2703
2553
عنوان

رفتار جاریم

| مشاهده متن کامل بحث + 813 بازدید | 54 پست

احساس می کنم منتظر اینی که اون ها شروع کنند 

در صورتیکه خودت هم بعضی وقت ها باید شروع کننده باشی 

خودتون می گید من یک ساعت می شینم کسی نمیاد کنارم بشینه 

چرا شما نمی رید کنار یه نفر بشینید و باهاش حرف بزنید

کاش میشد پاشون کرد ولی بخاطر شوهرم و احترام به شوهرم هم که شده نمیشه نرفت اونجا 

شوهرت توقع داره تو به خانوادش احترام بزاری،ولی اونا به تو احترام نذارن؟ خب این چه دوس داشتنیه؟!!!

دنیا دارِ مکافاته!                                                        نی نی یارحذف تایپک۲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شما چقدر درگیرشونی مگه پزشک نیستی ؟؟؟ انقدر خودتو مشغول کار کن که یادت بره کاراشون رو در حد یکی دو ساعتی هم که میری و میای بی خیال باش 

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍

با حفظ احترام کم کم ازشون فاصله بگیر. 

خب احتمالا اونا حس کردن تو خودتو براشون میگیری.

ولی در کل رابطه باید دوستانه و محترمانه باشه بهتر از صمیمیت هست. 

و این که فرهنگ ها متفاوته. شاید هم فرهنگشون اینجوریه.

2456

درکت میکنم منم همین طوری بودم ولی اگه به خودم مطمعنم زیاد برام مهم نیس .سعی میکنم نزدیکشون باشم ولی اگه محل ندادن منم محل نمیدم حداقل شوهرم بفهمه که من کنارشون هستم ولی اونا با من حرف نمیزنن.ولی این کارم دوسالی طول کشید جواب داد هم من حرفو شروع میکنم هم اونا و کم کم روابط بهتر شد از قبل.

2714
از حسادتم هست. اونا چ شغلی دارن

همشون دیپلم فقط یکی از خواهر شوهرام لیسانس هیچکدوم کارمند نیستن غیر از من و شوهرم .. شوهرم مهندس هست ناگفته نمونه همشون هم متاهلن

دور بودن که خوبه. ولی اگر میخوای بهشون نزدیک بشی، شما هم یه قدم بردار. الان اونام با خودشون میگن ک ...

وقتی میرم اونجا طوری رفتار میکنن که انگار نه انگار من اونجام منم خودمو کوچیک نکردم .. اونا اگه یه قدم برمیداشتن من ده قدم ... اصلا درک ندارن . نیازی بهشون ندارم ولی به هر حال خانواده شوهرم هستن و نمیشد رفت و آمد نکرد و مجبورم تحمل کنم

با حفظ احترام کم کم ازشون فاصله بگیر.  خب احتمالا اونا حس کردن تو خودتو براشون میگیری. ولی در ...

با همه خوبن و هر هر و کر کر میکنن فقط به من که میرسن لال میشن

2706