به مو برسه ولی پاره نمیشه/قسمتی از دلنوشته میرزا تقی خان امیرکبیر در شب قدر:خدا،امیر تویی،کبیر تویی،تقی همون شاگرد آشپزه،تو راه رو بهم نشون بده .../ کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود کیه( اینو سرچ کنید)/خدا هر کی که این امضا رو میخونه حس خوشبختی رو بهش اعطا کن
بمیرم برات که الان پراز نگرانی و استرس فقط از دستم بر میاد برای سلامت گل پسرت دعا کنم منم دوماه ونیم ...

😢😢ای خدا چرا اینکارو با ما میکنی 

واقعا داغ دختر خیلی سنگینه 

خدا صبرت بده چی شد اینطور شد 

من خودم به علت فیبروم بزرگ که داشتم،تو هفته ۳۶ هفته و ۶روز زایمان کردم اما خب تو دستگاه نرفت،اما این ...

۳۷ هفته دیگه نارس حساب نمیشه که 

پسرم از قلبم متولد شده 😍😍😍
بابا خودشم هنوز نمیدونه در چه حد هست،اصلا شاید زیاد نباشه،برا خدا که کاری نداره پسرتو صحیح و سالم بز ...

وای ینی دارم نابود میشم عزیزم 

خیلی سخته 😔😔خدا چرا باهام این کارو کرد 

2740
نه😶 حتی امپول ریه هم نشد درست بگیرم  یکساعت بعد از امپدل عملم کردن  اورژانسی شدم

عزيزززم منم دوقلو باردارم خيلي خيلي از زايمان زودرس ميترسم😔هرموقع حال و حوصله داشتي از علائمت ميگي كه چي بود كه زود زايمان كردي؟ اميدوارم بزودي زود گل پسرتو صحيح و سالم بياري خونه عزيزم

خداياشكرت....❤️ 
زيزززم منم دوقلو باردارم خيلي خيلي از زايمان زودرس ميترسم😔هرموقع حال و حوصله داشتي از علائمت ميگي ك ...

من مشکلم این بود ک ب دکتر خرم اعتماد کردم پیش چتدتا دکتر دیگ نرفتم 

شکم اولم بود تجربم کافی نبود  .. نمیدونستم امپول ریه چیه قرص ضد سقط نمیخوردم  فقط ی دونه شیاف هرشب میگذاشتم

😢😢ای خدا چرا اینکارو با ما میکنی  واقعا داغ دختر خیلی سنگینه  خدا صبرت بده چی شد اینطو ...

۳۸ هفته و۴ روزم بود درست به موقع بدون هیچ مشکلی تو بارداری با شرایط عالی رفتم سز شدم موقع سزارین یکم طول کشید بچه دنیا بیاد وسط عمل استرسو نگرانی دکتر و پرستارارو متوجه شدم گفتن درشته چرا بیرون نمیاد بعد که دنیا اومد از زیبایی و سفیدیش کلی تعریف کردن منم با صدای گریه اش آروم گرفتم ولی بعد گفتن اکسیژن کم اورده من اصلا بغلمم نکردم بردن زیر دستگاه بعد گفتن تشنج کرده ۶روز کما بعدش تمام من موندم و کلی سوال و مرگ بی دلیل دخترکم 😭😭😭😭😭

دراین دنیا اگر غم هست ...صبوری کن خدا هم هست...
وای ینی دارم نابود میشم عزیزم  خیلی سخته 😔😔خدا چرا باهام این کارو کرد

بمیرم برا دلت عزیزم،تازه مادر شدی دعات به آسمون میرسه،فقط دائم به خدا بگو هدیتو صحیح و سالم بهم بده

خدا تو دستمو بگیری،شاید به مو برسه ولی پاره نمیشه/قسمتی از دلنوشته میرزا تقی خان امیرکبیر در شب قدر:خدا،امیر تویی،کبیر تویی،تقی همون شاگرد آشپزه،تو راه رو بهم نشون بده .../ کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود کیه( اینو سرچ کنید)/خدا هر کی که این امضا رو میخونه حس خوشبختی رو بهش اعطا کن
من مشکلم این بود ک ب دکتر خرم اعتماد کردم پیش چتدتا دکتر دیگ نرفتم  شکم اولم بود تجربم کافی نب ...

امان از بعضي دكترا كه يه دستي ميگيرن مريضو و شرايطشو درك نميكنن حداقل چيزاي روتين رو براي مريض انجام بدن. بارداري دوقلويي واقعا سخته دكتر خيلي بايد حواسش باشه

خداياشكرت....❤️ 
2706