2752
2734
عنوان

فرهنگیان چی داره انقدر دست و پا میشکونن واسش؟

| مشاهده متن کامل بحث + 6864 بازدید | 279 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزيز من حقوقشون كمه؟؟ اون مال قبلا بود خواهر  الان خواهر شوهر من مدير مدرسه هست ٩ تومن حقوقشه ...

😐😐😐😐والا من 9 سال سابقه دارم4800 دریافتیمه

9 تومن کجا بود؟ مگه سابقه شون چقده؟

اگر بخوای معلم خوبی باشی سخت ترین کار دنیا میشه  اونی که بیاد یه درسی بده یا نده که معلم نیست ...

من مورد دومی رو توو دوران تحصیلم فقط دیدم 

خودم به شخصه قبول دارم، کسی ک بتونه منو تحمل کنه آدم عادی  و معمولی نیس      
2731
منم حرفاشون رو باور نکردم فکر میکنم فقط یه چیزی دیدن هی پیاز داغشو زیاد میکنن یا اینجوریه یا پارتی د ...

اینم نمونه واضح و گواه از بی شخصیتتون  شماهم اگر دوشیفت کار میکردین و معلم خصوصیم میشدن این اتفاقا واستون میافتاد بی عرضگیتونو تقصیر بقیه نندازید خدا به راه درست هدایتتون کنه و بهتون عقل بده ایشالله که بچه های مردم حیف نشن زیر دستتون امیدوارم هر چه زودتر تغییر رشته بدید شما لیاقت این شغلو ندارید

من مورد دومی رو توو دوران تحصیلم فقط دیدم 

متاسفانه منم خیلی کم دوران تحصیل معلم خوب دیدم ولی بازم بودن امیدوارم نسل جدید معلمای بهتری باشن

شکر خدا که نام علی در اذان ماست...⁦❤️⁩
۳۵۰۰ با ۳ چقدر فرق داره با ۵۰۰ میشه چیکار کرد😑( درزم فقط تو تابستان اینقدر میدن )

نه عزیزم جدیدا یکی کردن تابستون و اینا نداره

۵۰۰ تومن کم پولیه؟؟؟چرا عوض این ۵۰۰ نبردی بالا؟😕😂

بخند شاد باش💜:) بزار بفهمن قوی تر از دیروزی🙆🏻‍♀️🦄  .............. با قوانین خودت زندگی کن❤🖇 .....در قلب من جاودانه ای🥺❤
من خوبه گفتم نمیدونم میخوام بدونم چیزیش نیست واقعا بد نیست ( هیچ شغلی بد نیست البته)  یه شغل مع ...

پزشکی ساییده میشی،بهترین روزای عمرت پای درس خوندن میره دنیاا پولم بدن بهت باز نمیرزه...

خب عزیزم همینو با لحن مهربون تر میگفتی😊

بخند شاد باش💜:) بزار بفهمن قوی تر از دیروزی🙆🏻‍♀️🦄  .............. با قوانین خودت زندگی کن❤🖇 .....در قلب من جاودانه ای🥺❤
3500رو که به ما نمیدن عزیزم کم میکنن بخاطر دانشگاهو بیمه و خیلی چیزای مسخره ی دیگه

خب همینم کم میکنن باز بیشتر میمونه برامون نسبت به پارسال

ففط یه چیزی از دور شنیدین که تابستونا حقوق میگیرن وضعشون خیلی خوبه و این چرتو پرتا  یکی نیس ...

من از نزدیک دیدم و این چیزایی که گفتین هیچکدومش راست نبود😐😕

ماهی ۲نیم دانشحو میگره خوابگاه داره و اینکه بومی پذیره یعنی تو استانه خودته راه دور نیست وقتی هم بخوای فریزسره کار باز هم تو شهره خودته نه حتی تو استانه خودت و سرویس و رفت و برگشت داره

وقتی هم که شاغل میشه ماهی۵تومن حقوق داره و ی عالمه تسهیلات بلا‌عوض

من نمیدونم اینایی که گفتین رو از کجا اوردین😐

برای خودت ارزش قائل باش تو لایق بهترین‌ها هستی