2737
2734
عنوان

فرهنگیان چی داره انقدر دست و پا میشکونن واسش؟

| مشاهده متن کامل بحث + 6835 بازدید | 279 پست
من از نزدیک دیدم و این چیزایی که گفتین هیچکدومش راست نبود😐😕 ماهی ۲نیم دانشحو میگره خوابگاه داره و ...

شما دیدی من خودم دانشجو معلمم چیو به من میگی شما راسته یا نه😂😂

من نمی‌دونم راه دور از نظر شما چیه من دوساعت راه رو راه دور میبینم باید از نماز صبح بلند شی تا به کلاس برسی شاید برای شما دوساعت نزدیک باشه برای من نیست 

و اون حقوقیم که گفتی یک ماهه دارن درست میریزن دیگه اگه شما دیدی یه چیزی تعریف میکنی من خودم هر ماه داره به حسابم میاد حتما بیشتر میدونم از شما...

شکر خدا که نام علی در اذان ماست...⁦❤️⁩
شما دیدی من خودم دا نشجو معلمم چیو به من میگی شما راسته یا نه😂😂 من نمی‌دونم راه دور از نظر شما ...

شما بیش ازحد لوس هستی که ۲ساعت رو راه دور میدونی😐

وگرنه ۲ساعت هیچی نیست

گفتم ماهی۲نیم میگیرن شاغل هم شدن۵تومن با تسیهلات عالی و خدمات خوب

پس شما چی میگی😐

برای خودت ارزش قائل باش تو لایق بهترین‌ها هستی
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حرفش رو تایید میکنم، حالا نه لزوما سال اول، اما با چند سال سابقه همینقدر میگیرن. اصلا حقوق معلمها طب ...

دوستان عزیزم من معلمم با دو سال سابقه تو تهران و کرج و شهرهایی که منطقه محروم نیستند ۳۵۰۰ حکم اما بیمه و صندوق کم میشه و دریافتی قطعا کمتر فاصله مناطق محروم با ما بین ۱۵۰ تا ۲۰۰ هزار تومن فاصله لیسانس و فوق لیسانس هم همین حدود همچنین دکترا 

امسال وارد آموزش و پرورش بشی حکم ۳۵۰۰ البته رسمی باشی اما وزارت بهداشت ورودی رسمی ۷۵۰۰ هست از دوستانم وارد شد من با دوسال سابقه ۳۲۰۰ میگیرم دوستم دی بازرس بهداشت شده بدون اضافه کاری ۷۵۰۰ حکمش ، تمام ارگان های دولتی عیدی و پرورش و تسهیلات و بن و هتل ، هدایای اعیاد و ..... هزار تا چیز دارند اما آموزش و پرورش قسم می خورم حتی یکی از این هارو نداره غیر از حقوق ما یه ۱۰۰۰ تومنی به حساب ما واریز نمیشه یکی از دوستانم تو یه ارگان دولتی فقط تو ماه شعبان یه اعیاد زیاد نزدیک ۲ میلیون براشون واریز شد هر دو سه ماه یکبار هم ۵۰۰ هزار تومن بن خرید کالا دارند 

آموزش و پرورش وام میده با سود ۱۸ درصد که همه بانک ها هم میدن تازه رو سر ما منت میزارم،  رتبه بندی از دهه ۶۰ هنوز اجرا نشده رفت مجلس بازم تایید نشده و رد شده هر سال نزدیک روز معلم میگن تصویب میکنیم اما هنوز خبری نیست ، فوق العاده ویژه برای تمام ارگان های دولتی بی سر و صدا ۵۰ درصد حقوق اعمال شد اما معلم ها هنوز نتونستن دولت متقاعد کنن که معلم ها هم کارمند دولت هستند و فوق العاده ویژه میخوان هرروز اخبار میگه حقوق معلم ها زیاد شده اما ما چیزی ندیدیم ، تیتر خبر گوگل رتبه بندی اما از دهه ۶۰ اجرا نشده ، اگر کسی حقوقش ۸ میلیون یا مدیر یا معاون ، همکار خودم ۳۰ سال سابقه و مدیر حکم ۶ میلیون تهران هست 

عزیزان دلم من معلم هستم و شغلم دوست دارم هر چند حقوقش کفاف زندگی من مجرد نمیده اما کارم دوست دارم اما ناراحت میشم از اینکه دوستان راحت در مورد هر چیزی اظهار نظر میکنن که اطلاعات دقیقی تو اون زمینه ندارند بعضی از دوستان میگن معلم ها برند سراغ شغل دوم خدا شاهده انقدر سر و کله زدن با ۳۵ تا ۴۰ تا بچه سخت که انرژی برات نمی مونه،  ساعتی هم که خونه هستیم مطالب روز بعد باید آماده کنیم ، مطالعه کنیم ، طرح درس بنویسیم و هزار کار دیگه ، وقتی نمی مونه ، شما خودتون بچه های فامیل یه جا جمع کنید می تونید هم کنترلشون کنید هم بهشون آموزش بدید من قبل اینکه معلم بشم نظر شمارو داشتم می گفتم کاری نداره که خیلی هم راحت اما وقتی وارد کلاس شدم دیدم چقدر سخت اما با عشق اینکار میکنم خیلی ها هستند یه کلمه کوچیک فقط به بچه خودشون نمیتونن آموزش بدن همانطور که امسال مجازی بود و خیلی از کلیپ هارو دیدیم که اولیا به چه سختی به بچه ها آموزش میدادن ، اما باز هم با این وجود کسی قدردان معلم نیست متاسفانه 

