2737
2734
عنوان

ب نظرتون مادرشوهر مقصره یا عروس

| مشاهده متن کامل بحث + 1653 بازدید | 107 پست
این بنده خدا چرا جلو جمع ب عروسش تیکه میندازع و کوچیکش میکنه

من که تو نظر اولم گفتم کارش زشت بوده تو جمع متلک گفته، شما چرا انقدر جانبدارانه به قضیه نگاه میکنید!؟؟ والا نه شما عروسی نه من مادرشوهرت. من اشتباه هر دو طرف رو گفتم

نه همه عروسا فرشته ان نه همه مادرشوهرا شیطان، تو هر جایگاهی که باشی ممکنه یه سری کارات درست باشه یا غلط

ما که علم غیب نداریم، من کلیت قضیه رو گفتم که درستش اینه طرفین تو مهمونیای خانوادگی به هم کمک کنن. ح ...

احترام به بزرگتر واجب

من توی دورهمی های خونه مادرشوهر کمک میکنم همه باهم کار می‌کنیم ظرف میشورم... چون بحث میهمان و میزبان نیست

ولی وقتی مراسم رسمی برای جاری دیگه یا خواهرشوهر باشه، من میزبان نیستم بلکه میهمان هستم

خودشون و دختر پسرا شون میزبان هستن اگه جمعیت زیاده باید کارگر بگیرن

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

خدایی عروس میتونست ارومتر جواب بده 

وجدانا نه! مگه عروس کلفتشونه! وظیفه ای نداره! من بودم مادرشوهرم رو جوری میشستم که دیگه هوس تیکه انداختن به ذهنش هم نیاد😂😂😂😂 ماری به قسمت بعدی ماجرا ندارن. در مورد قسمت بعدی ماجرا ععروس فقط میتونه از شوهر خودش شاکی باشه اکه اونا واقعا پول رو به عنوان هزینه عروسی دادند و‌داماد تو بورس نابود کرده

2728
یه سوال  از داماد خانواده هم انتظار میره بشقاب جابه جا کنه؟🤔

وا مگه نمیدونی دامادا بت بزرگن حرفی زده نشه مگر به پر کلاهشون بر بخوره فقط عروسا کلفت مفتین قبل عروس اوردن نمیدونم کار خونه هاشونو کی میکرده

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
بنظرم مادرشوهره باتیکه خورد کرده عروسو چقدهارن مادرشوهرا...عروسه هم خوب کرد بهش گربه رو دم حجله کشت ...

بعد عروسی که حرمت بزرگتری کوچیکتری رو نگه نداشته هارنیست....اتفاقا به نظرم خیلی بی ادب اومد

بعد عروسی که حرمت بزرگتری کوچیکتری رو نگه نداشته هارنیست....اتفاقا به نظرم خیلی بی ادب اومد

یعنی مادرشوهرهرچی دلش بخادبگه و عروس دم نزنه...لیموشیرین تاچاقو تو جگرش نکنن ک تلخ نمیشه...همیشه مقصرن این مادرشوهرا

2740
وا مگه نمیدونی دامادا بت بزرگن حرفی زده نشه مگر به پر کلاهشون بر بخوره فقط عروسا کلفت مفتین قبل عروس ...

مادرشوهر مگه کلفت عروس خب پرنسسم یه تکون میخورد درحد ظرفای خودش وشوهرش

من که تو نظر اولم گفتم کارش زشت بوده تو جمع متلک گفته، شما چرا انقدر جانبدارانه به قضیه نگاه میکنید! ...

مشکل اینجاست ک‌پادرشوهر عروسو جز خانوادش نمیدونه

مثلا همین مادرشوهر اگ دخترش تو جمع بدترینم کارم بکنه چیزی بهش نمیگ 

شده بعدا مثلا دعوا میکنه ک‌چرا اون کارو کردی

والا مادرشوهرهشروع کرده 

بنظرم‌عروس خوب جوابشو داد

زدی ضربتی ضربتی نوش کن

خدارو چه دیدی؟؟؟؟ شاید شد
احترام به بزرگتر واجب من توی دورهمی های خونه مادرشوهر کمک میکنم همه باهم کار می‌کنیم ظرف میشورم... ...

ببینید همه چیز دو طرفه است، هیچ ایرادی نداره اگه اونا تو مهمونیای شما کمکت نمیکنن شما هم کمک نکنی، ولی به نظر من دوستانه تر و شیرینتره اگه هر دو طرف کمک بکنن. مهمونی هم بیشتر خوش میگذره، والا جابجا کردن و شستن دو تا تیکه ظرف هیچکس رو نکشته

پارسال مادرشوهر برا همه چی تالار اتلیه بیانه داد ک این زنوشوهر جوگیر ک نه ما پول عروسیمونو میخوایم پ ...

خوب وجدانا مادوها که مال عروس دوماده! واقعا خانواده های بخیلی مه به کادوی عروس دوماد هم چشم دارند رو درک نمیکنن! خیلی زشته، خیلی! 

2706