2733
2734
عنوان

فرهنگیان چی داره انقدر دست و پا میشکونن واسش؟

| مشاهده متن کامل بحث + 6975 بازدید | 279 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

درسته حقوقش کمه ولی کلی مزایا داره، کاچی به از هیچی، بهتره از بیکار بودنه که، در کنارش هم میتونن تدر ...

اخه هیچی چیه همینجوری استخدام نشده که وقت گذاشته درس خونده 

2731
اینارو باور میکنین واقعا 😐چرته من دانشجو معلمم حقوقی که میگن رو نصفش میکنن بعد تحویل ما میدن ولی مو ...

عزیزم‌منم دانشجو معلمم شما این ماه مگه ۲۷۰۰ دریافتی نداشتی چرا دروغ بگم اخه😐

حقوق پایه ۳۵۰۰ دیگه 

قبل اینکه دبیری رو تجربه کنم فکر میکردم بهترین شغله ولی وقتی واردش شدم با چند غازیکهکمیدن فقط خرج م ...

عزیزم مثلا نوشته باشه دبیری محل خدمت فلان شهر.ممکنه بندازن روستا؟دبیرارم میندازن روستا؟

شما دانشگاه فرهنگیان بودین؟شما از اون فوق العاده ویژه خبر دارین؟چیه؟

بله از دانشگاه فرهنگیان رفتم

هنوز خبری از فوق العاه ویژه نیست

یعنی تا زمانی که حکمش صادر نشده و حقوق رو نریختن نمیشه چیزی گفت

برای یه خانوم خوبه کافیه حقوقش اما برای یه اقا تو این زمونه کمه

اما خوب ساعت کاری منظم  محیط ترو تمیز کاری 

تعطیلیای زیاد تابستون و عید تعطیل اخر هفته ها تعطیل 

اینا تو هر شغلی نیست

دردسر استخدام ندارن 

اما خوب علاقه مهمه من حودم اعصاب درس دادنو ندارم باوجود اینکه رتبم میخورد نزدم فرهنگیان 

اما شرایطش خوبه 

اما این مدل جذب ا طریق ازمون استخدامی اصلا نمیارزه یعنی بیگاری باید بکشی قبلش با حقوق کم و مدارس غیر دولتی اون اصلا نمیارزه👎

زندگی تاس خوب اوردن نیست...تاس بد رو خوب بازی کردنه⭐️
تعهد تو روستا هشت سال اول؟؟؟کی گفته انتخابیه که کدوم مدرسه درس بدی اولشم ک خودت انتخاب میکنی محل خ ...

منظورتونو نفهمیدم 

اره هشت سال تعهد دادیم بریم روستامدرسه ام دست ما نیست انتخابش 

محل خدمت هم هر جارو که میگن منطقه ی فلان خود اون منطقه حداقل بیست تا روستا داره معلوم نیس کجا بری

شکر خدا که نام علی در اذان ماست...⁦❤️⁩
2706