2410
2553

سلام دوستان نظرتون راجب عنوان میخاستم بدونم....

بنظرشما میشه

وتجربه کسیو دارین...

کاربرخاموش بودم  ...........یهوروشن شدم                                              ↖↯↯سعــــی نکــــــن مـــــــــنو دور بزنی…خیــــــــــــلی ها پیش ✘مـــــــــــن✘دوره دیـــــدن..↯↯⇧⇩...........بلع اینجوریاس🤘↙↯↯گــفتم درجــریان باشــی..!!✘✘✘کاربری دونفرس

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
مسخرس بنظرم 

چرا؟

کاربرخاموش بودم  ...........یهوروشن شدم                                              ↖↯↯سعــــی نکــــــن مـــــــــنو دور بزنی…خیــــــــــــلی ها پیش ✘مـــــــــــن✘دوره دیـــــدن..↯↯⇧⇩...........بلع اینجوریاس🤘↙↯↯گــفتم درجــریان باشــی..!!✘✘✘کاربری دونفرس
2714

اره من دیدم ..ازدواج کردن بچه دار شدن ..الان خیلی عادی دارن زندگی میکنن...

خوشبختی ربطی ب مطلقه و مجرد این چیزا نداره

خیلی رو هم دیدم که دختر پسر مجرد بودن ازدواج کردن ولی با ی بچه طلاق گرفتن ...فکر نمیکنم ربطی ب این چیزا داشته باشه

اول از همه از خدا میخام که آرزوم برآورده کنه 😔😔😌دوم اینکه هی بمن نگین غل املایی داری😑😑خودم عشقم میکشه .از کتابی نوشتن خوشم نمیاد😂😂😂
اره من چند مورد دیدم ولی خودم برعکسه شوهرم فبلا ازدواج کرده بود و مطلقه من نه

زندگیتون چطوره اخ ما برعکس شماییم ....

برادرم تک پسره عروس مون قبلا ۶ سال زندگی مشترک داشته جداشده بود

الان زن داداشم خیلی هم برامون عزیزه

به هیچ کس تو فامیل نگفتیم تا یه وقت خدای نکرده بهشون نخوان حرفی بزنن

تو رو خدا زود لغو کاربری نکنین از خواهر شوهر زن داداش عروس همسایه ی مادربزرگ خاله م سیمکارت گرفتم😭🤪
برادرم تک پسره عروس مون قبلا ۶ سال زندگی مشترک داشته جداشده بود الان زن داداشم خیلی هم برامون عز ...

چیشد که برادرت باهاش ازدواج کرد؟

تو دنیا فقط یکی هست که واسه من نفس میکشه اونم دماغمه😐تموم شد و رفت
اره من دیدم ..ازدواج کردن بچه دار شدن ..الان خیلی عادی دارن زندگی میکنن... خوشبختی ربطی ب مطلقه و م ...

چقد قشنگ طرز فکرتون...

من طلاق گرفتم وبامجرد مجردوجم نظربقیه برام جالب ک بدونم 

البته انتخاب من عالیه

برادرم تک پسره عروس مون قبلا ۶ سال زندگی مشترک داشته جداشده بود الان زن داداشم خیلی هم برامون عز ...

واییییی خدای من به به چقد انرژی مثبت

البته من بچه ندارم زنداداشتون داره؟

2706