2737
2734
عنوان

ازدواج ی پسرمجرد وخانوم مجردباتجربه(مطلقه)

| مشاهده متن کامل بحث + 1235 بازدید | 115 پست

بچه هاااا 

همسرم خودش بچه طلاق

کاربرخاموش بودم  ...........یهوروشن شدم                                              ↖↯↯سعــــی نکــــــن مـــــــــنو دور بزنی…خیــــــــــــلی ها پیش ✘مـــــــــــن✘دوره دیـــــدن..↯↯⇧⇩...........بلع اینجوریاس🤘↙↯↯گــفتم درجــریان باشــی..!!✘✘✘کاربری دونفرس

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
منم طلاق گرفتم، تزدواج با مجرد رو مناسب نمیدونم چون به هر حال یه روزی طعنه میزنه ولو دیر یا زود

عارع اینم هس 

کاربرخاموش بودم  ...........یهوروشن شدم                                              ↖↯↯سعــــی نکــــــن مـــــــــنو دور بزنی…خیــــــــــــلی ها پیش ✘مـــــــــــن✘دوره دیـــــدن..↯↯⇧⇩...........بلع اینجوریاس🤘↙↯↯گــفتم درجــریان باشــی..!!✘✘✘کاربری دونفرس
هر پدر مادری واسه بچش ارزو داره نمیشع پسرش هر کاری خواست بکنه ک ...با کمال احترام من مخالفم به هم‌نم ...

خب پدر مادر ارزو چی دارن؟

ارزوی خوشبختی یا ارزوی باکرگی؟

خوشبخت بودن منافاتی با مطلقه بودن نداره

تو رو خدا زود لغو کاربری نکنین از خواهر شوهر زن داداش عروس همسایه ی مادربزرگ خاله م سیمکارت گرفتم😭🤪
2738
عزیزم اونا احتمالا با هر کس دیگه م ازدواج میکردن مشکل میخوردن.  

اوا چرا 

منم طلاق گرفتم، ازدواج با مجرد رو مناسب نمیدونم چون به هر حال یه روزی طعنه میزنه ولو دیر یا زود

این طرز فکر خیلی اشتباهه

تو رو خدا زود لغو کاربری نکنین از خواهر شوهر زن داداش عروس همسایه ی مادربزرگ خاله م سیمکارت گرفتم😭🤪
چرا؟

عزیزم ما هم تو فامیلمون داریم،آقا جدا شده بود با یه دختر خانم ازدواج کرد الانم بچه دارن،چه اشکالی داره یکی تو زندگیش یکبار انتخاب اشتباه کرده قرار نیست تا آخر عمر به پای اشتباهش بسوزه،اگر مورد خوبیه ازدواج کنید ایشالا که خوشبخت بشید

راضی هستی؟

اره بستگی به طرف مقابل داره من خیلی مراعات شوهرمو میکردم هیچ وقت به روش نیوردم تا زمانی که خودمم یادم رفت یه زمانی ازدواج کرده بوده بعدم بچه دار شدیم شناسنامه اشم عوض کرد تو خانوادمم فقط مادر و پدر و برادرم میدونن حتی خواهرمم خبر نداره که مطلقه هست

ازکجامعلوم

خب منم همینو میگم از کجا معلوم اگه با یکی دیگه ازدواج میکردن مشکل نداشتن

مشکلاتی که اینقدر زود شروع شده از اختلاف های اساسی نشات میگیره

عارع اینم هس 

ولی الان با یکی که مثل خودم طلاق گرفته ازدواج کردم واقعا از هر لحاظ صفر..

به نظرم همه چی تو خوشبختی تاثیر داره، شاید باید بیشتر توی دوران مجردی بعد طلاق میموندم، من سه سال بعد طلاق ازدواج کردم اونم با وسواس آخرشم گند زدم به زندگیم

2706