2157
2106
عنوان

رفتار جاریم

| مشاهده متن کامل بحث + 640 بازدید | 54 پست

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

از حسادتم هست. اونا چ شغلی دارن

همشون دیپلم فقط یکی از خواهر شوهرام لیسانس هیچکدوم کارمند نیستن غیر از من و شوهرم .. شوهرم مهندس هست ناگفته نمونه همشون هم متاهلن

دور بودن که خوبه. ولی اگر میخوای بهشون نزدیک بشی، شما هم یه قدم بردار. الان اونام با خودشون میگن ک ...

وقتی میرم اونجا طوری رفتار میکنن که انگار نه انگار من اونجام منم خودمو کوچیک نکردم .. اونا اگه یه قدم برمیداشتن من ده قدم ... اصلا درک ندارن . نیازی بهشون ندارم ولی به هر حال خانواده شوهرم هستن و نمیشد رفت و آمد نکرد و مجبورم تحمل کنم

2149
با حفظ احترام کم کم ازشون فاصله بگیر.  خب احتمالا اونا حس کردن تو خودتو براشون میگیری. ولی در ...

با همه خوبن و هر هر و کر کر میکنن فقط به من که میرسن لال میشن

2050
نه اصلا من کلا آدم بی حاشیه ای هستم و هیچ وقت حرف کسیو نزدم .. مطمئنم از این لحاظ عزیزم

سعی کن با مادرشوهر وپدرشوهرت خیلی خوب باشی گهگاه  زنگ بزن احوالپرسی کن وبگو اگر کاری دارند بگند وبقیه مهم نیست خودشون خوب میشند .

شوهرت توقع داره تو به خانوادش احترام بزاری،ولی اونا به تو احترام نذارن؟ خب این چه دوس داشتنیه؟!!!

نمیگه من مقصرم ولی اونا رو هم بی تقصیر نشون میده .. مثلا دیشب اونجا بودیم بعد شام یه خروار ظرف شستن و آب کشیدم یکیشون نگفتن کمکت بدیم .. به شوهرم گفتم بفرما اینم از رفتاراشون بعد نگو منظوری ندارن

سعی کن با مادرشوهر وپدرشوهرت خیلی خوب باشی گهگاه  زنگ بزن احوالپرسی کن وبگو اگر کاری دارند بگند ...

دقیقا همین کارو کردم کلی تماس احوالپرسی .. کلی کادوهای گرون قیمت برای مادرشوهر و پدر شوهرم گرفتم ولی اینا احترام سرشون نمیشه ... دخترهاش و جاریم تا حالا یه جوراب نگرفتن براشون .. 

2087
احساس می کنم منتظر اینی که اون ها شروع کنند  در صورتیکه خودت هم بعضی وقت ها باید شروع کننده با ...

چون اونها اینقدر به من بی محلی میکنن که واقعا نمیتونم اینکارو بکنم .. و اینکه وقتی من میرم اونجا من مهمانم اونا میزبان 

اونا که میان خونه ما من بی نهایت بهشون احترام میذارم 

یبار دعوتشون ک کردی خونتون. مثلا کشک بادمجون ک کنار غذا درست کردی و میدونی غذای مورد علاقه خاهرشوهرت ...

زهی خیال باطل 😏 نه تنها شرمنده نمیشن بلکه میگن دیدی چطور واسه ما خود شیرینی میکنه اینو باید کم محلش کنیم تا خودش بیفته دنبالمون. 

اینارو دیدم که میگم

خدایا شکرت که به من بهترین همسر دنیا رو دادی ❤️
1718