بیاید به همدیگر احترام بگذاریم سپاس 

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
2728
شما بیش ازحد لوس هستی که ۲ساعت رو راه دور میدونی😐 وگرنه ۲ساعت هیچی نیست گفتم ماهی۲نیم میگیرن شاغل ...

دو ساعت تو جاده هر روز چهار ساعت راه مجبور باشی تو زمستون جاده های خطرناک و لیز هر روز بری اره فکر میکنم من بیش از حد لوسم🥲بعد از اون هم اگر دیده باشی پیام منو که دیدین گفتم باید این حقوقی که میدن رو خرج رفت و آمد یا اجاره خونه تو اون روستا بکنیم...

شما بیش ازحد لوس هستی که ۲ساعت رو راه دور میدونی😐 وگرنه ۲ساعت هیچی نیست گفتم ماهی۲نیم میگیرن شاغل ...

و رو چه حسابی میگین پنج تومن ؟!اولا که بستگی به خیلی چیزا داره  دوما من کسی رو از فامیلای نزدیک میدونم مدیر هست تا دوسه سال دیگه هم باز نشسته میشه داره هشت تومن میگیره قطعا نمیان به معلم سال اول پنج تومن بدن 🙃

و رو چه حسابی میگین پنج تومن ؟!اولا که بستگی به خیلی چیزا داره   دوما من کسی رو از فامیلای ...

ولی میدونم به اطرافه من میدن عزیزم دروغ که ندارم بگم

برای خودت ارزش قائل باش تو لایق بهترین‌ها هستی
2740
چون بی عرضه هستن...دنبال لقمه حاضر و آماده..‌‌‌‌‌مثل بچه های رشته های دیگه حاضر نیستن برای به دست آو ...

شما عرضه داشتی میخواستی قبول شی عزیزم 🙃 میگن گربه دستش به گوشت نمی‌رسه ...

و اینکه دقیقا بخاطر همین شدیم جهان سوم همه جای دنیا معلمان بالاترین حقوق رو دارن شما اینجوری میگین

ولی میدونم به اطرافه من میدن عزیزم دروغ که ندارم بگم

مگم که بستگی به خیلی چیزا داره جایی که درس میدن امتیازشون تحصیلاتشون رشتشون همه چی 

اخه برای دروغ میگی مامان من معلمه عزیز من  چی بهت میرسه دروغ بگی هان؟ هیچ معلمی تو هیچ جای کش ...

فک کنم منظورش حکمشونه

نه دریافتیشون

مامان منم معلمه

با ۲۸ سال سابقه ۷۴۰۰ عه حکمش

ولی دریافتیش کمتره

حدودا ۵ و خورده ای

اونم یه بخشیش‌ بخاطر وام هاییه که برداشته

چون بی عرضه هستن...دنبال لقمه حاضر و آماده..‌‌‌‌‌مثل بچه های رشته های دیگه حاضر نیستن برای به دست آو ...

چقد ادبیات حرف زدنتون نامناسب و قضاوتتون بدون پایه و اساسه

من دانشجوی پزشکیم

مامانم هم معلمه

یعنی از شرایط هر دو رشته مطلعم

درسته سختیای بیشماری داشته رشته ی من تا اینجا

ولی هیچ وقت به خودم اجازه ندادم چنین حرفیو راجع به معلما بزنم

چون زحمات مامانمو دیدم که چقد از جون برای دانش آموزاش  مایه میذاره

و این که چقد سر و کله زدن با ۳۳ تا دانش آموز میتونه سخت باشه

والله من فوق لیسانس عمران دارم رتبه عالی داشتم و دانشگاه خوب دولتی درس خوندم . توی اداره دولتی رییس اداره هستم و حقوقم به اندازه یک دبیر اموزش و پرورشه . با ملاحظه این موضوع که اون از سال اول دانشگاه براش سابقه کار رد میشه و ساعت کارش نصف منم نیست . 

دانشگاه فرهنگیان عالیه و اگر یه مقدار زرنگ باشی میتونی از وقت اضافه ای که داری هزار تا استفاده مثبت بکنی . 

و البته منکر نمیشم که سر و کله زدن با بچه ها کار بسیار طاقت فرسایی هست . 

2706