2752
2734
عنوان

ازدواج ی پسرمجرد وخانوم مجردباتجربه(مطلقه)

| مشاهده متن کامل بحث + 1235 بازدید | 115 پست
خوبه انگار که اصلا شوهرم قبلا ازدواج نکرده بود یه دونه بچه هم داریم هیچ مشکلی نداریم یه سری دعوا هست ...

چ عالیه اینطوری

کاربرخاموش بودم  ...........یهوروشن شدم                                              ↖↯↯سعــــی نکــــــن مـــــــــنو دور بزنی…خیــــــــــــلی ها پیش ✘مـــــــــــن✘دوره دیـــــدن..↯↯⇧⇩...........بلع اینجوریاس🤘↙↯↯گــفتم درجــریان باشــی..!!✘✘✘کاربری دونفرس
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

واییییی خدای من به به چقد انرژی مثبت البته من بچه ندارم زنداداشتون داره؟

نه هنوز بچه ندارن

از ازدواج قبلیش هم بچه نداشته

تو رو خدا زود لغو کاربری نکنین از خواهر شوهر زن داداش عروس همسایه ی مادربزرگ خاله م سیمکارت گرفتم😭🤪
2731
چقد قشنگ طرز فکرتون... من طلاق گرفتم وبامجرد مجردوجم نظربقیه برام جالب ک بدونم  البته انتخاب ...

انشالله خوشبخت بشی عزیزم ..هر چی حالتو خوب میکنه همون کارو بکن ...تفاهم اصل مهم زندگیه ..ب نظر همدیگه احترام گذاشتن ..

اول از همه از خدا میخام که آرزوم برآورده کنه 😔😔😌دوم اینکه هی بمن نگین غل املایی داری😑😑خودم عشقم میکشه .از کتابی نوشتن خوشم نمیاد😂😂😂
بنظرم سختی زیاد داره تو اطرافم دیدم ک بعدازدوسه ماه ب مشکل خوردن 

عزیزم اونا احتمالا با هر کس دیگه م ازدواج میکردن مشکل میخوردن.  

تو رو خدا زود لغو کاربری نکنین از خواهر شوهر زن داداش عروس همسایه ی مادربزرگ خاله م سیمکارت گرفتم😭🤪
ازدواج کردین یا دوستین؟

ازدواج

کاربرخاموش بودم  ...........یهوروشن شدم                                              ↖↯↯سعــــی نکــــــن مـــــــــنو دور بزنی…خیــــــــــــلی ها پیش ✘مـــــــــــن✘دوره دیـــــدن..↯↯⇧⇩...........بلع اینجوریاس🤘↙↯↯گــفتم درجــریان باشــی..!!✘✘✘کاربری دونفرس
چقد قشنگ طرز فکرتون... من طلاق گرفتم وبامجرد مجردوجم نظربقیه برام جالب ک بدونم  البته انتخاب ...

منم طلاق گرفتم، ازدواج با مجرد رو مناسب نمیدونم چون به هر حال یه روزی طعنه میزنه ولو دیر یا زود