2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

ان شالله خیره،سعی کن کمک داشته باشی،ببین سعی کن تا یکسالگیشون همش تحت نظر یه دکتر خوب باشن،از دو ماهگی ماساژ بدن و ورزش باهاشون کار کن روزی نیم ساعت به مدت دو هفته،تو رشد مغزشون خیلی کمک میکنه،

خدا تو دستمو بگیری،شاید به مو برسه ولی پاره نمیشه/قسمتی از دلنوشته میرزا تقی خان امیرکبیر در شب قدر:خدا،امیر تویی،کبیر تویی،تقی همون شاگرد آشپزه،تو راه رو بهم نشون بده .../ کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود کیه( اینو سرچ کنید)/خدا هر کی که این امضا رو میخونه حس خوشبختی رو بهش اعطا کن
😔😔😔الان چهل روزه دستگاهه پسرم  دخترم و از دست دادم

ان شاالله پسرت زود از دستگاه درمیاد .

باردار طبیعی بودی یا ای وی اف‌

استراحتت زیاد بود یا کم 

خدایا شکرت ک بعد پنج سال سخت بالاخره حاجتمو دادیو ی فندق اومد تو زندگیم🌺💗
2714

من خودم به علت فیبروم بزرگ که داشتم،تو هفته ۳۶ هفته و ۶روز زایمان کردم اما خب تو دستگاه نرفت،اما اینقدر کوچولو بود،قد دستم تا آرنج کوچوووولو،الان بیا ببین مردی شده واسه خودش🤦🏻‍♀️تحمل کن گلم دو سال دیگه مزد سختی هاتو میبینی

خدا تو دستمو بگیری،شاید به مو برسه ولی پاره نمیشه/قسمتی از دلنوشته میرزا تقی خان امیرکبیر در شب قدر:خدا،امیر تویی،کبیر تویی،تقی همون شاگرد آشپزه،تو راه رو بهم نشون بده .../ کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود کیه( اینو سرچ کنید)/خدا هر کی که این امضا رو میخونه حس خوشبختی رو بهش اعطا کن

حالتو میفهمم عزیزم مطمئنم از دست دادن دختر خیلی سنگین بوده😭😭همچنین با وضعیت بخیه و زایمان ان آی سیو بودنم خیلی سخته از خدا میخوم بهت کمک کنه لااقل پسرت به سلامتی کامل مرخص بشه ببریش خونه

دراین دنیا اگر غم هست ...صبوری کن خدا هم هست...
دکتر گفته خونریزی مغزی داره  و اسیب دیده  شما تجربه داری؟؟؟

نگفت چه اسیبی،در چه حد؟

2706