1874
2106
عنوان

لکه بینی

62 بازدید | 8 پست

سلام دوروزه که پاک شدم اما لکه بینی دارم همراه باکمردردودل درد کسی اینجوری بوده دیروز رفتم تیتربتادادم ولی جوابشوفردامیدن نمیدونم چم شده حالم خیلی بده 

💞اگه امضاموخوندی لطفابرای حاجت دلم وخونه دارشدنم یه صلوات مهمونم کن وازته ته دلت برام دعا کن 💞

وای منم تو تیرماه برای اولین بار 5روز عقب انداختم بعد لکه بینی اومد بعد تا 23روز خون میومد ..نمیدونم چیکار کنم دکتر رفتم دارو داد خوردم یک هفته ای قطع شد 10روز پاک شدم حالا باز دو روزه لکه بینی دارم استارتر و بچه ها میدانید علت چیه؟؟

مرا رازیست اندر دل ،،،ب خون دیده پرورده،،،ولیکن با که گویم راز،،،چون محرم نمیبینم،،،قناعت میکنم با درد ،،،چون درمان نمی یابم  تحمل میکنم با زخم،،،چون محرم نمیبینم....💔

من درد پهلو دارم سمت چپ میزنه به تخمدانم نوک سینه هام سنگین شده و دردمیکنن و معدم ترش میکنه انگار میخوام بالا بیارم نمیدونم چم شده حالم خوب نیس😩

🎈سکوت کن خب :وقتى زندگيت رو تو سكوت بسازى دشمنات نميدونن به چى حمله كنن...!🎈
وای منم تو تیرماه برای اولین بار 5روز عقب انداختم بعد لکه بینی اومد بعد تا 23روز خون میومد ..نمیدونم ...

باردارنبودی ؟

💞اگه امضاموخوندی لطفابرای حاجت دلم وخونه دارشدنم یه صلوات مهمونم کن وازته ته دلت برام دعا کن 💞

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

من درد پهلو دارم سمت چپ میزنه به تخمدانم نوک سینه هام سنگین شده و دردمیکنن و معدم ترش میکنه انگار می ...

یه بی بی چک بزن من سرحاملگی اولم مثل شمابودم 

2124
یه بی بی چک بزن من سرحاملگی اولم مثل شمابودم 

انقد سری های قبل بی بی زدم منفی شده دیگه از بی بی چک بدم اومده 😭😭💔

انقد سری های قبل بی بی زدم منفی شده دیگه از بی بی چک بدم اومده 😭😭💔

منم یکراست رفتم ازمایش ولی اونم فردامیدن امابنظرخودم امکان نداره بعدازپنج روزخونریزی باردارباشم 

منم یکراست رفتم ازمایش ولی اونم فردامیدن امابنظرخودم امکان نداره بعدازپنج روزخونریزی باردارباشم  ...

اگه خدا بخواد هیچ چیزی غیر ممکن نیس عزیزم ان شاءالله ک خیره

اگه خدا بخواد هیچ چیزی غیر ممکن نیس عزیزم ان شاءالله ک خیره

مرسی گلم انشالله