2737
2734
عنوان

رفتار جاریم

| مشاهده متن کامل بحث + 816 بازدید | 54 پست

من فکر میکنم اونا می ترسن از ارتباط ، یه چیزی به صورت پیش فرض تو ذهنشون هست از اینکه اون بالاتر از ماست اون داره خودشو دور از ما نگه میداره ما باید با خودمون خوش باشیم اون از ما نیست ، اون تو دلش ما رو کمتر میبینه و ... اینا صداهای ذهن هست

واقعیت اینه که باید امتحان کنی تو پا پیش بذاری دنبال حرفهای مشترک و خودمونی باشی بعد بسنجی ببینی رفتارشون برمی گرده یا نه

عجب 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اونا هم آدمن خوب 😃

من اگه پزشک بودم سالی یه بار خونواده شوهرو میدیدم اونم در حد سلام علیک 

الان که پزشک نیستمم زیاد قاطیشون نمیشم 😁

من عاشق این سایتم😍 از تولد بچه اولم تا حالا هر وقت سوالی داشتم این سایت مثل یه خواهر و یه مادر برام بوده🥲❤ اگه قبلا منو زدین یا بهم بی احترامی کردین بگین محلتون ندم 🤭 آخه ممکنه یادم بره  
2731
من اگه پزشک بودم سالی یه بار خونواده شوهرو میدیدم اونم در حد سلام علیک  الان که پزشک نیستمم زی ...

بخاطر شوهرم نمیتونم نرم البته من هیچ وقت تنها نمی‌رم فقط با شوهرم... اونا گارد میگیرن در برابر من وگرنه من از روز اولی که دیدمشون طوری برخورد کردم که سال هاست میشناسمشون

واقعا فکر نمی کردم پزشک مملکتم دغدغه جاری داشته باشه☹

گلم دغدغه جاری ندارم .. به هر حال خانواده همسرم هستن نمیشه رفت و آمد نکرد بخاطر همسرم .. تو جمعشون بودن واقعا آزار دهندس . من اگه نرم ، همسرم هم خونه پدر و مادر من نمیاد و این باعث کدورت میشه عزیزم

2738
گلم دغدغه جاری ندارم .. به هر حال خانواده همسرم هستن نمیشه رفت و آمد نکرد بخاطر همسرم .. تو جمعشون ب ...

عزیزم برو ولی اجباری نیست با آدمی که در سطحت نیست تازه قیافه هم میگیره مراوده داشته باشی 

من عاشق این سایتم😍 از تولد بچه اولم تا حالا هر وقت سوالی داشتم این سایت مثل یه خواهر و یه مادر برام بوده🥲❤ اگه قبلا منو زدین یا بهم بی احترامی کردین بگین محلتون ندم 🤭 آخه ممکنه یادم بره