2733
2734
عنوان

دوقلو نارس ۲۸ هفته

| مشاهده متن کامل بحث + 6713 بازدید | 55 پست
۳۸ هفته و۴ روزم بود درست به موقع بدون هیچ مشکلی تو بارداری با شرایط عالی رفتم سز شدم موقع سزارین یکم ...

شک نکن دکتر مقصره،مگه سزارین دیگه وای چیکار کنم بچه درشته و فلان ،داره،نباید سزارین طول بکشه،سه تا پنج دقیقه فرصت دارن بچه رو بیرون بیارن،دیر بشه هر مشکلی ممکنه پیش بیاد

خدا تو دستمو بگیری،شاید به مو برسه ولی پاره نمیشه/قسمتی از دلنوشته میرزا تقی خان امیرکبیر در شب قدر:خدا،امیر تویی،کبیر تویی،تقی همون شاگرد آشپزه،تو راه رو بهم نشون بده .../ کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود کیه( اینو سرچ کنید)/خدا هر کی که این امضا رو میخونه حس خوشبختی رو بهش اعطا کن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

امان از بعضي دكترا كه يه دستي ميگيرن مريضو و شرايطشو درك نميكنن حداقل چيزاي روتين رو براي مريض انجام ...

دیروز یکی از بچها اونجا فرشته شد  و خمش بخاطر این دکترا بود اونا کشتنش😔😭

2731
شک نکن دکتر مقصره،مگه سزارین دیگه وای چیکار کنم بچه درشته و فلان ،داره،نباید سزارین طول بکشه،سه تا پ ...

دقیقا 

بچهای من کاملا سالم بودن  بعد ک دنیا اومدن دچار اسیب شدن 

موقع زایمان دیر بدنیاشون اوردن حتی یکی از پرستارها بهمون گفت اینو  ک اسیب رسوندن 

خدا ازش نگذره

دیروز یکی از بچها اونجا فرشته شد  و خمش بخاطر این دکترا بود اونا کشتنش😔😭

خدا نه دکتر درست حسابی داریم،نه وضع اقتصادی درست ،خدا ما رو کجا انداختیواسه زندگی،خدایی تو خارج بچه ۱۶ هفته ای رو مثه دسته گل نوزاد کامل تحویلت میدن،کلیپشو دیدم

خدا تو دستمو بگیری،شاید به مو برسه ولی پاره نمیشه/قسمتی از دلنوشته میرزا تقی خان امیرکبیر در شب قدر:خدا،امیر تویی،کبیر تویی،تقی همون شاگرد آشپزه،تو راه رو بهم نشون بده .../ کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود کیه( اینو سرچ کنید)/خدا هر کی که این امضا رو میخونه حس خوشبختی رو بهش اعطا کن
۳۷ هفته دیگه نارس حساب نمیشه که 

والا تو بیمارستان اینقدر منو ترسوندن،گفتن نه یک هفته هم بخاطر پریود باید کم کنی تو در واقع هفته ۳۵ هفته و ۶ روزی....

2738
شک نکن دکتر مقصره،مگه سزارین دیگه وای چیکار کنم بچه درشته و فلان ،داره،نباید سزارین طول بکشه،سه تا پ ...

اول خود بخش nicuگفت مشکل از تیم زایمان بوده پرستارا اطلاع دادن که تو حین زایمان بهت خیلی فشار اومده ولی بعد دوروز گفتن نه برسی کردیم مشکل از سز نبوده احتمالا بیماری ژنتیکی داره با هزینه خودمون ازمایش ژنتیک متابولیک گرفتیم ولی یک ماه بعد از فوتش جواب اومد منفی بود و هیچ بیماری نداشت بعدا به دکتر گفتم ژنتیکم نبود گفت نمیشه با قطعیت گفت نبوده اگه شیر میخورد مجدد آزمایش تکرار میشد بهتر بود الان از لحاظ روحی داغونم شبا تا صبح گریه میکنم ولی میترسم به بارداری فک کنم مینرسم باز اینجوری بشه خیلی سخته 😢😢

دراین دنیا اگر غم هست ...صبوری کن خدا هم هست...
خدا نه دکتر درست حسابی داریم،نه وضع اقتصادی درست ،خدا ما رو کجا انداختیواسه زندگی،خدایی تو خارج بچه ...

بخدا بچهای من هیچ مشکلی نداشتن تازه تو ۲۸ هفته ۱۲۰۰ بودن 

جیگرم اتیش گرفته  ب کجا شکایتمو ببرم ب کی دردمو بگم خداااااا 

😪😪

خدا لعنتشون کنه ک بد عملم کردن 

😔😔😔الان چهل روزه دستگاهه پسرم  دخترم و از دست دادم

نگران نباش عزیزم خوب میشه

ببین تو خیلی گلی ولی ما دیگ باغچمون جا نداره😎بالاخره توی ۱۸ بهمن  ۹۹ بی بی چکم مثبت شد .کنجد مامان خوش اومدی 🥰🤩😘کنجد دوم مامان تو ۸ آبان ۱۴۰۱ ب دلم خوش اومدی😍🤩🤌

خدایی نکرده اگر بچم دچاره عقب ماندگی بشه یا اسیب مغزی من باید چکار کنم 

درمانی داره؟؟؟ 

دکتر احمقم میگفت بیا امضا کن تا دیگ احیاش نکنیم اخه تو انسانی مگ ادم موجود زنده رو میکشه

امپول ریه زده بودی ؟

ببین تو خیلی گلی ولی ما دیگ باغچمون جا نداره😎بالاخره توی ۱۸ بهمن  ۹۹ بی بی چکم مثبت شد .کنجد مامان خوش اومدی 🥰🤩😘کنجد دوم مامان تو ۸ آبان ۱۴۰۱ ب دلم خوش اومدی😍🤩🤌
اول خود بخش nicuگفت مشکل از تیم زایمان بوده پرستارا اطلاع دادن که تو حین زایمان بهت خیلی فشار اومده ...

نه گلم اصلا استرس نداشته باش،بسپر به خدا،اون فرشته ت هم تو آسمون منتظرته،روایت داریم پدر مادری که بچه از دست دادن،اون دنیا بچه ها میان جلوشون بخدا میگن بهشت نمیروم تا پدر مادرمون همراهمون نیاد،اون فرشته ذخیره بهشت رفتنتونه عزیزم

همینطور فرشته استارتر عزیز تو بهشت منتظرشه

خدایی نکرده اگر بچم دچاره عقب ماندگی بشه یا اسیب مغزی من باید چکار کنم  درمانی داره؟؟؟  ...

توکل کن ب خدا براش گوسفند نذر حضرت ابلفضل کن حتما خوب میشه

2706