2752
2734
عنوان

میخوام سنم رو توشناسنامه پایین بیارم،ثبت احوال این کارو میکنه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1512 بازدید | 77 پست

عزیزم دختر خواهر شوهر من هم سنشون آورد پایین اونم چندین سال اون اول رفت سوری از پدر و مادرش شکایت کرد گفت اونا شناسنامه خواهرمو برام نگه داشتن الان سن من زیاده بعدم با پارتی و یدونه فک کنم پروانه کسب تونستن بیارن پایین ده سال از من بزگتر بود الان یه سال هم از من کوچیکتره😐🤣🤣

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

خب بااین حساب من24 داداشم21 اون یکی13 برای من سنمو چقد پایین میارن؟

باور کن زیاد در جریان نیستم قشنگم..شما برو اداره ثیت احوال راهنماییت میکنن شاید یچیزی بگم ک درست نباشه 

خودِ عزیزم؛امیدوارم اون اتفاقی که منتظرشی به زودی رقم بخوره، انقد غیرمنتظره که مجبور شی یجا بشینی تا از شُک‌اش درای، یه لبخند واقعی بزنی و بیای بگی بلاخره اتفاق افتاد🍊☺

بعید میدونم ک بشه

تیکر یک سالگی پسری😍خدایا شکرت🧿گل پسرم 1400/11/29 بدنیا اومد💕من اگه برای مامان و بابام دختر خوبی نبودم اگه برای برادرام خواهر خوبی نبودم اگه برای همسرم زنِ خوبی نبودم ؛؛؛  میخوام برای تو عشقِ مامان،همه کسِ مامان، نفسِ مامان،گل پسرِ مامان مادر خوبی باشم /هاکانم😍 / خدایا خودت کمکم کن این آخرین شانس منه/میشه لطفا دعا کنین نی نی مون رو صحیح و سالم بغلم بگیریم❤😘
2731
نه مگه علی آباده؟؟؟؟

نگو خواهر جان من ظهری تو یه تاپیک‌گفتم شلوار کردی طرف امده میگه چرا شلوارکردی رو مسخره کردی 

عاشق قنادی و آشپزیم دائم درحال کیک درست کردن😜.خوشحال میشم سوالی داشتین بتونم کمکتون کنم.دعا کنین یه روزی بتونم کارگاه قنادیمو راه اندازی کنم😍🥰
اینکه به ناحق سن تغییر بدین ..شرعی و قانونیه؟جعل محسوب میشه

واااای خدا چرا رو چیزی ک دانشی ازش ندارین اینقد پا فشاری میکنید؟؟؟؟؟

معلومه ک قانونیه واقعا نمیدونین؟؟؟ مگه میرن جعل میکنن؟ میرن اداره ثبت احوال میگن سنمون بالا رفته برای استخدامی ثبت احوال برای اینکه جوونای مردم برن سرکار اینکارو میکنه اینقد بخیل نباشین :/

خودِ عزیزم؛امیدوارم اون اتفاقی که منتظرشی به زودی رقم بخوره، انقد غیرمنتظره که مجبور شی یجا بشینی تا از شُک‌اش درای، یه لبخند واقعی بزنی و بیای بگی بلاخره اتفاق افتاد🍊☺
واااای خدا چرا رو چیزی ک دانشی ازش ندارین اینقد پا فشاری میکنید؟؟؟؟؟ معلومه ک قانونیه واقعا نمیدونی ...

ی لیسانسه دیگه دارم. میشه از اول کنکور بدم؟ دولتی خوندم

خلاصهکه چشام  دنیاییه     کروناس بمونید خونه اههههه      
ی لیسانسه دیگه دارم. میشه از اول کنکور بدم؟ دولتی خوندم

چرا نشه عزیزم چی میخای بیاری مگ؟

واااای خدا چرا رو چیزی ک دانشی ازش ندارین اینقد پا فشاری میکنید؟؟؟؟؟ معلومه ک قانونیه واقعا نمیدونی ...

من خودم امکان همچین کاریو دارم...به خاطر بیماری رتبه ۱۰۰۰کنکورم رو انتخاب رشته نکردم..الان ۲۵سالمه وتازه برگشتم به زندگی عادی و درس و کار ..یکی از اقوام درجه یک بهم پیشنهاد همچین کاریو دادن..اما نپذیرفتم..گرچه ماه ها به خاطر سرنوشتم اشک ریختم که حقم پایمال شده....دارم واسه کارشناسی میخونم تا حداقل شرمنده وجدان خودم نباشم...دوست صمیمی خودم هم از سهمیه پدرش که شهید زنده محسوب میشه استفاده نکرده ..و بدون سهمیه شده ۱۰۰ کنکور..دکتر شریعتی میگه ..ملتی که در اون هر کسی به فکر جیب خودش باشه محکوم به ویرانیه...مثل حال و روز الان کشورم

بحث بخل نیست منم تعجب کردم خب اون ارگان که شرط سنی گذاشته یه شرایطی برا سن بالاتر باید بذاره و ارفاق کنه، مسخرس بری یه اداره دیگه سنتو کم کنی که یه اداره دیگه رو گول بزنی😶

حس من به نی نی سایت، به ترتیب😉
من خودم امکان همچین کاریو دارم...به خاطر بیماری رتبه ۱۰۰۰کنکورم رو انتخاب رشته نکردم..الان ۲۵سالمه و ...

خب ک چی الان؟؟؟؟ چ ربطی داشت واقعا؟؟؟ اینجا بحثی از سهمیه بود ؟؟؟؟ ی جعبه شیرینی بگیر با خودت اشتی کن

میگی کار غیر قانونیه میگم نه همچین چیزی نیست اگ غیر قانونی بود اینقد راحت نمیومدم بگم داداشم اینکارو کرده رفته ثبت احوال بخاطر کارش درخاست داده اونام قبول کردن ی گره توی این گرونی و بدبختی از کار داداش بیچارم با همین چن سالی ک کم کرد باز شد بجای اینکه خوشحال باشین ک حداقل ی روزنه امیدی برا جووناست الکی انگ غیر شرعی و غیر قانونی میزنین؟؟ اگه غیر قانونی بود نمیگفتم ب این خانوم بره اداره ثبت احوال سوال کنه میفهمم چی دارم میگم خانوم محترم شما ظاهرا تو تعصبات الکیتون پا فشاری دارین چیزی ک کاملا قانونیه رو دارین غیر قانونی جلوه میدین

2706